rammstein

CHW
 • Content count

  1,527
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

rammstein last won the day on August 13

rammstein had the most liked content!

About rammstein

 • Rank
  ༼ つ ◕_◕ ༽つ

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  DE

Recent Profile Visitors

4,331 profile views
 1. Başka monitör ve kablo ile denediniz mi? Her iki ekran kartı ile de aynı sorun yaşanıyorsa ekran kartlarından kaynaklanmıyor olabilir.
 2. Oyun çıktığında herkes çok heyecanlıydı. Herkes oynuyordu. Ne gibi değişiklikler oldu da şimdi insanlar şikayet ediyor? Takip edemediğim için kaçırmışım. Benzer olaylarım D3 ilk çıktığında da olmuştu sanırım. Ama sonradan oyun zamanla güzelleşmişti.
 3. Makale çok güzel anlatmış, fakat gözlemlediğim kadarıyla aşırı yarışmacı oynayan, oyunu kazanmayı ölüm-kalım meselesine getiren FPS oyuncuları gsync kapalı oynuyorlar.
 4. Deneyen var mı? Biraz oynama şansım oldu. Oyun eskisini aratmıyor. Görsel efektler daha hoş. Oyundaki renkler daha canlı. Bu arada eskisi Steam'den tamamen kalktı. Yeni oyundaki bütün farklar şu makalede anlatılmış: https://dotesports.com/counter-strike/news/all-differences-between-counter-strike-2-and-csgo
 5. Email adresiniz veri ihlali olaylarına karış mı diye kontrol edebileğiniz bir web uygulaması: https://haveibeenpwned.com/ Tarayıcıda çalışan photoshop benzeri bir uygulama: https://www.photopea.com/ Notepad benzeri bir uygulama fakat bütün cihazlarınızda ortaklaşa girdi yapabiliyor, değiştirebiliyor ve görüntüleyebiliyorsunuz: https://www.notion.so/ Mutfağınızdaki malzemeleri giriyorsunuz, size tarif seçenekleri sunuyor https://www.supercook.com/ Çok ilginç ve kullanışlı özellikleri olan metin işleme aracı: https://www.textfixer.com/
 6. Avrupa'da bile 1000Mbps kolay bulunmuyor. Üstelik 319 TL gibi komik bir ücrete, ki bu 10€ falan yapıyor. Memleketinizin kıymetini bilin arkadaşlar. Türkiye tam bir cennet.
 7. DLSS3 sanki sadece 60 fps isteyenler için geliştirilmiş gibi.
 8. Silmiyorum. Düzenli arşivliyorum hatta. Silineceği zaman arşivlediğimden emin oluyorum. Madem çok disk alanım ve NAS'ım var, her şeyi arşivliyorum. Çifter çifter
 9. Aynısı bende var. Süper cihaz. Neredeyse 5 senedir her gün kullanıyorum ama hiç sıkıntı çıkarmadı. 3-6 ayda bir kireç temizlemesi (cihaza özel sıvısıyla) yaparsanız tadından yenmez.
 10. Diablo 3 çıktığında oynayacak vaktim boldu. Şimdi ise iş, günlük koşuşturmalar vs. derken şu oyuna ayıracak vaktim kalmadı
 11. Firewatch ve Minecraft
 12. @epi'yi yedirtmeyiz
 13. Sadece gri değil, beyaz, siyah, kırmızı, mavi ve sarının farklı tonlarında inceledim. Burn-in yok.
 14. 5 ay önce LG C2 aldım ve her gün en az 2-3 saat kullanıyorum. Sık sık tarayıcı kullanmama rağmen, statik görüntünün uzun süre (göreceli 'uzun' tabii) ekranda bulunmasına rağmen burn-in hiç olmadı.
 15. Nothing Else Matters - Metallica (acapella): https://www.youtube.com/watch?v=f31q5KdfLnM Harika olmuş