Civilization serisi
0

Bu konuda 44 mesaj var

Civilization Beyond Steam de haftasonu için ücretsiz. Biraz denedim şimdi. 

Civ 5 'ten çok da farklı değil gibi. 

Bu ara yeni DLC çıkacaktı. Onlarla alınır kıvama geliyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır oynamıyordum. Biraz oynadım geçen gün. Yine dayanamadım , sağa sola saldırdım. :) Denounce ettiler beni. Bir kere denounce olunca, bekleyerek normalize oluyor mu? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır, diplomatik ilişkilerde herhangi bir savaş/kınama asla geri dönmüyor. Ancak üzerinden uzun zaman geçtikçe diplomatik ilişki ekranında rengi soluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aral sağolsun Steam'de DLC 119TL, g2a.com'dan 75TL'ye alınabiliyor. Ancak ben ilk oyunu bile daha almadım daha. Adam akıllı optimizasyon bekliyorum hâla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

18TL ye Civ 5 aldım şöyle bir baktım daha önce oynamamış biri olarak hiç bir şey anlamadım henüz :)

Çok yavan geldi niteliksiz geldi oyun bana ama öyle olmadığını tahmin ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

18TL ye Civ 5 aldım şöyle bir baktım daha önce oynamamış biri olarak hiç bir şey anlamadım henüz :)

Çok yavan geldi niteliksiz geldi oyun bana ama öyle olmadığını tahmin ediyorum.

Kesinlikle öyle değil tabii. Hayatımda ilk kez civilization geçen sene oynadım. Bu kadar detaylı , derinlikli bir oyun oynamamıştım hiç .  Zaten zorluğu biraz arttırdım mı kazanamıyorum. Çok oynayıp, mekanizmalar üzerinde hakimiyet kurmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala Civilization 2 oynuyorum. 3'den sonrası bana çok karışık geldi, abartılı bir süre ayırmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Civ 5 banada cok karmasik gelmisti isten cikinca o kafayla oynanabilecek bir oyun degil sakin kafa ile tutorial yapmak lazim. Hala oynayamadim civ5 i.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Civ BE leş bir oyun bence. Ben şeyli versiyonunu oynadım, pek sarmadı beni. Rising Tide eklenti paketiyle biraz daha ilginç hala geliyor ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ünlü bir Civ 5 oyuncusu olan filthyrobot'ı Firaxis, mekanlarına davet etmiş ve Civ 6 oynatmış. Şuan stream yapıyor detaylı oyunda nelerin değiştiğini falan anlatıyor. Bunlar da ön yüklemeleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Civilization'ın olayı hiçbir zaman grafik olmadı ki? Tamam bu sefer "cartoonish" bir palet seçmiş olabilirler kasten ama, of grafikler çok süper veya çok kötü diye Civ oynama tercihi yapmadı community hiçbir zaman. 

Hatta çoğu kişi eski Civ'leri oynamaya devam eder yeni Civ gelmesine rağmen. Çünkü oyunun mekaniklerine alışmıştır, bırakmak istemez. Grafikler çok ciddi anlamda iyileştirilse bile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Strateji oyunu da olsa grafik önemli tabii. Mesela Anno 1404 te grafikler yaşayan dünyaya hükmettiğn hissi veriyor.

Bunu grafikleri idare eder, daha iyi olabilirdi ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok