Nvidia Led Zımbırtısı hakkında uyarı
0

Bu konuda 9 mesaj var

Nvidianın böyle bir programcığı var kartlar üzerindeki ledleri açıp kapıyor yada değişik etkiler yapabiliyorsunuz falan.

Öte yandan deli gibi işlem gücü yiyor onu farkettim kullanırken dikkatli olun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GeForce Experience kaldırılmaz bence. Sürücüleri takip etmek için bile gayet faydalı bir yazılım ki oyunlar için otomatik ayarları ..vb de çok başarılı yapıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Login olma olayından şikayetçi olanlar vardı. 

Şahsen tercih meselesi diyorum. Ben sürücülerimi kendim takip ederim başka bir yazılım takip etsin istemem. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazılım faydalı sayılır ama login olma gerekliliği saçma bence. Kartta da ışık falan yok zaten. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tercih meselesi tabii  ama bence çok faydalı bir yazılım. Sürücüleri sadece takip etmiyor , arka planda indirip sessiz olarak kuruyor. Sadece bir anlık görüntü gidiyor , restart bile gerekmiyor. 

AMD 'de de olsa keşke.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Experience kurulu olmasi gerekmiyor drivera gomulu gelen bir ozrllik sadece, aramadiginiz surece farketmiyorsunuzda.

Experience ise bence tam bir bloatware gereksiz ozellikler silsilesi baska birsey degil..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi ekran kartı hocam. Bende Asus'ta var. Eğer random bırakırsanız işlemci yemiyor. Müziğe eşlenik bırakırsanız deli işlemci yiyor. Diğer seçeneklar hakkında bir fikrim yok. Ben random bırakıyorum.

GeForce Experience normalde işini bilen adamın çok işine yaramaz. Program değil de sitedeki guidelar daha iyi. Her ayarın grafik kalitesine ve fpsye etkisini yazıyorlar,gayet işe yarıyor.

Bunun tek istisnası Fallout 4 denen optimizasyon özürlüsü aptal oyun. Zaten GeForce Experience da bu oyunda rutinin dışına çıkıp sadece oyun içi ayarları değil,ini satırlarıyla vs de oynuyor. Ama işe yarıyor. Fallout 4 dışında ise işe yaradığı bir yer görmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok