Ekran Kartı Tavsiyesi
1 1

Bu konuda 13 mesaj var

Bir arkadaşımın ekran kartını upgrade edeceğiz şu anki kartı çok eski (hd 7850) işlemciside amd athlon x4 (model numarasını tam hatırlamıyorum) eldeki bütçe ancak ekran kartı yükseltmeye izin veriyor ve tek istenilen 1080p de tomb raider dying light ve doom gibi oyunları takılmadan akıcı olarak oynamak bunun için maksimum 800 - 900 tl aralığında ne gibi bir kart alınabilir ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sıfır alınacaksa o fiyat aralığını geçmeden tek alternatif gtx960. sıfır 1100tl seviyelerine gtx970 r9 390 daha iyi seçim kartlar olacaktır. ya da bu kartların 2.elleri araştırılabilinir.

edit: bu mesajı yazdıktan birkaç saat sonra radeon rx480 199$dan duyrulduğunu öğrendim rx480 1ay beklenir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bizde şu an asus gtx 960 rog strix oc 4 gb ile evga gtx 960 sc acx 2 4 gb modeli arasında kaldık hangi kart daha iyidir ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aynısının sarısı, 2 kart da iyi, evga ile 2 sistem topladım ben tanıdıklara. sorunları yok. ucuzunu alın. amazondan alacaksanız. fiyatı takibe alın sık sık düşüyor fiyatları...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazondan iyi fiyatlar denk gelebiliyor ama türkiye ye gönderim hemen hemen yok gibi buradan yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fulfilled by Amazon olanların neredeyse hepsi türkiyeye geliyor. ki ben EVGA GeForce GTX 960 4GB SSC kartı amazondan aldım. şuanda kontrol ettim başka satıcıdan satılıyor ve gönderilmiyor. yarın bile durum değişebilir. şuanki satıcı 249dolardan satıyor ama amazon bu kartı 180 dolara kadar sattı. daha 1-2 hafta önce 200dolar seviyelerindeydi. 60-70dolarda shipping&fee alıyor. 800liranın altına gelecektir.

amazonun garanti süreci de iyi özellikle evga larda evgalar direk sıfırı ile değişiyor. yenisi gönderiliyor. garanti sürecinde... aceliniz yoksa takipte kalın.

edit: takip için camelizer eklentisini kurabilirsiniz.

http://camelcamelcamel.com/EVGA-Installed-Backplate-Graphics-04G-P4-3967-KR/product/B012NOWERC?context=browse

bakınca görülüyor ki amazon 10 mayista 180dolardan satmış... * = 700liranın altına gelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon visa çıkartırsan 50$ indirim yapacağım diyor. size yarayacak birşey değil.

bi 5$ indirim isterseniz mobil uygulamayı şu kod ile kurarsanız 5$lık kupon olur   https://amazon.com/mpr?referralcode=DOGUK4577N&ref_=mpr_tr_ss

bu arada özelden de sorunuza cevap verdim buradan yazışırsak daha sonra birilerinin de işine yarayabilir yazılanlar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci el r9 290 alın şimdilik, hiç uğraşmayın, sıfır ya da daha üstü bir kartla.

gtx 960'dan çok daha iyidir, çoğu oyunda gtx 970'e kafa tutar, bazılarında da geçer.

gtx 1080'ler piyasaya yayılınca şuan satışta olan çoğu kartın fiyatı oldukça düşecek.

sıfır gtx 960'a falan çok çok iyi bir indirim bulmadıkça para vermek tam saçmalık olur tam bu geçiş döneminde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok