• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

rammstein

CHW
 • Content count

  963
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

rammstein last won the day on March 11

rammstein had the most liked content!

About rammstein

 • Rank
  Cursed Soul

Profile Information

 • Cinsiyet
 • Yaşadığı yer
  DE

Recent Profile Visitors

1,483 profile views
 1. Uzun zamandır okuduğum en güzel mesaj. Sonuna kadar katılıyorum. Diğer markalaın çok farklı olduğunu düşünmüyorum.
 2. Microsoft tam dayaklık: "Confirmed: Windows 10 Setup Now Prevents Local Account Creation" https://www.howtogeek.com/442609/confirmed-windows-10-setup-now-prevents-local-account-creation/
 3. Aşırı rekabetçi oyuncu izlenimi almadım. 1 nesil daha bekleyin derim.
 4. 10 aydır Logitech G502 Hero kullanıyorum ve çok memnunum. Ekstra düğmelerinin de oyunlarda avantajları olabiliyor. Razer Deathadder'ı aratmıyor kesinlikle. Deathadder'a göre tek dezavantajı biraz daha ağır olması. FPS oyunlarında yorabiliyor bir süre sonra.
 5. Yeni apartmana Super-Vectoring bağlamışlar. Aylık 55€ ödüyorum. 16mbit'e 35€ ödüyordum.
 6. Herhangi bir haber değil ama paylaşmadan edemezdim : https://www.youtube.com/watch?v=1-xoOEwlyHQ
 7. Burada açıklıyor: https://www.vpsserver.com/community/tutorials/7/setup-and-configuration-of-openvpn-server-on-centos-7-2/ Linux komut satırını birazcık bilmek yeterli. Ben yardımcı olabilirim özelden.
 8. Farklı markalardan bolca sucuk getirin kendiniz için. İnanılmaz lezzetli hepsi.
 9. "Tor is short for The Onion Router (thus the logo) and was initially a worldwide network of servers developed with the U.S. Navy that enabled people to browse the internet anonymously. Now, it's a non-profit organization whose main purpose is the research and development of online privacy tools. The Tor network disguises your identity by moving your traffic across different Tor servers, and encrypting that traffic so it isn't traced back to you. Anyone who tries would see traffic coming from random nodes on the Tor network, rather than your computer." https://lifehacker.com/what-is-tor-and-should-i-use-it-1527891029 Daha önceden bu ayarları yapmak gerekmiyordu. Yasak son zamanlarda başladı sanırım.
 10. Aralık ayında Türkiye'ye geldiğimde kullanabiliyordum fakat şu an kullanamıyorum. Siz sorunsuz kullanabiliyor musunuz?
 11. Doğrusu: Wunderbar https://www.duden.de/rechtschreibung/wunderbar