antibit

Member
 • Content count

  110
 • Joined

 • Last visited

About antibit

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

835 profile views
 1. Öncelikle geçmiş olsun. Ben bambaşka bir anlaşmazlığım için tam pandemi döneminde THH'ne başvurmuştum. 4 ay gibi bir sürede sonuçlandı. E-Devlet üzerinden evraklarınız ile başvurabiliyorsunuz. Gidip yerinde başvurmanıza gerek kalmıyor.
 2. Hayırlı olsun. Hayattaki en büyük konfor severek yaptığın işten para kazanmak. Umarım her şey isteğiniz gibi gider.
 3. Yanıtlarınız için çok teşekkür ediyorum. Bütçeye göre elle tutulur bir sistem olmayacak belli. Limiti biraz daha arttırmak gerekecek. Değerlendireceğim.
 4. Merhaba, Kardeşim 6000-6500 TL'ye kadar oyun için pc toplatmak istiyor. PC toplama ve oyun olayları benim için çok eskide kaldığından bilgim yok açıkçası ne alınır konusunda. Bu fiyat aralığında monitör de dahil olacak şekilde ne önerirsiniz?
 5. HB'den sipariş verdim gaza gelip
 6. Yanıtlar için teşekkürler Teknolojik olarak farklılıkları olmasına rağmen hissiyat olarak çok büyük bir etki farketmedim ikisi arasında. Markalar hakkında tecrübem de olmadı. Serta'yı forumda uzun zamandır kullanan olabileceğini düşündüğüm için sormak istedim açıkçası yorumlarını.Farklı mağazalara gidip tekrar denemek lazım en iyisi.
 7. Evlilik nedeniyle forumdan birçok öneri aldım ve yatak önerisi için de konuyu hortlatmış bulunmaktayım:) İki marka arasında kalmış bulunmaktayım. Biri bu konuda adı sıklıkla geçen Serta Perfect Sleeper Twin (4.850 TL) https://yatsan.com/yataklar/serta-perfect-sleeper-twin-yatak-80644 Diğeri ise işbir Frezya modeli (2.800 TL) https://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/frezya/ Aklıma yatan serta olan. Forumda kullanan arkadaşlar var sanırım. Son aşamadaki yorumları nedir? Yarın almayı planlıyorum.
 8. Philips ONE 65PUS7304 modeli için yorumlarınızı alabilir miyim? 6000 TL gibi bir rakama geliyor. Hiç philips kullanmadım,, tecrübem yok. Daha önce de niyetlenip vazgeçmiştim. Düşündüğüm modelinde ekranda tozlanma sorunu mevcuttu. https://www.vatanbilgisayar.com/philips-65pus7304-65-164-cm-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-dahili-uydu.html
 9. Udemy den 2 tane eğitim aldım tanesi 24,99 TL.Eğitimlerin bir çoğu 24,99 TL. İlgi duyduğunuz alanlarda isteyen değerlendirebilir. İndirim için bugün son günmüş.
 10. Hocam başka bir başlıkta sizin Balhome önerinizi görmüştüm ve geçen gün niyetlenmiştim oraya bakmaya fakat çok sayıda şikayet okuyunca vazgeçtik. Tabi her türlü ürün, her marka için şikayet bulunabilir. Orası ayrı. Bizimki biraz hiss-i kablel vuku oldu artık
 11. Ve haftasonu Enza'dan beğendiğimiz koltuğu almaya giderken son dk değişikliği ile kelebekteki OASIS koltuk takımını almaya karar verdik. Koltuk değil yatak mübarek Denediklerim arasında en rahatı buydu. Sırt dayamasının bir tık geriye gitmesi ile koltuk TV izlerken çok daha konforlu olacaktır diye düşünüyorum. Tek endişem @Zoma'nın dediği gibi yumuşak formlu koltukların diğerlerine göre daha kolay deforme olması. Umarım bunu yaşamayız.
 12. Aynı çekincelerden dolayı inegöl konusunda çok kararsızım. Gitmemeyi tercih edicem sanırım. Fiyatta bir avantajı yoksa. Siz söylediğinizin tam aksini yapmışsınız dediğiniz gibi hocam Yatak takımını Kelebek'te, yemek odası ve TV ünitesini de Doğtaş'ta beğendik gibi ama yemek takımının mobilyası biraz uyduruk gibi geldi tekrar bakıcam. Kelebek'te istediğimiz gibi bir oturma grubu bulamadık. Doğtaşta ise LUNA ve BIANCA arasında kaldık.
 13. Hort Benzer konu varken yenisini açmak istemedim.Evlilik arifesinde mobilya araştırmasındayım. Oturma grubu için karar veremedik. Aradığımız tam olarak @JardeL'in belirttiği gibi içine gömüleceğimiz, tv karşısında rahatça vakit geçirebileceğimiz bir oturma grubu arıyoruz. Bütçe olarak nakit 8-9000 TL diyebiliriz. Asıl sorum İnegöl hakkında. Önerir misiniz o tarafı da araştırmayı? Bana yaklaşık 2,5 saatlik mesafede. Öneriyorsanız mağaza ismi de alırım
 14. Yanlış anlaşılma olmaması için tekrar hatırlatmak istedim. Ama kullanım alanım durkalksız ve yokuşsuz diyorsanız bu iletiyi görmezden gelin. 6,3 ortalama değeri emekli modda kullanım için . Şehir içi kullanımda 9-10 lt arasında olacaktır. Ek not: şimdiki aracım dizel ve 115 beygir 135'lik spo ile arasında aşırı derecede performans farkı var diyebilirim.
 15. 3 sene kadar Kia Sportage 1.6 GDI düz vitesli kullandım. Artılarını söylemek gerekirse fiyatına göre gerçekten dolu bir araç. Anahtarsız çalıştırma, iki parçalı cam tavan (biri açılabilir), geri görüş kamerası, yokuş kalkış ve iniş desteği, çift yönlü klima gibi gibi özellikleri var. SUV olmasından kaynaklı sürüş konforu da cabası. Gelelim şikayetlerime o motor olmamış. Yokuş çıkarken öncesinde hızlanmazsanız eziyete dönüşüyor. Tek tek vites küçültmek moralinizi bozacaktır. Dizeldeki vites büyüterek çıktığınız ufak yokuşları bu araç ile vites küçülterek çıkıyorsunuz. 135 Hp yazdığına bakmayın berbat bir motor. Yalandan 6. vites var. 5. vitesi ikiye bölmüşler resmen. 5'ten 6'ya aldığınızda devirde ufak çaplı bir değişim oluyor. 4'ten direk 6'ya alıyordum bende . Yakıt tüketimi olarak karma kullanımda ben 9-10 arası değerler gördüm. Uzun yolda ise İzmit'ten Bodruma gittim. İzmit'te fullediğim deponun Milas'ta dibini sıyırdım. Ortalama 6,3, 90-110 km/saat arası ama ağırlıklı 90 km/saat ile, klima kapalı, 2 kişi (arka tarafta biraz eşya vardı ufak tefek) ile alındı bu değerler. Özetle fiyatına göre SUV olsun, biraz dolu bir araç olsun, performans benim için önemli değil yokuşu kamyonla eş değer çıkarım , sollamaya girmesem de olur, yakıt çok önemli değil sabırlı biriyim diyorsanız hiç düşünmeden alın. Ben bunları bilerek almıştım. Otomatiğe dönmek için satmıştım aracımı.