Aracımı satıyorum ( Yeni Aveo 1.4 LT Lpg li )
0

Bu konuda 6 mesaj var

Selam Arkadaşlar

Aracımı satmaya karar verdim , bir ev işimiz olacak gibi  . İlgili ilan detayları için :  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-yeni-kasa-aveo-aile-araci-bakimli-tertemiz-262721347/detay/

İstediğim fiyat  32.490 tl ,  MTV bu ay için geçerli olduğundan onu da düşeceğiz eğer ödemezsem :)

(İlan verirken dış kaynaklı site vermek sıkıntı olmaz umarım )

Teşekkürler.

edit. az bi indirim geldi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun, link konusunda kafanda soru kalmasın problem değil. Biz burda kendi kendimizeyiz zaten kötü niyetten olmadığı belli. ;)

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler inşallah hayırlısı olur   , ilanı koyduk bekliyoruz tekkeyi :)

bu arada yazmadan geçmeyeyim  chw  den almak isteyen arkadaşlara daha da indirim yapacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konu dışı olacak ama aynı aracın otomatik vites LTZ'si var bende de,

LPG dönüşümünden memnun musunuz? Bu motor LPG uyumlu değil zamanla sübaplar (yada başka birşey tam hatırlayamıyorum) sıcaktan eriyecektir demişlerdi. Çözüm buldular mı da yaptırdınız?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Coppermine -->  Kesinlikle tavsiye ediyorum , uzun süre araştırdım sübap sorunun cruze modellerinde rastlanabildiği ancak Aveolarda henüz ( doğru montaj ile) sorun yaşayan olmadı. chevroletclubtr.com   sitesinden ilgili bölümleri okuyabilirsiniz. 100bin km dir lpg ile kullanan bile var , tek sorunu yok.  benim de 10k olmak üzere maşallah 'ı var. Yanlız Kit 'den daha da önemlisi mutlaka iyi bir usta !  o çok önemli.

@@jackjoker -->  bu ilgili sitede açık plaka resimlerinin çalınıp başka araçlara koyulduğunu okumuştum biryerlerden , sıkıntı yaşayanlar olmuş , bu yüzden arayanlara telefonda söylüyorum . Tramerde tek mini onarım çıkıyor zaten 180TL lik.

Edit.  Öneriniz dahilinde ilan açıklamasına plakayı da neden plakayı kapattığımı da belirttim , ayrıca rakam 31.800 TL oldu.  Aracımın temizliğine vs. güvenmesem bu rakamda ısrar etmezdim , çok titizimdir.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok