BoRa

Member
 • Content count

  195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by BoRa

 1. Yeni Ford GT40 ve Acura NSX görücüye çıktı : http://www.digitaltrends.com/cars/acura-nsx-vs-ford-gt-high-tech-supercar-showdown/
 2. Selam gençler. Tesla sıteyşın Model S, özel yapım. RS6 Avant 'a rakip geldi benim için. https://www.netcarshow.com/tesla/2018-model_s_shooting_brake/
 3. Selamlar, Annemlerin evindeki Arçelik çamaşır makinası yıkarken yürümeye sıkarken zıplamaya başlamış. Bunu değiştirmek istiyoruz. Mümkünse 8KG üzeri, A+++ , yürüyüp zıplamayan çamaşır makinesi araştırıyorum. Bütçe max:1200-1300tl diyelim. Biraz araştırınca aşağıdaki ürünleri buldum. Az çok teknik verileri aynı fakat markalar farklı. Hoover 10KG - 1.199,00 TL Electrolux 8KG - 1.099 TL Hotpoint-Ariston 9KG (EU) Aqualtis - 1299 TL Hotpoint-Ariston 9KG - 1049 TL Samsung 9KG - 1299 TL Siemens 8KG - 1249 TL Bosch 8KG - 1259 TL Hoover mesela fiyatları uygun. 25 sene önceki makinamız Hoover'dı hatırlıyorum. Bu Hoover ile 25 seneki önceki Hoover aynımı. Hotpoint-Ariston nasıl ? EU - TR hangisi ? Electrolux iyi diye biliyorum fiyat çok uygun, bit yeniği olmasın ? Samsung buzdolabım var memnunum. Çamaşır makinesi nasıldır acaba, elmas kazan bubble teknolojisi falan var. Siemens Bosch ile aynı diye biliyorum doğrumudur ? Bosch klasik Bosch işte. Bizdeki Bosch şu anda bi yamuğunu görmedik. Üsttekileri boşverip Bosch alıp geçsekmi ? Arçelik - Beko - Profilo'nun muadil olabilecek modellerinin fiyatları çok benzer o yüzden pek bakmadım onlara. İlgilenen herkese teşekkürler.
 4. Selam gençler keyifler nasıl ? https://www.ntv.com.tr/ekonomi/benzine-zam-geliyor,Rwis5Y4vpECVKHOWxG2P8w?_ref=infinite
 5. Selamlar, Aynı üründen işyerinde bende kullanıyorum. Tavsiye ederim. Hepsiburada'daki modellerin kasaları birbirinden farklı. Bendeki kasa http://www.hepsiburada.com/dell-vostro-5468-intel-core-i5-7200u-8gb-256gb-ssd-gt940mx-windows-10-home-14-tasinabilir-bilgisayar-g20wp82n-p-HBV000002Q68W likindekiyle aynı.
 6. Kapanmıyormuş, isim değiştiriyormuş.
 7. Yuh, lpg 2.67 den 2.78 e cikmis Opet'te.
 8. Torrentleri extratorrent.cd sitesinden indiriyorum, bir sıkıntı çıkmadı. Mutlaka uBlock Origin tarzı bir eklenti yüklüyse girin yalnız her tıklmada yönlendirme var. Mümkünse magnet linklerini kullanın, ben hiç .torrent dosyası indirmiyorum.
 9. Şöyle bir durumda var :
 10. Selamlar, Güzel ürünmüş. Adaptör 110V sanırım ama buradan temin ederiz uyumlu herhalde. Teşekkürler.
 11. The O.A. , Black Mirror , Sherlock.
 12. Selam, Ben 24 Şubat'ta 53€ tutarında sipariş verdim. 9,5€ Import Fee aldı, kargo 2 Martta geldi. Hiçbir evrak işi olmadı. Tutar düşük olduğu için olabilir.
 13. Video altındaki şu yoruma katılıyorum:
 14. https://eksisozluk.com/entry/66123971
 15. @@hakancez Ben MAME için buradan takılıyorum http://www.romnation.net . MSX1-2 için romlar mevcut. Not: UBlock Origin yüklü browser ile girin epey pop-up ve reklam var.
 16. @@Deathknight Geçmiş olsun. Daha kötüsü olmamış ona şükür. Farın sadece cam değiştiriliyorsa öyle kurtarılabilir belki.
 17. Hayırlısı arkadaşlar: http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1965095-gumruksuz-alisveriste-muafiyet-oranini-30-euroya-dusurduk
 18. Arkadaşlar bu film ne zamana kadar vizyonda kalır? Sağlık sorunları nedeniyle bu hafta sonu gidemiyoruz. Haftaya Cuma gidebileceğiz.
 19. Vitara'nın görüntü, donanım ve fiyat çok güzel. Fakat distribütörü Doğan grubu. 2016 Nisan - Mayıs gibi peşin para verip araç alamıyordunuz. Ne zaman gelecek dediğinizde "bilmiyoruz" diyen bayiler var(dı). Yetkili servisleri nasıl? Önümüzdeki sene Doğan Vitara getirmiyorum derse aracın değeri ne olur? Parça garantisi verecekler mi? 2016 öncesinde distribütör sorunları nedeniyle 3 sene boyunca sıfır araç gelmemiş Türkiye'ye. dh forumdaki yeni vitara başlığına bir göz atın bence.
 20. Geçmiş olsun. Eksper raporu gönderdikten sonra kaskonun hasar bölümünü 2-3 günde bir arayıp taciz edin. Biz yaklaşık 1,5 ayda alabilmiştik kaskodan. Kasko değerini piyasadaki emsal araçlara bakarak çıkarttıkları için şu anda sahibinden de falan aynı özelliklerde satılan araç ilanlarını kaydedin bir kenara. Kasko değerinden düşük verirse bu ilanları göstererek itiraz edebilirsiniz. Bizim araç 1,5 senelik ve düşük km olduğu için değerini aldık bunlara gerek kalmamıştı. Bizim işleyişte kasko firması aracı hasarlı haliyle ihaleye çıkarttı. İhaleyi kazanan şirket ve kasko şirketi bize ayrı ayrı ödeme yaptı. Tabi ödemeler yapılmadan önce ihaleyi kazanan firma yetkililerine hasarlı araç için satış ve çekme belgesi için vekaletname çıkarttık. Vekaletname ile beraber aracın plakalarını ve ruhsatını kargo ile ihaleyi kazanan şirkete gönderdik.
 21. @@ObiWan Yaptığın hiç güzel olmadı
 22. Yahoo Mail gene kaptırmış hesap bilgilerini.
 23. @@Executioner Hangi model? Linkte 15 tane çıkıyor ?
 24. Trendline 'da yağmur sensörü, far sensörü, ön sis farı, dijital klima ve cruise control yok. Hoş Superb 'de de Active pakette far/yağmur sensörü dışında yokmuş bunlar. Adamlar donanım paketlerini bile birebir örtüştürmüşler. Passat'ı zorlamak daha uygun olabilir bu durumda. İkinci elde neredeyse değer kaybetmiyor (ayrıca tok kapı sesi ).