TatanQa

CHW
 • Content count

  1,092
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

TatanQa last won the day on April 12

TatanQa had the most liked content!

About TatanQa

 • Rank
  Doomed
 • Birthday 12/15/1979

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Kendi Dünyası
 • İlgilendikleri
  Hayat: Rutin Dışılıklar --- Müzik , Oyun , Film ,

Recent Profile Visitors

1,180 profile views
 1. War zone ‘u 3 günlük çetrefilli indirme mevzusundan sonra 2 gündür oynuyorum ve epey sardı beni. Ortam , akıcılık , silah çeşitliliği çok iyi olmuş. Pubg kabzımal motorundan sonra bu ilaç gibi , ek olarak tekrar oyuna getirilebilme şansı vs çeşitlilik güzel. yine diyeceğim “fak dı kempırs” bu oyunun da zaman zaman içine ediyorlar. quad mode blood money olayı da ayrı keyifli, para toplama/çalma başka bir tad katıyor. İndirim yakalarsam oyunu alabilirim.
 2. Çok güzel bilgi hocam teşekkür ederim , hemen aksiyona geçeyim
 3. Update edeyim... Artık 100GB kota hava civa , hele evde olunca ; çocuğu online dersi, hanımın instagram video izlemesi , youtube , oyun vs indirmeleri mümkün değil. 100Mbit - 250GB kotalı 104,90TL dediler , ben kota istemediğimden 50Mbit - kotasıza 124,90TL den geçiş yaptım. Ayda 35TL farka değer . Zaten artı kota satın alınca daha pahalıya geliyor en azından kafam rahat artık.
 4. O zaman iyiki almışım zamanında diyerek biraz rahatlatayım kendimi. 640TL gibi bir rakamdı aldığımda. Şu akü : ( https://www.hepsiburada.com/inci-start-stop-agm-70ah-760cca-oto-aku-p-HBV00000HEPJ3?gclid=CjwKCAjw4871BRAjEiwAbxXi2-lABNRvzzFKqCh1lYreoBzJEC2PB3tjNsvZusLdfqvayPBwHDiq4RoC1I0QAvD_BwE&magaza=Özgünotomotiv&wt_gl=cpc.6817.shop.nelk.oto-ssc )
 5. İşte bizimkisi ; deveye sormuşlar boynun niye eğri ....... , hesabı .
 6. Benim araçta da Start Stop ıvır zıvır var tabii . 1.3lük Dizel cdti motor. aküyü 2 yıl önce değiştirdim , üzerindeki fabrika çıkışlı 6 yıllık falandı , belki daha giderdi ama bu riske değmezdi , İnci Akü aldım Agm , çok memnunum fiyatı da uygundu . 6 aylık da yol yardımı hediye ediyordu. Tavsiye ederim , sıcak soğuk sorun yaşamadık çok şükür.
 7. Metro 2033 redux u bitirdim bu ara , keyifliydi , konu da iyi , oynatıyor yani.
 8. @Najaz çok iyi olmuş bu setup tebrikler ! Güle güle kullan güzel günlerde. Bu sayede ipad in ekran olarak kullanılabilineceğini öğrendim , ayrıca teşekkür. <cahil mode off>
 9. Agam bizimle eğleniyi
 10. Middle earth:Shadow of War ne zamandır kütüphanede duruyor , hatırlattığınız iyi oldu, single player takılmaya başlayayım ben de. Bir önceki oyun da keyifliydi.
 11. Bence kafa ayarı size lazım
 12. Bu ara bisikletimle tur yapamıyorum diye delirsem de , ileriye hazırlık yaparak rahatlatmaya çalışıyorum kendimi. Aldığım ekipmanlar : Vittoria Rubino Pro III 700x25 lastikler (çok akıcı ve patlak korumalı) - 2 adet (çifti 290TL - instagramda yurtdışı bisiklet ürünleri satan bir arkadaştan) Temsili: CST 700x18-25mm iç lastik 2 adet Vee asıl game changer => Shimano WH-RS501 jant seti : ( https://bit.ly/3a39Jh3 ) gg indirimine denk gelip 781 TL den aldım , 50TL de worldpuan verdi epey avantajlı oldu. Bisikletin (triban 500) orjinal jantları pek matah değiller akıcılık ve rijitlik konusunda , en son 700x28 vittoria randonneur lar da iyice yavaşlatınca son videomdaki yokuş tam işkence olmuştu. Bu yeni değişim için tabii video çekmeyi düşünüyorum , önceki jant ile yenisi arasındaki farkı anlatmaya yönelik olarak.
 13. Chipset sürücülerini şimdiye kadar hiç yüklemedim desem B450 için indirmeye gerek var mı ? Artı / eksi ne getiriyor ? Sistemim stabil çok şükür , hep kulağıma küpe ettiğimi uygularım genelde ; çalışıyorsa dokunma
 14. Hahaha , dinlenirken Zeki Müren de gider gibi Alet gerçekten parasının çok üstünde , sabah home-office çalışma için herkesten erken kalkıyorum eh tabii kahvaltıyı da ben hazırlamaya başlıyorum haliyle , müzik dinlemeyi özlemişim böyle.
 15. Vestel Desibel H400 bluetooth hoplarlör aldım 134TL ye . (5TL bonus vardı ) Bu fiyata verdiği performans azımsanmayacak derecede diyebilirim. => https://bit.ly/2y5Nt9a Tabii ki şu izole günlerinde hemen tanıtımını da yapıştırdım kanala , buyrun : https://youtu.be/Q93vkMJQsPA