Notebook Önerisi İstiyorum
0

Bu konuda 12 mesaj var

Arkadaşlar rahat rahat çok sayfalı autoCAD çalışabileceğim bir notebook aramaktayım. Kullanım deneyimi olan var ise aranızda yardımcı olursa sevinirim. Genel anlamda iş odaklı bir kullanım olacak. 

Fiyat maksimum 2.500TL olmalı

Şu modeller arasından vaya daha başka bir site üzerinden önerilerinizi bekliyorum. 

http://www.hepsiburada.com/laptop-notebook-dizustu-bilgisayarlar-c-98?filtreler=islemcitipi:intel20core20i7;fiyat:2000.0-2500.0

http://www.istanbulbilisim.com.tr/casper-nirvana-c710-7500-bt45x-notebook-fiyati,214121.html

teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SSD yok o cihazda ama her zaman kendin takabilirsin. Ayrıca optik sürücüyü çıkarıp, HDD'yi oraya takıp, SSD'yi HDD'nni yerine de takılabilir. Optik sürcü neredeyse hiç kullanılmıyor hatta bi case alıp, USB optik sürücü yapılabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şöyle, Casper olsun, Exper olsun ve benzeri bazı yurtdışı markaları olsun (ki bunlar gelmiyor pek TR'ye). Bu kasaları ve anakartları alıp dolduruyorlar içeri. O seri kasanın ısı problemi olup olmaması biraz şans işi. Malzeme kalitesi konusunda beklentileri yüksek tutmamak lazım. Menteşelerde genelde sorun çıkıyor. Fakat çok uzun süredir Casper kullanan insanlar da tanıyorum, hem de sorunsuz. Onun dışında içindeki parçalar Intel, nvidia, WD falan sonuçta. Bence alınabilir. Yani kendi donanım problemlerini çözebilecek insanlar için "ıııı Casper" dememek lazım.

Sonuçta cihazı şirket alıyorsa zaten sana giren çıkan bir durum da söz konusu değil. Alınabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok