rammstein

CHW
 • Mesaj sayısı

  798
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Days Won

  3

rammstein last won the day on Eylül 17 2018

rammstein had the most liked content!

rammstein hakkında

 • Rank
  Cursed Soul

Son profil ziyaretçileri

994 kez ziyaret edildi
 1. Oyunun geliştiricileri optimizasyon yapma özürlü galiba. Üstüne sağda solda tehdit ediyorlar milleti çıkarmayız Steam'e diye. Metro serisi güzel oyundur her açıdan. Ama şu fps'ye bak, tam rezalet. 5$'a düşerse alırım.
 2. Hocam sizi yanlış yönlendirmeyeyim ama bir iki noktayı dile getirmek isterim. Elinizdekinden çok daha iyi değilse değmeyebilir. Bu tip setlerin müziklerde verdiği ses kalitesi iyi olmuyor. Sonuçta 150 TL Türkiye için az para değil. Ama elinizdeki eskidiyse, sorun çıkarıyorsa ya da bunun kalite olarak altında ise alınır tabii. Reddit'e bakındım, kullananlar komforlu olduğunu söylemişler. Kalite açısından yorum bulamadım.
 3. Hiç pahalı değilmiş. Malzeme kalitesi ve işçiliği iyiyse çok iyi fırsat bile denebilir.
 4. Bu haberi yalanlamışlardı galiba. Bence üretimi yetiştiremediler. Zamanla daha fazlası gelir mağazalara.
 5. Ucuz etin yahnisi yavan olur.
 6. Clickbait sayılması için ciddi ciddi PC oyunculuğunun öldüğünü düşünüyor olmanız ya da öldüğüne dair (ufak bile olsa) şüpheniz olması gerekirdi
 7. BIOS ayarları spoiler içinde. Yük altındaki sıcaklıkları görebilirsiniz. Max'e dikkat etmeyin. Programı ilk çalıştırdığımda Kraken x62 tam randıman veremiyor dolayısıyla ilk başlarda sıcaklık 80lere zıplıyor. Yük altında en sıcak çekirdek 75 derece. Tam çözemediğim ufak sorunlar var: 1.) Sadece Turboyu 5GHz'de çalışacak şekilde ayarladım ama işlemci sürekli 5GHz'de çalışıyor. Bununla uğraşıp düzeltmem lazım 2.) Dynamic Vcore (DVID)'i ayarladığım zaman sistem stabilitesi bozuluyor. Belki bir şeyi eksik ya da yanlış yapıyorumdur. Tekrar bakmam lazım. Dolayısıyla sürekli 1.275v verecek şekilde ayalarladım BIOS'u.
 8. Hocam çok benzer sistemler kurmuşuz. Hayırlı olsun. Bende de 9900k var ve kullandığım anakart Z390 Aorus Master. Ben genellikle 4800MHz kullanıyordum fan sesi duymamak için ama sonra içim rahat etmedi vs 5 GHz'ye çıkardım. BIOS ayarlarını da paylaşırım hemen.
 9. Çok beklersiniz hehehehehehehehe https://www.pcgamesn.com/developers-favor-pc-gdc-2019 Game Developers Conference'ın raporuna göre son sene içerisinde çıkan konsola özel yüksek profilli oyunlara rağmen PC platformu yine en tepede. Rapor: GDC19_Report-State_of_the_Game_Industry.pdf
 10. Popüler oyun oynamak için artık birçok launcher gerekli. Bir tanesi ne yazık ki yeterli değil: Battle.net Launcher: Blizzard oyunları için Origin Ubisoft Rockstar Games Social Club ve tabii ki de Steam. Bunlara şimdi bir de Epic eklenecek.
 11. Edit: Yukarıdaki mesaja ekliyeyim derken fazla mesaj atmış oldum. Afedersiniz.
 12. Fotoğraflar çok güzel ama abi hızlı resmi kullanmayın ya