DECT veya masaüstü telefon tavsiyesi
0

Bu konuda 8 mesaj var

Büromda kullanmak üzere sabit telefon almayı düşünüyorum.

Telefonda otomatik karşılama özelliği olsun istiyorum. Yani arayan kişi "... hoşgeldiniz. Sizi operatöre bağlıyorum." şeklinde bir sesli mesaj duyduktan sonra telefonun çalmasını istiyorum.

Bu özelliğe sahip kaliteli bir telefon tavsiye edebilir misiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

evet  :zuh:

bize bedavaya geldi gerçi, kapı intercom sistemini kuranlar düzgün çalışması için bunu koymuşlardı bir kaç sorun yaşadıktan sonra, baktım babalar gibi pbx... hemen kendi emellerime alet edip tüm eve ip telefon döşedim, pc'den falan ev hattını kullanıp konuşuyorum :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam santral almayı düşünmüyorum. Daha doğrusu bir santralim var ama otomatik karşılama özelliği yok :)

Yeni bir santrale de para vermek istemiyorum.

Esasında çok basit bir işlem olduğunu düşündüğüm için de telesekreterli bir telefonda bu özellik olmalı diye düşünüyorum.

Basitçe cihazın yapacağı işlem şu : Gelen çağrıyı otomatik cevaplayacak ve ses kaydını oynatacak. Ses kaydından sonra telefon çalmaya başlayacak.

Görebildiğim kadarıyla bazı telefonlarda "otomatik karşılama" özelliği var. Örn: Multitek DBT 750 (http://www.multitek.com.tr/Assets/Documents/DBT750-DECT-KULLANIM-KILAVUZU.pdf)

Kılavuzda şöyle yazıyor : "Karşılama mesajı 2 farklı karşılama (OGM) mesajı kayıtlıdır. Bir sadece cevaplar diğeri ise cevaplama ve kayıt ( arayan telesekretere mesaj bırakabilir.) içerir."

Tabi bu benim aradığım özellik midir ondan emin olamadım.

Bir de telefon çok çirkin duruyor, o yüzden alasım pek gelmedi... :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, sorum halen geçerli? Böyle bir telefon tavsiye edebilecek kimse var mıdır?

Bir başka soru : İkili satılan dect telefonlar var (dual / duo vs. diye geçiyor) , bunlar ne işe yarar acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok