rammstein

CHW
 • Content count

  873
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

rammstein last won the day on March 11

rammstein had the most liked content!

About rammstein

 • Rank
  Cursed Soul

Profile Information

 • Cinsiyet
 • Yaşadığı yer
  DE

Recent Profile Visitors

1,136 profile views
 1. 6500 biraz daha hızlı tabii ama sizi keser mi bilmem. Bence biraz daha para biriktirip alışveriş yapmak daha mantıklı.
 2. +1. oyunlarda fps drop yaşıyorum
 3. Yok abi en iyisi 120Hz.
 4. Tamam en iyisi 120 Hz ben ikna oldum. https://on-winning.com/240-hz-monitor-worth-difference/
 5. Tek sebebi bu değil. 240 Hz bence bariz avantaj. Bunun nasıl subjektif bir olay haline geleceğini anlamış değilim. İsteyen 120 Hz ile devam etsin. Benim kimseyi ikna etme zorunluluğum yok :D.
 6. Turnuvalarda neden peki 240 Hz kullanıyorlar? Boş yere 240Hz kullanacak değiller. 144 Hz ya da 120Hz kullanırlar.
 7. Hilecilerden bıktım a**** k***.
 8. 240hz monitörlerde araba yarışı oyunlarının daha rahat oynandığı söylüyorlar. FPS tarzı oyunlarda da avantajı olabilir. Mesela crosshair'i düşman üzerinde o hareket ettiği müddetçe isabetli biçimde tutmak daha kolay olabilir.
 9. 24 ya da 25inch olanlar daha çok avantaj sağlamaz mı? Çünkü daha çok şeyi daha küçük bir yerde gösterebiliyorlar. Gözünü daha az hareket ettirmesi gerekir. Emin değilim tabii. Belki de 27inch objeleri daha büyük göstereceği için headshot atması veya düşmanı görmesi kolaylaşıyordur.
 10. Renklerin canlılığı, siyahların derinliğini vs. bir kenara bırakırsak, First Person Shooter tarzı oyunlarda oyuncuya avantaj sağlayacak en iyi monitör hangisi? Şu linkte monitörlerin listesi var. İstediğiniz özelliğe göre sıralayabiliyorsunuz (çözünürlük, refresh rate vesaire): https://www.displayninja.com/gaming-monitor-list/ Satın almaya merakım yok ama sadece merak ediyorum bunlar arasındaki farkı.
 11. @Narcissus Ahahahah ne alaka Harika olmuş
 12. Ne kadar boş insan var yahu
 13. Bu monitör sadece aşırı yarışmacı FPS oynayanları ve video/fotoğraf editleme ile uğraşanları 100% memnun etmez. Bence: Profesyonel video/fotoğraf editleme: Dell Ultrasharp serisi Competitive FPS: BenQ XL2540 Geri kalan her şey için bu monitör