rammstein

CHW
 • Content count

  1,215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

rammstein last won the day on March 20 2020

rammstein had the most liked content!

About rammstein

 • Rank
  Doomed

Profile Information

 • Cinsiyet
 • Yaşadığı yer
  DE

Recent Profile Visitors

2,546 profile views
 1. Gigabyte Z390 Aorus master kullanıyorum. Nadiren de olsa aynı sorunu yaşıyorum. Çipset ya da marka ile alakalı olduğunu zannetmiyorum.
 2. The Invisible Man +1. İzlemeyenler kesinlikle izlesin.
 3. parası olan alsın kanka ya. millet neler neler yapıyor
 4. RTX 2080 Ti sahibi birinin 3090 istemesi israf değil mi?
 5. Mesajdan anladığım kadarıyla Windows kullanırken donuyor ve kurulum aşamasında da donuyor. BIOS ayarlarına resetlediniz ama fayda etmedi. RAM modüllerinden birinde sorun olabilir mi acaba? Modülleri tek tek deneyin.
 6. 5800X'in testleri çok iyi görünüyor. AMD artık Intel'i geçebiliyor oyunlarda. Çok mutlu oldum.
 7. Güzel yayın
 8. 240 Hz, 1080p ve IPS https://www.guru3d.com/news_story/gigabyte_unveils_its_first_240_hz_ips_gaming_monitor_fi25f.html
 9. TIS-100 efsane zevkli oyun. Kesinlikle tavsiye ederim herkese. Esports oyunları oynamıyor musunuz? Zevk almıyor musunuz?
 10. geçen gün takımı yine taşıyorum
 11. Oyunu oynamaya başladım. Oyuna hemen çöp diyemem. Oyunda karakterler (agent deniyor oyunda, rainbow six siege'deki operatörler gibi) biraz dengesiz. Bazısı çok kullanışlıyken bazısı pek kullanışlı değil. Mekanikleri CS GO'ya benziyor. Zula'ya benzeteden olabilir ama bence tam olarak öyle değil. Piyasadaki popüler fpslerden sıkılanlar için güzel bir alternatif. R6S, CS GO, BF'den ve CoD Modern Warfare'den bıkanlar denemeli bence.
 12. Konusu var. Oynayanlar oraya yazıyor.
 13. Gülerken tükürüğüm nefes boruma kaçtı
 14. Yazılım konusunda birçok konuyu basitleştirilmiş bir şekilde işleyen, herhangi bir framework kullanmadan, pratik ağırlıklı makale ve projeleri derleyen bir github repo'su buldum. Yazılım alanındaki birçok kavramı sıfırdan ('from the scratch') gerçekleştiriyorlar. https://github.com/danistefanovic/build-your-own-x Repo'ya göz atınca ne demek istediğimi anlayacağınızı düşünüyorum. İşlenen konular: