Sandisk SSD
0

Bu konuda 7 mesaj var

Yüksek kapasiteli SSD arayanlar için bu haftasonu Sandisk SSD Plus 480 gb 399 TL. Sandisk Ultra II 960 GB 849 TL. Hepsiburada'da. 480 GB için 500'e tamamlarsanız 50 TL, 960 GB için 1000 TL'ye tamamlarsanız 100 TL worldpuan var. Bir de bilgisayar topluyorsanız 2000 TL için 200 TL hediye çeki var. Ultra II'yi bilemiyorum ancak SSD Plus'ı inceleme fırsatım oldu internetten. Biraz eski bir model ancak 120 GB olanından farklı olarak yazma hızı 400 MB/s. Benim gibi yedek SSD kullanmayı düşünüyorsanız gideri var.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet iyi fiyatmış amazonda ki. 1gb 1 lira mantığını aşıyor çok rahat artık. Hoş son 240gb diskimi 150liradan almamış olsaydım bunun için yeltenirdim. Her yer ssd oldu neyse... :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

17 TL gibi bir fark oluşuyor Amazon'dan alınca, değer mi bilemiyorum, kredi kartı kur çevirirken fark daha da inebilir.

Pek değmez . Ama amazon dan almak daha güvenli. Türkiye den alsam teknik sevis bir sorunda yıldırma politikası izleyecek. Niye para vereyim. Aradaki farkla da bir wooper menü yerim .
TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

17 TL gibi bir fark oluşuyor Amazon'dan alınca, değer mi bilemiyorum, kredi kartı kur çevirirken fark daha da inebilir.

aralarında çok fark olmasa bile amazondan alıyorum artık herşeyi... türk firmalarının rezalet garanti anlayışıyla uğraşamam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok