Boşta Duran Eski PC'yi Değerlendirme Önerileri
2 2

Bu konuda 5 mesaj var

Selamlar.

Bu aralar elime eski PC, laptop, netbook vs. geçiyor sıklıkla. Şu anki proje boşta duran E8400'lü PC'yi canlandırmak. HTPC benzeri, TV ünitesinin altına yerleştirebileceğim bir PC yapma niyetindeyim ama E8400, bunun üstesinden ne kadar gelir emin değilim. Aklımda giriş-orta seviye fansız bir ekran kartıyla nispeten eski veya daha az sistem gücü isteyen oyunları oynatmak var.

Hayata döndürme konusunda neler önerirsiniz? E8400 için uçmaya gerek yok elbette ama ucuz da olsa SSD şart mesela. Ayrıca ekran kartı tarafındaki önerilere de açığım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ofiste pc'nin birinde E8600 kullanıyorum. Öncelikle windows kullanımı için 8Gb ram ve ssd şart. Ama oyun performansı için adam gibi ekran kartı takıp denemediğim için birşey diyemem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gforce 8800GT ile bile xbox360-ps3 ayarındaki bütün oyunları en azından mediumda oynayabilirsin. ben de e8500+9800gt kullanıyodum ordan biliyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selam ssd zaruriyet degil bence htpc gibi bir sistemde.Olsa iyi olur tabiki. İslemci iyi bir islemci cogu SP oyunun bile ustesinden gelebilbirir. gtx560 gtx650 hatta gtx650ti ile iyi gider diye dusunuyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok