Board Games
1 1

Bu konuda 31 mesaj var

Dün sonunda 2 tur oynamak kısmet oldu Bloodborne'u. İlk öğrenme turundan sonra gayet hızlı geçiyor 2. tur. Ortalama bir oyun turu süresi 30-40 dakika diyebilirim. Bir kaçtane overpowered kart ile klasik kart oyunlarında olan "oyun kurallarında cevabı olmayan" birkaç durum dışında çok problemli değil. Gayet zevkliydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sonunda 2 tur oynamak kısmet oldu Bloodborne'u. İlk öğrenme turundan sonra gayet hızlı geçiyor 2. tur. Ortalama bir oyun turu süresi 30-40 dakika diyebilirim. Bir kaçtane overpowered kart ile klasik kart oyunlarında olan "oyun kurallarında cevabı olmayan" birkaç durum dışında çok problemli değil. Gayet zevkliydi.

+1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversiteden sonra arkadaşlarla bir mekanda devamlı buluşma olayı benim çevremde neredeyse bittiğinden board games'lerde gençlik yıllarımızda kaldı maalesef. Risk falan manyak oynardık. Hatta ben bir de o zaman koala adında falan web üzerinden kart oyunları vs oynanan web portallarında saatlerce oynardım. Sonra uçtu gitti o site. Bir daha risk yüzü göremedim. Sonr5a web üzerinden flash arayüzü ile hazırlanmış bir iki yer bulmuştumonlar da çalışmıyor gibi artık. Keşke web üzerinden yada direk oyun olarak internet üzerinden multiplayer oynanabilen bir risk oyunu olsa. Varsa da ben bilmiyorsam haber verenden Allah razı olsun. :D

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok