Galaxy S2 yerine telefon önerisi
0

Bu konuda 6 mesaj var

Merhabalar,

Uzun bir süredir kullandığım telefonum bu gün kendi kendine reset attı, sonra dosya sistemine erişemiyorum, fabrika ayarlarına döneyim mi dedi, sonra en iyi ihtimalle bootloader ı uçurdu, en kötü ihtimalle, internal memory bozulmuştu, o süre içinde iyice bozuldu artık hiç açmıyor.

Şarja takınca tepki vermiyor,

download moda geçmiyor.

recovery moda geçmiyor.

Hiçbir tepki yok.

USB jig yaparak hardware olarak download mod'a reset için zorlanabiliyormuş.

Ben birşey çıkacağını düşünmüyorum ama ona da bakacağım bir ara.

Bu telefon yerine şimdi ne alsam daha iyi gelebilir ama

çift sim kartlı ne önerirsiniz. Aynı hızı tepkileri bana versin yeterli.

16MB iç bellek, 8MB fokus, 23Mbit 3G si vardı. Öyle bir aletti merhum. 2. hatta şirket simkartını da takıp kurtulacağım. Aynı anda kartların çalışıyor olması önemli, biri kapanıp diğeri açılacaksa çift sim karta giremem.

http://www.vatanbilgisayar.com/cift-hatli/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, Zenfone 6 yı yaklaşık bir senedir kullanıyorum ilk başta ufak sorunlar vardı ama güncellemelerle hepsini düzelttiler. Yani tavsiye ederim.

Emrenin önerdiği telefonu hiç bilmiyorum ama belki zenfone dan daha yeni daha iyidir. 

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşlemci ihtiyacı varsa zenfone 2 alınır İntel işlemci var içinde yavaş yavaş rekabete başladı. Yanlız zenfone 2 nin 6" lik bir modeli yok henüz sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-2-cift-sim-32-gb-akilli-telefon-kirmizi.html

yeni zenfone 2 çok fazla övgü alıyor. Bence ideali bu. Çift hatlı olması beni fazla ilgilendirmiyor ama ben bile alabilirim...

İşlemci hızı ve ram çok etkileyici açıkçası. :D

Teşekkürler öneriler için. Tamire de verdim aleti, yapamıyoruz dedikleri an zenfone'u alabilirim.

a500 de çok şık duruyor gerçi, arada 400TL var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok