400 lira civarı ekran kartı arıyorum..
0

Bu konuda 9 mesaj var

Radeon 6870 den upgrade etmek üzere tercihen garantili ekran kartı arıyorum.
Cazip bir ürün bulursam biraz daha çıkabilirim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam 400 tl verip de eski mimari kart almak yerine 660 tl ye bir gtx 950 ye ne dersiniz. 

http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx950-amp!-edition-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

Performans olarak gtx 760 civarı bir yerlere denk gelmekte. Ancak adam gibi sürücü desteği ve dx12 yanında geliyor olacak o fiyat baremine. 

Bir tık daha yukarısına da gerçekten güzel bir kart daha var

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-380-nitro-dual-x-oc-4gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti-22665.html?srt=UP

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu durumda sıfır almak daha mantıklı görünüyor.Benchmark testlerini,incelemeleri bir gözden geçireyim en iyisi..
Teşekkür ederim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evga 950 SSC ve 2 tane Samsung 28 inç 4K monitör aldım..Aslında hedefim QHD monitör almaktı.Ama 25 inç QHD monitörlerle aralarında yaklaşık 150 lira civarı fark olduğu için 4K monitörü tercih ettim. 
Değişik bir upgrade macerası oldu.Bundan sonraki hedef c232 veya Z170 li bir anakart ile Xeon işlemci ile DDR4 terfisi olacak..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

950 yetmez demişlerdi, bir konu başlığında sorduğumda 4k için. 980ti en alt baremetre gibi.Kötü kart kullanıyormuşuz! lakin 23''de beklentimi karşılıyor oynadığım oyunlarda.sizde 2 adet bulunduğuna göre crossfire yada SLI şart gibi yada Titan ki bütçe dostu değiller @@yarimpower

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Monitörün bir tanesinde internet tv falan açık oluyor genelde.Diğerinde oynanabilecek oyun Diablo 3 ve Need for Speed serisi sadece.Onuda 1080p oynasam bana yeter diye düşündüm.
Normal masaüstünü 4K yaptığımda ikonlar fazla küçük geldi.O yüzden alışana kadar QHD kullanmayı düşünüyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok