• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

TatanQa

CHW
 • Content count

  945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

TatanQa last won the day on November 11

TatanQa had the most liked content!

About TatanQa

 • Rank
  Cursed Soul
 • Birthday 12/15/1979

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  Kendi Dünyası
 • İlgilendikleri
  Hayat: Rutin Dışılıklar --- Müzik , Oyun , Film ,

Recent Profile Visitors

945 profile views
 1. Gammaxx 200T yi almadan önce çok araştırma yaptım , f/p oranındaki en iyi ürün buydu. Soğutması 2 heatpipe olmasına karşın oldukça şaşırtıcı. Özellikle , fan kanatarının içinde bulunduğu yuvarlak çerçeve tasarımı içeriye doğru büküldüğünden daha nokta atışı hava üflemesiyle sanırım soğutma yapraklarıyla birlikte bakır boruları daha efektif etkiliyor.
 2. BF 5 son güncelleme detayları... ~12.5GB . Spoiler kısmında tüm detaylar var ancak yeni silahlar ve Aralık ayında gelecek wake island haberi güzel. RELEASING LATER IN DECEMBER Wake Island Community Games 4 New Weapons releasing across the remainder of Chapter 5: War in the Pacific – BAR 1918A2, Type 97 MG, Nambu Type 2A, M3 Grease Gun WHAT’S CHANGED? Weapons, Gadgets, and Specialisations Adjustments to hitmarker-kill and headshot-kill sounds.
 3. @serseridingil Kullandığım ve kanalımda ilk amatör incelemelerimden olan Gammaxx 200T tavsiye ederim. Ben aldığımda 101TL gibi birşeydi , şimdi en 155TL olmuş. https://bit.ly/2OT86LE Bu da mini inceleme... Sıcaklıklar 10 derece daha düşük şu an , zira CPU ya auto yerine , elle voltaj verince çok farketti. https://www.youtube.com/watch?v=C-eKLEQLsk0
 4. Tam konusuna denk geldiğimden yazayım , tanıdıktan almak en mantıklısı sonuçta Temiz Kia Picanto 1.1Ex (benzin , benzin/lpg) araç arıyoruz . Çocuğu okula bırakıp almak ve şehir içi işler için. Kendinisinde veya güvendiği bir tanıdığında olan ve satmayı düşünen arkadaşlar özel mesajdan dürtebilir
 5. Triban 500 yol bisikletimin üzerinde gelen Gidon boğazı 100mm lik ve dümdüz yapısıyla fazladan uzanmama sebep olduğundan , Richtey 'in 30derecelik 80mm gidon boğazını sipariş vermiştim bu sabah , Erdoğanlar bisiklet beni aradı ve o ürünün kalmadığını ve Cube markasına ait üst modelini fark almaksızın göndermek istediklerini ilettiler. Ben de kabul ettim , buradan da teşekkürlerimi sunuyorum . İşte gerçek esnaflık budur. Sipariş geçtiğim 159TL iken gelecek olan ürün 193TL . Tek fark 35derece ve 70mm , daha dik ve kısa sürüş sağlayacak ki zaten arayışım da öyleydi. https://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/kokpit/gidon-bogazi-mtb-yol-dh-fr-bmx-city/cube-rfr-gidon-bogazi-35-31-8-70mm.html Ayrıca DJI Osmo action için taşıma kılıfı ve ekran koruyucularını aldım. Bu gara cuma içimden teğet geçti az buçuk
 6. Teşekkürler aynen öyle kafam rahat etsin diye aldım, bir de d.o.a. 4k/60fps de 100Mb/s yazabiliyor ki kendileri tam uyumlu ve performans listesine koymuşlar bu micro sd yi , fiyat da iyi olunca yapıştırdım..
 7. Fiyat/performans olarak çok iyi fiyat , DSLR vb. cihazı olanlar kaçırmasın. Bendeki 32GB yeni DJI Osmo Action için az gelebilir düşüncesiyle hazır Trendyol 'da iyi indirimi bulmuşken DJI 'in önerdiği U3 Class 'da 128GB belleği aldım . 159TL . Amazon.com.tr 'de bile 239TL fiyatı var. (https://amzn.to/2OtUVAz) SanDisk Extreme 128 GB Micro SD Hafıza Kartı A2 160MB/s SDSQXA1-128G-GN6MA - TRENDYOL ( https://bit.ly/35EPFjc )
 8. Edit. PC ye çıkmayacak zannettim https://store.steampowered.com/app/1190460/Death_Stranding/ 2020 Summer ... Oyun tam benlik gibi duruyor .. yanlız 399TL fiyat nedir abi ?
 9. Süper bir imkanın var işinden dolayı dostum . Yani şöyle düşünüyorum ; çok kişi vlog olarak , spor , bisiklet , ürün tanıtımı vs.vs. yapabilir ama pilot olarak , kabin , iniş-kalkış , havada ters spin milyon izlenir bence . DJI yı seçmemdeki nedenler özetle ; çoğu kullanıcının gp7 den muzdarip olduğu ısınma-kilitlenme , ekran donmaları vs. soğuttu . Zaten fiyatı da 500-600TL yukarda . Ama almışken heryerde ve koşulda iyi iş çıkaran bir aksiyon kamerası almak için de cepten para çıkması gerekli. DJI Rocksteady biraz daha fazla croplasa da , balık gözü çekim zaten benim sevdiğim birşey değil , özellike ön ekranın olması neyi çektiğini görmekte çok faideli . 2 aydır incelemediğim karşılaştırma - detaylı test videosu kalmadı , kararım f/p ve bazı ek özellikleri nedeniyle DJI dedi . İnşallah haftasonu zaman bulursam biraz daha fazla zaman ayırıp detaylı inceleme yapmayı istiyorum , menüler vs. tabi bunun için biraz kullanmam lazım . İstersen cüzi maaşla vlogger kameramanın olabilirim , beraber uçarız
 10. Bekle bekle iman gevremesin diye Trendyol 'da indirime giren DJI Osmo Action siparişi verdim dün 1.999TL 'den ayrıca 6 taksit önemliydi. Yok abicim hiçbiryerde bundan aşağısı yok . 15TL de kupon vardı bir de worldcard 'a 50TL puan verdi yani 1934TL den almış olduk , bekliyoruz .. Dün hemen kargoya verilmiş Allah 'tan. Gelince inceleme videosunu kanalıma koyacağım . https://www.trendyol.com/dji/dji-osmo-action-4k-aksiyon-kamera-p-6820137?boutiqueId=371852&merchantId=118352
 11. AMD RX5700 modellerine bakabilirsiniz , 2060 ile denk veya daha iyi oluyorlar , XT modelleri 2070 den de performanslı. Özellikle Freesync montitörünüz varsa tam uyumlu olur.
 12. @Atrin bu arada ilk soruya cevaben ; Pacific Assault 'u ben beğendim , Iwo Jima adası , fiziki yapısı vs gayet güzel , yanlız bitki örtüsü çok sık o yüzden kampçıların işi biraz daha kolaylaşmış . Ben BF5 in ayrı tadını seviyorum. BF1 'in tadı da başka. Bence böyle iyi.
 13. Benim şahsi fikrim , birşey iyiyse pek dokunmamak lazım , sonra uğraşması ve can sıkıntısı daha pahalıya patlıyor. Ben SOL ile devam ettim , 50mbit/100GB + Turkcell TV Aile 95TL gibi birşey ödüyorum.
 14. Bu trendyol ne reklam yaptı arkadaş , hepsi de traş 'dan . Dün 2179TL olan DJI Osmo Action bugün 2399TL . Sizin yapacağınız işin '^[email protected]'^%$½7 !!!