Z170 Asus ROG serisi anakartların görüntüsü sızdı.
1 1

Bu konuda 5 mesaj var

Tekrar Extreme gelmiş. Extreme modelinde yine kesin PLX vardır 4XSLI için ki o yongadan asla emin olamıyorum, çok kısa bir süre kullandım, bu sürede de bir kötülüğünü görmedim ancak yine de Maximus serisinden Extreme alacağıma kesinlikle X99 almayı tercih ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Maximus Formula da Asus'un açıkladığı Z170 anakart listesinde yok. Sonlandırıldı mı nedir anlamadım. Maximus VII Formula gibi güzel bir board'dan sonra nasıl olmaz aklım almıyor.

Valla sen en iyisini yaptın Tolga hocam. Ben hâlâ Z97 Maximus formula arıyorum ikinci elde. Şuan dh'de biri tam aradığım gibi az kullanılmış anakartı 4790k ile birlikte satıyor ama arkadaş mesajlarıma bir türlü cevap vermedi. Anakartı temin edebilirsem işlemci zaten 4790k olacak. Uzun süre bu şekilde kullanmak istiyorum sistemi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gene modeli MicroATX, değil mi?

SLI - Crossfire desteği de vardır kesin. Süper "küçük oyun bilgisayarı" kurulur. Tabi Tolga abinin bahsettiği ısınma olayına dikkat etmek gerek.

Ufakımsı kasalarda stock soğutucu ile ısınan havayı dışarı atan ekran kartları daha iyi bir çözüm olur sanırım? Öbür türlü sıcak hava kasa içinde dolaşıp duracak..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok