rammstein

CHW
 • Content count

  1,305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

rammstein last won the day on March 20 2020

rammstein had the most liked content!

About rammstein

 • Rank
  ༼ つ ◕_◕ ༽つ

Profile Information

 • Cinsiyet
 • Yaşadığı yer
  DE

Recent Profile Visitors

3,245 profile views
 1. @Najaz ne dersin?
 2. Çip sıkıntısı 2022 sonrasında da devam edecekmiş https://www.guru3d.com/news_story/nvidia_anticipates_that_demand_for_gpus_will_continue_to_outstrip_supply_far_beyond_2022.html
 3. Macbook düşünmez misin?
 4. Elime bir adet Macbook Pro geçti. Windows üstünde çalışan görüntü ve video işleme programlarını sanallaştırma yaparak kullanmak istiyorum X. Mutlaka MacOS muadilleri mi olsun dersiniz? Sanallaştırılmış işletim sisteminde bu yazılımlardan randıman almak mümkün mü? Mesela Windows'u Linux üzerinde çok çok az kayıp ile sanallaştırmak mümkün. Oyun bile rahat oynanabiliyor. MacOS'da bu mümkün mü?
 5. Sonraki güncellemeler ile sorunu çözmüş olabilirler mi?
 6. wccftech sıklıkla kolpa haber yapıyor.
 7. Umarım düzgün bir anti hile ile gelir.
 8. başlığı "piç upgrade" diye okudum hayırlı olsun
 9. 1200 dolar ne abi. O parayı götüne mi sokacak bu şirket.
 10. Şifre değiştirince email onayı gelmesi gerekmiyor mu? Bu özellik kapalı mıydı? Mobile authenticator birden fazla hesap eklemenize izin veriyor.
 11. «Ceddin Deden» (Турецкий марш, 1911 г.) https://www.youtube.com/watch?v=uTCNcP5UVoU
 12. Bütün forum "Beni bu kalitesizliğe alet etmeyin" modunda sanırım. Bu oyunu hala oynayan tek kişi olabilirim burada
 13. @Whooosh Dünyamızda çok ciddi sorunlar var. Sadece eşitsizlik, ırkçılık, ayrımcılık değil, küresel ısınma gibi herkesi tehdit eden sorunlar var. Bunların birçoğu sağcı politikaların körüklediği problemler. Sağcı gruplar nefes alsan bile seni "SJW" diye tanımlayarak düşmanlaştırmaya çalışıyor. Bizde nasıl bir kısım gerici tayfa muhaliflere hakaret ediyorsa, batıda, özellikle İngilizce konuşulan ülkelerde, sağcı, ırkçı, Trumpçı vs. kesim de SJW'yi kendileri gibi olmayanları etiketlemek ve aşağılamak için kullanıyor. Bu ahmakça duyar kasmak değildir. Duyar kasmak neden ahmakça olsun ki? Evet, belli bir grup insan, SJW diye etiketlediklerinin gerçekten adalet peşinde koştuklarını kabul etmese bile, SJWler gerçekten adalet peşinde koşuyorlar. SJWlerin amaçladıklarının sizi rahatsız etmiyor olması lazım, eğer vicdan sahibi biriyseniz. Ben kendimi SJW olarak tanımlamam fakat başkaları öyle görebilir. Benim sorunum değil. Haksızlığa uğrayanların, ezilenlerin, ayrımcılığa uğrayanların yanındayım.
 14. SJWlere canım feda olsun. İlerici insanlara SJW diye hakaret etmeyelim.
 15. Raytracing ve DLSS şart değilse 3080 yerine 6900 almak daha mantıklı değil mi?