Kulaklık Tavsiyesi (Alındı)
1 1

Bu konuda 13 mesaj var

Trance - Electronic - Club ve House tarzı dinliyorum ağırlıkla.Sony NWZ-A15 ile Beats Solo 2 bass yönünden tatmin etmedi.Müzik çalarımla ilgili bir sıkıntım yok ama kulaklık değişecek galiba, bu tarz müziklerde dolgun bass alabileceğim bir kulaklık arıyorum.

not: kulakdışı tercih sebebim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İş çıkışı mediamarkta uğradım hd800s yoktu o yüzden deneme fırsatım olmadı ama incelemelerde çok iyi bir kulaklık olduğunu okudum (fiyatıda çok pahalı) maksimum 1500 tl verebileceğim için hd800s i eledim onun yerine sennheiser in momentum modelini alabilirim zira ses kalitesini çok beğendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

audio-technica ATH-AD900X aradığın kulaklık. 

Fiyat daha uygun istenirse 700X de alınabilir. İki kulaklığı da kullandım. Genel olarak evde Sennheiser PC-360 kullanıyorum. Bu aralar ATH-AD900X'le de yoğun olarak müzik dinliyorum. ATH-900X kesinlikle öneririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazonda 321 euro olarak görünüyor.benim müzikçalar besleyebilirmi bu kulaklığı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hortlatıyorum ama benim de benzer bir ihtiyacım var alan arkadaş memnun mu onu merak ettim :) Yalnız 900'ler açık galiba, bunu ofis ortamında dinlemek mümkün olmaz diye düşünüyorum?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok