Mi Band 1S Pulse fırsatları
0

Bu konuda 8 mesaj var

Önceki modelden farklı olarak heart rate monitor var. Sensörleri daha iyiymiş. 

Alacaksanız bu modeli almak mantıklı . 

Bu tip cihazlara gerek var mı derseniz, o ayrı konu.

http://www.honorbuy.com/576-mi-band-1s-pulse-with-a-heart-rate-sensor.html

Bende o soruyu sormuştum ama iyi oluyor ya cidden kolumdan bir ay oldu çıkarmadım hedef belirliyorsun vs onu yapmaya itiyor seni. Ben kafaya koysam birşey bazen yapmayabiliyorum ama bunda yapıyorum gariptirki. 

Birde gearbest den çöp almam artık mi router ı tam bir buçuk ay temini için beklettiler her hafta haftaya yolluyoruz yalanı ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Enyalios , benim spor sırasında kullandığım mesafe belli. Hergün adım ölçmek pek işime yaramıyor. Notifications işe yarayabilir ama ekran olmayınca onun da kullanımı sınırlı. 

Anneme de alacağım mesela. Telefon çaldığında , çantada ise duymuyor. Böyle kolunda titreşim olunca açar telefonu. Böyle bir kullanmı da mantıklı yani. 

Yeni modelde heart rate sensör u var . O uygulamalarla programlanabilir ,ilginç birşeyler yapılabilir. Ondan alacağım bir tane. 

Tinydeal hakkında reddit te olumlu bahsediliyor. Ancak bu tip, Gearbest, honorbuy , tinydeal vs gibi sitelerin hiçbiri çok sağlam değil. Paranın üzerine yatmazlar ama sizin örneğinizde olduğu gibi kargoyu geciktiriyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de düşünüyorum, bir süredir aklımdaydı nedir ne değildir bir kurcalayasım var açıkcası  :lol:

Gearbest, tinydeal haricinde http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Miband-1S-2015-Xiaomi-IP67-Bluetooth-4-0-Smartband-Fitness-Bracelet-for-Android4-4-Xiaomi-Redmi-Note-2-Mi4-Mi3---iOS-Phones---Black-357888.html bu adreste de satışı mevcut. Preorder deniliyor ancak kullanıcı yorumları da var karışık işler dönüyor  :D  Acaba stok geldikçe yolluyorlar mıdır nedir bilemiyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde aklımda bu modeli almak var ama yılbaşına kadar beklemeyi düşünüyorum düzgün incelemesi ve yorumlar ortaya çıksın diye. Bu tarz aletlerde hemen atlamamak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok