The Order 1866 (ps4) görüşler/sorular
0

Bu konuda 13 mesaj var

dhw nalları dikmeden az biraz ilgi vardı bu oyuna. yarın resmi çıkış tarihi.

http://nerdreactor.com/2015/02/17/the-order-1866-5-hour-gameplay/

güya 5 saatte bitiyormuş. ps4 sahiplerinin dikkatine. 

edit: ben gameplay in 5 saat olduğunu sanmıştım meğer komple oyun 5 saatmiş. e yuh artık yani. ara sahneleri çıkarınca 3 saat oynanış süresi kalıyormuş.

http://www.gamertime.co.uk/order-1866-3-hours-gameplay/

hadi en fazla 7-8 saat sürsün collectıble vs. ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat şaka mı ? 50tl ye düşünce alırız o zaman direk fail.

bu arada hk psnde 350hkd 110tl ediyor sanırım eğer hk psn plus varsa 315hkd yani 98tl ye falan geliyor oyun. eğer 5 saat doğru ise o fiyatada alınmaz ama meraklısı varsa ordan alsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynanış videolarından çok beğendim oyunu. Grafikler, steampunk alternatif çağ havası, genel olarak sanat yönetimi vs çok çok başarılı. Karakter animasyonları falan da iyi. Tek sıkıntı sanırım monoton tps çatışma sahneleri. TPS ile Quick Time Event tarzını birleştirmeye çalışan ve zaman zaman bunda başarılı olan nefis grafiklere sahip bir oyun izlenimi bıraktı bende. Mutlaka edinip oynayacağım ama her zaman olduğu gibi fiyatı düşünce...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler inanilmaz ama oyun namina birsey yok belli ki... 2:30'daki sokak lambasi efsane olmus, detay konusunda ucmus adamlar... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar hiç bir oyunu youtube dan izlemedim ama bunu film gibi izlemeye niyetim var zaten ona bas şuna bas interaktif bir film gibi oyun anladğım kadarıyla zaten

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynuyorum,milletin abartması. QTE'ler fazla olabilir ama RE6 faciası gibi değil. Ben oynuyorum keyifle,denilen kadar kısa olsa bitmişti şimdiye kadar. Grafikler şahane ötesi. Santa Monica'nın yeni God of War ile efsane iş yapacağının da göstergesi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dh de bi grup oyunu ölüme kötülüyor diğer grup ölümüne övüyor. arada ciddi yorum yapan varsada arada kaynayıp gidiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe bende YouTube 'den izlemeye başladım ama kötü bir fikirmiş oyun oynanması gereken bir şey izlenebilecek bir şey değil. 

DH'nin ciddi önlem alması lazım artık adı çıktı artık iyice. İkinci el dışında bir fonksiyonu benim için kalmadı. Ama ikinci elde çöp koyuyorsun satılıyor her malın bir müşterisi var. Fiyat koyunca DH 'ye özel olarak bir kuruş inmiyorum zevkine, adam muhabbet

etmeye başlıyor bu sefer dostum, hocam ... fiyatı düşürebilirmiyim acaba diye.. Ben değer vermediğim bilmediğim kimseye hocam

dostum demem...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok