Resident Evil 4 Remake
0

Bu konuda 12 mesaj var

Bunu da son indirimde aldım. Konusunu beğendim diyemeyeceğim ancak Resident Evil olması nedeniyle takip ediliyor. İkinci ve üçüncüsü daha iyi gelmişti bana.

Bir miktar CPU kullanımı sorunu da var. Bu arada DLC si de yakın zamanda geliyor sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tekme tokat işleri bana göre değil o kadar, DLC'si de çıktı bugün. DLC'sini de aldım bakalım.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu da bitirdim, başlarında sıkıcı geldi bir miktar da sonradan yine iyiydi, yeni gelen DLC'sinden devam ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DLC’si de iyi, Resident Evil Remake serisini benim gibi seven varsa bakabilir buna. Ada Batman gibi grapple ile her yere gidiyor.

Bu arada kullandığım imzadaki heatsink fan altındaki RAM slotuna Samsung B Die Corsair Vengeance Pro RAM’leri takamadığımdan diğer PC’deki Gskill 3600 C16 RAM’ler ile devam ediyordum ancak Cyberpunk 2077’de bir de bu oyunda kimi zaman GPU kullanımı düşüyordu %90’lar civarına, denedim heatsink bir fan ile iki fan arası neredeyse hiç farketmiyor öndeki fanı söktüm ben de. Tekrar Corsair Vengeance Pro’ları taktım, bunları 3600 C14 ve gayet sıkı zamanlamalar ile çalıştırabiliyorum bakalım fark olacak mı Gskill RAM’lere göre bu tip durumlarda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinal 4 o kadar iyi bir oyun ki Remake'in çok iyi olacağını düşünmemiştim. Ama gayet iyi başardılar. DLC'yi oynamadım onu da bitireceğim. Fullemeye başlamıştım ama baya uzun bir grind. Ama güzel achievementlar koymaları da hoşuam gitti. Bir boss'un boss fight sırasında ağzından içeri "el bombası" at gibi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DLC’yi de bitirdim, bu da iyiydi, Leon ile paralel ilerliyor, o anlarda Ada’nın başından geçenleri görüyoruz.

Diğer Resident Evil oyunları sanırım pek beğenilmedi, böyle ise başka remake gelmez herhalde. İlk oyunun da remake versiyonu gelse de seri tamamlansa bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
54 minutes ago, T800 said:

DLC’yi de bitirdim, bu da iyiydi, Leon ile paralel ilerliyor, o anlarda Ada’nın başından geçenleri görüyoruz.

Diğer Resident Evil oyunları sanırım pek beğenilmedi, böyle ise başka remake gelmez herhalde. İlk oyunun da remake versiyonu gelse de seri tamamlansa bari.

re0 ve re1 remaster var zaten, onların remake olacağını sanmıyorum öyle kalır. remaster'ları da fena değil güncel grafiklerle eski tadı veriyor.

re5 fena değildi ama onun da remaster'ı çıkar büyük ihtimalle olsa olsa. remake'lik bir durumu yok. re6 tam bir çöptü, o ne olur bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Code Veronica ve ilk oyunu Unreal Engine 5 ile remake yapan hayranlar vardı ancak Capcom bu projelerin durmasını talep etmiş anladığım kadarıyla fikir mülkiyeti ile ilgili olarak, YouTube’da halen bazı videoları var, görünümü gayet iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke Code Veronica yapsalar ama büyük ihtimalle RE5 yaparlar. 360 zamanı büyük keyifle oynamıştım. PC’de de burada çok sevilip oynanmıştı diye hatırlıyorum. Bence gerek yok. Aslında RE4’e de gerek yoktu ama çok iyi iş çıkardılar. Bunu görünce 5’i de yapsınlar bakalım diyorum. 6’yı komple timelineadan silseler güzel olur aslında. Canon olmaktan çıksın leş oyun. RE 9 da artık yeni nesilde veya neslin ömrünün sonunda görürüz herhalde. Ben Village’ı da bayıla bayıla oynadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Village iyiydi, sonradan 3rd person oynanış gelince daha da iyi oldu. Biohazard da iyiydi. Biohazard’ın değil de Village’ın DLC’sini de bitirdim. Biohazard maalesef 3rd person oynanışa döndürülemedi teknik yetersizlikten oyunun tasarımı ile ilgili.

Remake oyunlar tutuluyor baya düzgün de olursa, ben bunlara hiç bakmamıştım daha önce, bu saatten sonra da remake olmasa asla dönüp neymiş diye bakmazdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok