Nescafé DOLCE GUSTO Mini Me Kahve Makinesi
1 1

Bu konuda 44 mesaj var

Ek: Şimdi telefonla aradım sitede alt yapı yenilenmesi oluyormuş, yakın zamanda bulunduğum ilede servis olacakmış. Bekliyelim bakalım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bilmiyorum Trend falan, her gittiğim ülkeden 2-3 kutu kahve alıyorum, öyle böyle devam ediyor benim iş... 

Dubai'den Marakesh Tea diye bir şey aldım,  hayatımda bu kadar dandik bir şey içmedim... Parama yazık oldu

51wG1iUK6nL.jpg

Belgrad'tan bir şeyler aldım bakalım, yarından itibaren denemeye başlarım, beğendiklerimi yazarım... 

Bu arada Cappucino ve kimsenin beğenmediği Chococino benim hoşuma gitti... Sipariş vericem ama marketlerden almak çok zor, bulunmuyor, sitesi de 6 kutu birden almaya zorluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle demleme çaya alışınca potlarda yapılan sıcak yada soğuk çaylar keyif vermiyor. Son olarak Londra'da gidip die for it diye tanımladıkları çay dükkanında onlarca sıcak/soğuk çeşidi denedim ve hiçbirini beğenmedim. Kahve konusunda da Tchibo ile devam ediyorum, uzun zamandır hiç kapsül kampanyası yapmamalarını da kınıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Belgral zulasından ilk şunu denedim, diğer kahvelerin sertliği 12 üzerinden 4 iken, bu 12 üzerinden 11... Mırra gibi bir şey, içimden geçti... 

Kalanını bu şekilde tüketmek yerine köpüklü süt üzerine ekleyerek cappucino tarzı bir şeye dönüştürmeyi planlıyorum, başka türlü içmeyi zorlaştıracak kadar sert.

xi-ristretto-ardenza-nescafe-dolce-gusto

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

xi-cafe-au-lait-nescafe-dolce-gusto-box_

deneme şansın oldumu önerirmisin?Sipariş vercem hediye zamanını bekliyorum sitenin. Bu arada hepsiburadada zamlanmış ürünler umarım bu zam heryere yansımaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm.. tefalshop bana doğum günü ayağına %20 indirim sağlamış, zam da gelecekse biraz almak lazım sanırım :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Koşullarım değişti, istediğim eve öngörülebilir bir zamanda taşınamıyor gibiyim, şu anki evde kahve makinası koyacak yer kalmadı, hacim yaratan şeylere baybay demeye çalışıyorum :) 

İlandaki kahveler biraz azaldı tabi, 1-2 defa çıkartıp kahve ikramı yapıp geri koydum :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok