rammstein

CHW
 • Content count

  1,496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

rammstein last won the day on March 20 2020

rammstein had the most liked content!

About rammstein

 • Rank
  ༼ つ ◕_◕ ༽つ

Profile Information

 • Cinsiyet
 • Yaşadığı yer
  DE

Recent Profile Visitors

4,037 profile views
 1. Firewatch ve Minecraft
 2. @epi'yi yedirtmeyiz
 3. Sadece gri değil, beyaz, siyah, kırmızı, mavi ve sarının farklı tonlarında inceledim. Burn-in yok.
 4. 5 ay önce LG C2 aldım ve her gün en az 2-3 saat kullanıyorum. Sık sık tarayıcı kullanmama rağmen, statik görüntünün uzun süre (göreceli 'uzun' tabii) ekranda bulunmasına rağmen burn-in hiç olmadı.
 5. Nothing Else Matters - Metallica (acapella): https://www.youtube.com/watch?v=f31q5KdfLnM Harika olmuş
 6. Bu konuyu araştırırken WiFi ile bağlanan güvenlik kameralarının ucuz bir cihaz ile devre dışı bırakılabildiğini öğrendim. Şu linkteki videoda daha detaylı anlatılmış: https://www.youtube.com/watch?v=2_Ft9ZiEmGk
 7. https://www.youtube.com/watch?v=FVX107uJZUg Videonun altındaki bir yorum çok güzel:
 8. Laptopta böyle olabilir ama monitör tarafında oldukça güzel ve farklı ürünleri var.
 9. Parası olan her insandan nefret eden bir grup var. Ufak bir grup değil ve bu tiplerden her yerde var, sadece Türkiye'de değil. Bu elemanları tanımlamaya terbiyem ve forum kuralları izin vermiyor. Şahsen benim yüreğim el vermezdi o kadar emek verdiğim bir arabayı sokağa parketmeye.
 10. Nazar boncuğu olur. Geçmiş olsun. Piyasada öküz çok.
 11. PSU üreticileri kendi adaptör kablolarını çıkarıyorlar. Bu aralar stokta pek yok ama onların ürettikleri kabloyu kullanmak en iyisi. CableMod kablosunu kullananlar memnunlar.
 12. Partilere nvidia ile gidersiniz ama cenazenize AMD gelir
 13. Eğer çalışan bir şeyi bozdularsa tabii ki kızmakta haklısınız. Ben bu next-gen patch'in ekstra bir özellik olarak geldiğini ve var olan oyunu etkilemediğini düşünmüştüm. Continuous delivery kanalının oyunlardaki bu tip sorunlar ile ilgili çok güzel bir videosu var: https://www.youtube.com/watch?v=E-jGEtqB4wU
 14. @Peregrine bu konudan bahsetmişti. Demişti ki antiglare olmazsa monitör ayna gibi oluyor. Haklı ama antiglare aşırı olursa da gözün algıladığı contrast'ı düşürüyor. Ayrıca ekran yağla kaplanmış gibi gözüküyor. Bence bu monitörlerde birden fazla model kullanmaları lazım. Mevcut modeldeki antiglare olan bir versiyon, Alienware aw3423dw'deki gibi orta yollu bir versiyon, bir de LG C2 televizyonu gibi antiglare olmayan bir versiyon.