Thief
0

Bu konuda 5 mesaj var

Eski forumda başlığı vardı, burada göremediğim için açayım dedim.

Oyun biraz yaşını almaya başladı bile ama ben yeni oynama fırsatı buluyorum. Epeydirde istiyordum oynayayım diye. Aslında geciktirmişim bile, oyun piyasada çok talep görmedi ama izlenimlerimce gayette zevkli ve güzel bir oyun olmuş. Belki sevmediğim bi unsur çok rahat hareket edilemeyişi sayılabilir. Durduk yerde hoplama yok misal belli yerlerde illa yanına geline tırmanma vs gibi yapılabiliyor. Yeni gölge kayışı hareketi epey güzel olmuş. Köşeden bakarken sarkıp karşı tarafa kayınca acaip keyifli oluyor, karşıda bakan eleman tedirginliyor bide insanın pis pis gülesi geliyor. :D

Şimdilik 9 saat civarı oynadım. Elimden geldiğince her deliğe gireyim herşeyi yapayım istiyorum. Chapter olarak 5 tane bitirdim şimdilik biraz yan görevlere sarktım. Hem alet edevatları falan alıyorum hem önüme geleni tırıklıyorum. Eski oyunlarda ki gibi bunda da fantezi işleri yapılmaya devam edilebiliyor. Tabi yeni jenerasyonun limitlemeleri bu oyunada belli ölçüde gelmiş, rope arrow önüne gelen yere sallanamıyor. Öle her gördüğüm yere rahatlıkla tırmanayım olayı olamıyor. Belli bir çizgi var karmaşa üstünde o doğruyu izlemek durumunda kalınıyor. Oyun benim özel ilgi alanım olduğu içinde keyfiyen bir süre biraz collectable işlerlede uğraşabilirim. Yenilik babında tuzakları devre dışı bırakan alet, havalandırma borularını falan açan alet takımı vs sayılabilir. Zorluk olayı çok fena sayılmaz, hani ulu ortada labada gübede kesip biçip koşa koşa gideyim olayı olmuyor zaten. Hatta ilerlerde görüldüğünüzde herkes farkında olmaya başlıyor ve kaççak delik bulamazsanız cart curt doğruyolar adamı. :)

Garrett amcam yine kendi kişiselliğinden taviz vermiyor. Görevlerde diğer elemanlar bu şehir seninde şehrin yardımcı ol vs gibi iletişimlere paradan konuş yoksa ben yokum stiliyle girmesi olayı bitiriyor. Birde assassin ya da mercenary usulü yerine kendine has gerçek hırsız modunda takılması thiefin sevilmesinin en önemli nedeni zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende giriş yaptım ama başlarda çok sıkıldım devam etme niyetim var belli bir eşik seviyesini geçebilirsem oynayıp bitirebiliyorum sorun ilk başta oyuna alışabilmek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Düşman daha bol olabilirdi belki evet. Hatta yan görevlerde falan bile daha fazla, misal en son bi yan görev yaptım gece terziden mekanik el aşırdık. Muhafızlara yakalanmadan geçmek için epey bir kıvrantı yaptım. Ana senaryolarda pek böyle değil durum. He doluluğun olduğu yerlerde yok değil tabide. Misal Asylum daha efektif işler olabilirdi. Bölüm olarak yinede iyidi de derinlere inene kadar pata küte koşsanda olurmuş tadında gibi. Genel ev bölümüde fena değildi, güldürdü de hem :D Millet haşır huşur iş hallederken deliklerden dikizlemek falan güzel fikir. :P

Yine yan bir görev olan banka soygunuda fena değildi. İndir ganimeti, tümüyle sessiz girip çıkmaya çabalamak çok keyif veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok