yazıcı
0

Bu konuda 8 mesaj var

canon mb2050 yazıcıma mürekkep almak istiyorum ama herhangi bir canon pigment uyumlu mürekkep alsam kullanabilir miyim sorusu var kafamda olurmuki herhangi biri....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kartuşların üzerlerinde veya internet sitelerinde hangi yazıcılarla uyumlu olduğuna dair veriler yer alır genelde. İsterseniz kontrol edin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

www.bitmeyenkartus.com.tr den bir şey almayın pigment bazlı mürekkep yerine normal mürekkep gönderdiler uyumlu diye sonucu yazıcım bazı renkleri çıkartmıyor...ilgilenmiyorlarda.... denize düşen yılana sarılır falan da demeyin hiç bulaşmayın....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar,

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum fakat eğer istanbuldaysanız Kadıköy yazıcıoğlu iş merkezi civarına bir gözatın derim, eğer yeni bir cihaz alma durumunuz olursa, EPSON'un  mürekkep tank'ı eklenen modellerini tavsiye edebilirim, modellerin sorunsuzluğu ve baskı maliyeti 10 numara fakat bir şekilde teknik destek yardım vs işiniz olursa o konuda iyi değiller derim.

Link= http://www.vatanbilgisayar.com/epson-l550-fotokopi-tarayici-faks-murekkep-tankli-yazici-c11cc95301.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bitmeyen kartuştan aldığım mürekkeplerle son iki doldurmada bir problem yaşamadım. 6 Mürekkep için hem doldurulabilir kartuş hem de Mürekkep çok uygun olmuştu. Ilk 2 doldurmada kafa ayarını manuel olarak üşenmeden tekrarlarsanız sonuçlar güzel oluyor. Fotoğraf baskısı da tatmin edici.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gelen kargoyu babam almış.Ben eve gidince açtım taşıma kaynaklı mürekkep falan dökülmüş yazıcının her yerine.Babam tabi tutanak falan tutturmadığı için üstümüze kaldı.Ne yapabiliriz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok