Elinde hurda P4 478 anakart olan var mı?
1 1

Bu konuda 4 mesaj var

Merhaba arkadaşlar,

Yine çılgın ve akıllara zarar bir su soğutma projesi planlamaktayım. Gerekli parçaları birer birer temin ediyorum, ama çok çok ufak bir parça yüzünden iş sıkıntıya girdi. Socket 478 P4 anakartlarda, işlemcinin çevresinde yer alan ve soğutucu ayaklarının sabitlendiği siyah plastik çerçeveye (retention bracket) ihtiyacım var. Elinde hurda durumda P4 478 anakart olup da, bu parçayı anakarttan söküp bana göndermek isteyen olursa lütfen bana KM atsın :)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Bidbus-Fast-Retainer-Retention-Bracket-H

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Parçayı buldum. Biem'ci Kadir abiyle sıkı bir pazarlık sonucunda 20 TL'den 5 TL'ye inen fiyatla satın aldım :) Ah Kadir abi ah, seneler seni hiç değiştirememiş...

Akşama ilk fotoğraflar geliyor. Önümüzdeki hafta da eksik birkaç parça daha elimde olacak, bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta sonu Zihni Sinir procelerimize bir yenisini daha ekleyeceğiz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aradığın parça olması lazım diye dün gece baktım dolaplara. Özellikle söktüğümü hatırlıyorum o plastik çerçeveyi . Ama kutuların içinde bulamadım. Kimbilir nereye koydum. Neyse çözmüşsün sorunu.

Neyin peşinde olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok