• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Mr.Smith

Member
 • Content count

  221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mr.Smith last won the day on March 14 2016

Mr.Smith had the most liked content!

About Mr.Smith

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. n11 den tigar marka buldum. tokatta bi lastikcide. 2018 50. hafta üretimi 4 lastiği 1360 gibi bedavadan az yüksek bir rakama aldım. lastikler sırp üretimi. fabrikaları michelin satın almış sanırım. 245.45.zr18 UHP lastikler. zaten öyle benim araçta UHP lik bir durum yok. 1.6 dizel 110 BG. şimdilik izlenim iyi. zamanla ne olur bakıcaz. ayrıca işyerinde riken kullanan arkadaşlar var. desen aynı ve onlarda sırp üretimi. muhtemelen aynı fabrikanın ürünü. onlarda memnun . fena değil diyorlar.
 2. arkadaşlar citroen c5 aldım ve lastikler beni yaktı. 245 45R18. şimdi yazlık lastik almam lazım. üstünde iş görmeyecek kışlıklar var. ucuz olacak ve sıkıntı çıkarmayacak tavsiyeye ihtiyacım var. ucuza kormoran fln gördüm ama michelin üretimi diyor. ne dersiniz iş görür mü. performans beklentim yok. zaten olsada o kadar para vermem yazıktır. tavsiyeleri bekliyorum.
 3. 35 lt. sıpsıradan fakfakir gibi
 4. fotoğrafını, modelini paylasabilir misiniz? https://m.n11.com/elm-327-obd2-super-mini-bluetoothlu-v21-ariza-tespit-cihazi-P79024581 Bunun gibi bişey. En ucuzundan
 5. Ben 30 tl ye bir tane almıştim. Arıza okuyup silebiliyor. Şimdi bunlarla benimki arasında kayda değer ne fark var. Bunlar arabanın yazılımına müdahale falan mı ediyor
 6. hocam bundan bende de var. yalnız nette fln sürünüyor. benim ram 2 gb belki ondandır.
 7. hocam geçmiş olsun. valla merakla takip ediyoruz. pembe dizi gibi sizin olaylar biraz. başına gelmeyen kalmadı ama sonu mutlu biter inşallah. malesef memlekette usta bulmak ,bişey yaptırmak , memnun kalmak fln ne mümkün. paranla rezil oluyorsun . tamamen karambole gidiyor işler. geçen arabanın arka frenlerini yaptırdım. ulen cücük kadar kampana zaten. sıfır balata 50-60 lira. ama tabi adamlar tuttumu öpüyorlar. yok torna yok işçilik fln derken 300 lira çaktılar.
 8. Hocam hayırdır sorentoya yolmu verdin. Öyleyse hayırlı olsun
 9. benim düldül yine su koyverdi. yine arıza lambamız yandı. neyse obd ile bağlandık. bu seferde egr hatası var. neyse dün biraz uğraşla egr söküldü. güzelce temizlendi. mili biraz sıkışık çalışıyordu. bazen takılıyordu. daha önce 3 defa resetlememe rağmen yanan arıza ışığı 100 km kadar yol yapmama rağmen hala yanmadı. egr den şimdilik kurtardık galiba. ahanda bunun aynısı. spark egr
 10. Operasyon ekonomiyi etkilemiyormus. Etkilemez tabii. Sagmal inekler varken
 11. birebir böyleydi benimki de zaten. çalıştıktan sonra çok hissedilmiyordu.
 12. arkadaş philips racing vision almış ve memnun kalmış. varmı aramızda kullanan. deneyimi olan. ömrü vs. konusunda fikri olan.
 13. benim araç (chevrolet spark) ilk çalışırken bir silkeliyor. sonra normalmiş gibi çalışmaya devam ediyor. sanırım krank sensöründen aldığı sinyalle fln idare ediyor olabilir. ama yakıtı ve çekişi fln etkiliyormuş.
 14. geçen arabanın arıza lambası yandı. birazda ilk çalışırken silkelemeye başladı. neyse sanayinin yolunu tuttuk. ulan adamlar koskoca tarama cihazıyla arabanın arızasını okumaktan acizler. krank sensörü arızası dedi. eee dedim krank sensörü çalışmassa noluyo. araba çalışmaz diyo.. ee çalışıyo dedim. olabilir diyo. bir obd2 cihazı bulup bağladım. kam mili sensörü hatası veriyordu araba. siparişi geçtim 2 güne geldi. 90tl. değiştirdik. düzeldi. tipik bir sanayi vakası.
 15. kesin diyecekler zaten.