PES 2017 vs FIFA 2017
0

Bu konuda 6 mesaj var

Merhaba;

Demoları seyrettim de Fifa yine iyi gibi ama bi türlü elim gitmiyor almaya. Master league adamı olduğum için kötü olsa bile pes tercih ediyordum. Ama geçen sene çok üzdü beni her forvet direk dibine plase attıkça gamepad kırıyordum. Nedir bu seneki yorumlarınız ben açmış olayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben Fifa 15 öncesi PES'ci idim. Fifa oynadığımda alerji falan oluyordum. PES 2015 çok kötü olduğundan arkadaşlarımın gazı ile fifa 15 aldım ve o gündür Fifa oynuyorum. Alışınca hepsi güzel. Fakat Pes 2017 nin demosunu oynadım ps4'te. Çok ama çok kötü geldi. Olmamış yani oyunun hiçbirşeyi. Bence ilk defa deneyin Fifa 17 güzel olmuş bence. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben Fifa 15 öncesi PES'ci idim. Fifa oynadığımda alerji falan oluyordum. PES 2015 çok kötü olduğundan arkadaşlarımın gazı ile fifa 15 aldım ve o gündür Fifa oynuyorum. Alışınca hepsi güzel. Fakat Pes 2017 nin demosunu oynadım ps4'te. Çok ama çok kötü geldi. Olmamış yani oyunun hiçbirşeyi. Bence ilk defa deneyin Fifa 17 güzel olmuş bence. 

Düşüncelerimin aynısını aktarmış Atrin. :)

Fifa' ya geçtikten sonra PES' e el sürmedim, arada eski PES' i internet kafede oynadık arkadaşlarla o kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende pes 2013 ye kadar oynadım, sonrasında fifa ile devam edince bi daha pese bakmadım. Geçen yıldı galiba psn+ da pes bedava verildi, indirdim, bir veya iki kez oynadım sonrasında daha da elim pese gitmedi.

Şu an fifa 16 ya devam ediyorum, fiyatlar biraz daha normalleşsin en kısa zamanda fifa 17 yi de edineceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa yeteneğe bağlı bir oyun değil. Bu sene ikisinide oynamayacağım.

Pes zamanında çok zevkli maçlarımız oldu. 2012'ye kadar takip ettim. Sonra 2 sene çok kastırmadım. Fifa 15 ile Fifa'ya geçtim, 16'dan o kadar nefret ettim ki daha 17 almayı düşünmüyorum.

Sebep mi? İyi oynamana rağmen maçları bir şekilde kaybetmen. FUT modunda momentum denen saçmalığın olması.(Sizin oyuncular 40-50 ratingli kalaslar gibiyken rakibin tüm oyuncularının Ronaldo/Messi'ye dönüşmesi hikayesi)

Kısacası, sinir hastası olmak istemediğimden Fifa 17 falan geçiniz diyorum. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pes 2017 oynama fırsatım oldu. 2016 arasında ciddi fark var. oyun içi aksiyonlar daha iyi savunma mantığı da hoşuma gitti. Kaleciler her önüne geleni yemiyorlar. Master lig de antreman mantığı güzel ama transfer bütçesi olayını çözemedim. Parayı transfer bütçesini alıp free agent oyuncuya maaş olarak aktaramıyorsun. Şimdilik iyi gidiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok