Kahve ve Kahve Makinaları özel fırsatlar ,değerlendirmeler.
0

Bu konuda 35 mesaj var

Ucuz yollu güzel süt köpürtebileceğimiz bir alet önerir misiniz ? Severin gördüm amazonda ama 70 eu şu an çok pahalı geldi.

https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_ss_c_2_7?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Dkitchen&field-keywords=milk+frother&sprefix=milk+fr%2Caps%2C209&crid=1WH3IOAIJ0CGU

10 euro MERHABA indirim kuponuyla Xavax olan 5 euroya filan geliyor... Yalniz ne kadar basarili bilmiyorum... Burada bu tipte aletler kullanan vardi yanilmiyorsam, kahve konusunda bahsedilmisti... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kahve değirmeni arıyorum... KG79 bulmak imkansız olmuş zamanında almadığıma çok pişmanım :\ var mı çok uçuk fiyatlı olmayan kahve değirmeni önerisi? yoksa annemlerden bulduğum pirinç sözen değirmene düşük devirli bir motor bağlayacağım, kol kalmıyor 1 fincanlık kahve öğütürken bile :)

https://www.amazon.de/gp/product/B002OHDBQ2/

Yine MERHABA indirim kuponuyla 48 euroya geliyor kargo vs. dahil... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, infestor said:

Biraz zaman varsa blackfriday zamanı alın şurda birşey kalmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın, aklımda yokken bugün Hepsiburada Philips Filtre Kahve Makinesi önerdi. 40 TL indirimle 240 TL olarak geliyor bana. Evde şu anda Delonghi'nin şu ürününü kullanıyorum ve oldukça memnunum. Suyu önden doldurma vs. tam bana göre özellikler. Aroma özelliğini kullanmıyorum hiç ama sadece önden doldurulması yüzünden bile tekrar bu üründen alıp işyerine koymayı düşünüyordum. Delonghi'nin saat ayarlı modeli de vardı ama kalmamış görünüyor şu anda. Biraz kararsız kaldım açıkçası. Bir de arada espresso türevlerini içmeyi de sevdiğim için farklı bir makine mi alsam karar veremedim ? Philips filtre kahve makinesi kullanan var mı içinizde ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@pentaman

Philips kullanmadim bilmiyorum ama birkac sey ekleyeyim... Birkac ay evvel Amazon.de'den sunu almistim... Cam surahide kahve daha hizli soguyor bunlarda ise biraz daha uzun... Eger yapip hemen tuketiyorum diyorsaniz cam surahi, yok misal 2 saate yakin sure sicak tutsun diyorsaniz bu tarz thermal bir urun tercih etmek daha iyi olur... Bu zikkimin da saat ayarlisi vardi hatta simdi baktim bir de siyahi varmis o da cok sekilmis... Yalniz sunu ekleyeyim, Nespresso oldugu icin daha kutusunu bile acmadim meretin, bekliyor oyle... :mrgreen:

Espresso turevlerini seviyorsaniz "gizli" bir sicak firsat vereyim, ShopandMiles'da Nespresso Essenza Mini + Aeroccino 3 535TL'ye satiliyor ki su an piyasa fiyati 770TL... Sirf Aeroccino 3 275TL zaten, 260 TL'ye geliyor makine... 

Nespresso alirsaniz da kapsulleri yurtdisindan vs. alin/aldirin firsatiniz varsa... TR'nin yari fiyatiydi $/€ delirmeden evvel... 

JardeL tarafından düzenlendi
pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok