Araç içi telefon tutucu tavsiye ?
0

Bu konuda 31 mesaj var

İade kargo ucretleri kime ait?

Onu bilmiyom valla satın aldığın sitenin sözleşmesinde yer alıyordur. İade durumunda yapılması gerekenleri bi incele istersen.

Gecenlerde bu konuda bir inceleme gozume carpti, orada onerilen urunlerden CD slotuna takilan (kim CD kullaniyor artik) nGroove'u aldim, memnunum.

http://lifehacker.com/five-best-car-smartphone-mounts-1728836505

Bu üründe ilginç ve güzelmiş. Tabi cd slotlu teyp kullanılıyorsa :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teybin oraya takılan telefon, navigasyon vs. çok aşağıda kalmıyor mu? Özellikle navigasyon ile bir yere gidiyorsanız, her telefona baktığınızda yoldan çok kopuyorsunuz.

Ben o nedenle cama takılan vantuzlulardan kullanıyorum. Yoldaki hareketlerden de kopmamış oluyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hortlat!!!

Telefon değiştirince bu başlıkta bahsettiğim ızgaralara takılan tutucu pek işe yaramamaya başladı. Yeni telefon baya büyük. Telefonu tutturmak mesele değil de, çıkarırken tutucu da birlikte geliyor. Bir seferinde de telefon ağır geldiği ve ben ızgaraya iyi oturtamadığım için telefonla birlikte uçtular.

Cama vantuzlananlar hem görüş alanını etkileyebiliyor, hem araç içinde apayrı bir saçma dünya yaratıyorlar. Orada olduğunu gözümüze gözümüze sokmayacak bir çözüm arıyorum.

Özellikle büyük telefonlar için bir çözüm önerebilecek olan var mı? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok