Asus Radeon 9550 Gaming Edition / 128MB / AGP 8X / VGA / DVI / TV Out / Video Card
0

Bu konuda 10 mesaj var

Zamanında oc yaparım diye niyetlenip almıştım ama bırakın oc yapmayı, sistemi değiştirince kullanmaya bile doğru düzgün fırsatım olmadı. Yıllardır yatak altında yatıyor, belki işine yarayan olur diye satmaya karar verdim. Çalışır durumda herhangi bir kusuru yok. 100TL, yurt içi kargo benden.

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=1239429

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Agp yazdığına göre zamane ati altın döneminin serisi ati radeon 9550GE den bahsediyor.

Zamanın nvidia muadili yanlış değilsem FX5600 falandı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla zamanında bu kartın aynısından alıp değişik soğutmalarla rekor rakamlar elde edenler olmuştu. Aynı kartı msi da çıkarmıştı ancak bu daha çok tutmuştu oc sevenlerce. AGP evet, ilk mesajdaki URL'de detayları yer alıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim eski evin çatısında bx anakarta takılı bitane var bundan. toz toprak içinde duruyor. msi dı sanırım markası. zaten bx anakartta celeron 1200 modlu işlemci vardı. zihnisinir procesi vardı böyle bir ara hatırlarsınız. :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi geyik yaptık ha, bilsem daha önce satılığa çıkartırdım. Manevi değeri var benim için, normalde 1000TL eder ama sırf chw için 100TL yaptım. :D

Şaka bir yana fiyatı araştırdım ama bulduğum en yakın tarihli ilanda 110TL diyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok