TatanQa

CHW
 • Content count

  1,452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

TatanQa last won the day on October 28 2022

TatanQa had the most liked content!

About TatanQa

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 12/15/1979

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Kendi Dünyası
 • İlgilendikleri
  Bisiklet - Youtuberlık :) - Oyun tabii

Recent Profile Visitors

3,374 profile views
 1. Win10 varken her açılışta habire hadi yükselt hadi yükselt ekranı geliyordu, tamam ulan yeter diyip yükselttim bir tedirginlikle birlikte. Şimdilik gayet güzel , AMD sürücülerini falan güncelledim. SW:BF2 deki stuttering saçmalığı ortadan kalktı , performans genel anlamıyla gayet iyi Win10 'u aratmıyor. Arayüz daha kullanışlı geldi.
 2. Videoyu editleyip kanala koydum. @Peregrine ilk saniyelerde ünlü olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyorsun. https://www.youtube.com/watch?v=lPR2sREJJxw
 3. Çok teşekkürler harika bir öneri oldu ve bu fiyata kalite çok iyi . Tam torkunda şak diye atıyor Video'da sana da değindim ...
 4. @Peregrine kargo geldi , torx takımı çok başarılı . O yüzük mekanizmasını aşağı çekip anahtarın üstündeki tabloya göre çevirerek getiriyor ve tork miktarını belirleyebiliyorsun 0.2 aralıklarla istersen. Videosunu çektim , editledikten sonra kanala koyarım.
 5. Çok doğru tercih olmuş , tam nm değerinde veya yakın sıkmak hem güvenlik hem de parçalara zarar açısından önemli. Teşekkür ederim karbon bisikleti sürmeyi dört gözle bekliyorum 1 haftadır . Bu set özellikle karbon komponentler için elzem, alü kadro/parçalar karbon kadar dikkat gerektirmiyor. Artı olarak şu seti aldım, bu yeni bisikletin sele ayar vidasının biri çok derinde kalıyor ona ulaşmak için böyle uzun T anahtar seti gerekli oldu onu da aldım mecburen. Fırsat: Rolson 40320 10 parça T-Saplı Altıgen Anahtar Seti https://amzn.eu/d/4Xoye6x
 6. @Peregrine dün ptt kargo aradı ürün gelmiş ama ben Samsun'dayım , haftasonu göreceğim durumu. Yazarım yine 👍
 7. Yok sana yine de pahalı gelir , senin sağlığını önemsiyorum
 8. Şirket bize bu konuda destek olmak için ; şirket üzerinden göndermemize olanak tanıdı ama ücreti biz ödüyoruz. Yine de yarı yarıya fark ediyor.
 9. @Peregrine tork anahtarı güzelmiş , yorumları da epey iyi. Özellikle karbon kadrolu bisikletiniz varsa şart böyle bir anahtar. Ben de alayım bir adet
 10. Ben de yoğunlukla powershell scripleri yazdırıyorum çocuğa. Helal olsun hızlı ve güzel yazıyor , bazı değişkenleri kendime göre ayarlayıp vuruyorum kırbacı ve canavar gibi çalışıyor. Konunun sonu ve kişisel görüşüm ; önce filmlerle bilinçaltımıza yerleştirdikleri SkyNet projesinden başlayan ve "insanlığın en büyük tehditi" tarzında makinelerin istilası ile yoluna devam eder.
 11. Korna enteresan ürünmüş , alarm olması güzel. MTB , City , katlanırda güzel iş görür. Yol bisikleti için çok kaba ama. Bir de fiyat tüm vergiler dahil 678TL şu anda
 12. Vallahi bravo , ben dua etmeye başladım.. Özellikle sondan ikinci cümle bir öğretiyle örtüşüyor ; son zamanlarda Nevşah enstitüsünün sıklıkla kullandığı cümlesi gibi , insanlara ve/veya toplulukların hayrına tasarlanan ve yapılmak istenen işleri evren destekler ve yardım eder diyerek. Umarım istediğin gibi olur.
 13. Saybırpank 2077 aldım epic den 124₺ fiyatı görünce, bulunsun kütüphane de , eldekiler bitince şans veririm. Atomic Heart var şu ara single takıldığım, fena sarmadı.
 14. Güzel fikir ama bant sanki bunun kaygan yüzeyini tutmaz gibi geliyor bana.. Bu denenebilir ! Nalburdan biyerden temin edelim Vay 1$ demek ? Eee.. ne diyor ekonomistimiz ? Nerdeeeen nereye ?? 200TL banknot olarak ilk çıktığında 134$ a denk geliyormuş... şimdi 10$ gibi bir şey... nerdeeen nereye !
 15. Evet malesef Çin'li olduğunu tahmin ettiğim arkadaşlar o çıkıntıları yatay değil dikey yapsalar daha mantıklı olurmuş. Biraz kaygan bir yüzeye sahip , hani çok sıkı bir vida açarken kayacak gibi izlenim bıraktı bende de.