Uydunet için Wireless ROUTER Seçimi
0

Bu konuda 10 mesaj var

Merhaba,

Şu anda Uydunet'in 50/4 Mbps 250 GB Kota olan bağlantısını kullanıyorum. En az 1 yada 2 yıl daha bu bağlantıyı kullanacağım kesin görünüyor. Elimde Netmaster modem ve bir de TP-Link Wifi AP var. Ancak Netmaster router modunda olduğunda Wi-Fi kapalı da olsa problemlerin sonu gelmiyor. Bu yüzden Netmaster'ı Bridge Moduna alıp kullanacağım bir Wireless Router satın almaya karar verdim.

Piyasada pek alternatif bulamadım. Temin edilebilirlik ve arıza durumunda hizmet alabileceğimi umduğum TP-Link Archer C9 almayı düşünüyorum. Fiyatı 550 TL civarında görünüyor, bu ürünle ilgili hiç inceleme bulamadım Türk sitelerinde, yurt dışına da henüz bakmadım. Archer C8 ile ilgili yorumlar fena değil, o da halen piyasada var ancak C9 ile arasında 50 TL fark var. Uzun süre kullanılacak bir ürün olduğu için 50 TL civarında fazla para ödemeyi çok kafama takmam.

TP-Link Archer C9 yerine önereceğiniz bir ürün var mıdır yoksa bunu almak iyi bir tercih olur mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İncelemeyi izledim, cihaz istediğim tüm özelliklere sahip görünüyor. Arayüzü de gayet temiz. Satın almaya karar verdim.

Bu TP-Link ürünlerini uygun fiyatla satan bir yer bilen var mıdır? Online da olur İstanbul içi mağaza falan da olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Airport Extreme veya Time Capsule alın geçin. Biraz masraf ama her türlü çok kaliteli sinyal alacağınız ve memnun kalacağınız garanti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Airport Time Capsule kullaniyorum, 2 gb'lik olani 700 TL civariydi 1 sene kadar once, 1100 TL olmus. Fiyat boyle olmasa tavsiye ederdim de, Airport Extreme bile (yedekleme olmayan) 700 TL su an.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netmaster'ın DHCP, Fİrewall  ve Wireless'ını kapatıp Bridge Mode'a çektim. TP-Link 'in ayarlarını yapıp tüm cihazları ona bağladım. Performans sıkıntısı yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok