Banka / Kredi Kartı Kampanyaları ve Fırsatları
0

Bu konuda 28 mesaj var

QNB Miles&Smiles vardi, 1 TL'ye 0.001'e dusurduler mil isini, kapattim... Yukaridaki mesajimda "Garanti en dusuk mil oranini 0.1'e cekti" demisim sikayet edip :D , ne hallere geldi M&S ... 

Aradim kapatmak istiyorum dedim, niye diye bile sormadi, onayliyor musunuz , evet, kapattim... Bu kadar... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Maximiles bir süredir fena değil, aralarda 300 mil yükleme kampanyaları yapıyor. Bu yıl 3600 mil birikmiş, 3 kişi gidiş dönüş biletin yarısını karşıladı en azından. Enflasyonla beraber artan bilet fiyatları durumu kötü hale getirdi iyice. Adios kart aylık 400-450 TL puan getiriyor ama artık katsayı 1 olacak şekilde alışverişte kullanıyorum direkt. Yine Vakıfbank çok güzel puan veriyor, neredeyse çoğu pos cihazında geçerli olacak şekilde tüm sektörlerde puan verdiği kampanyaları var. Onu da benzer şekilde kullanıyorum aylık. Ama hiçbiri eskisi gibi tad vermiyor, 300 TL'lik puanı 2.2 ile çarpıp 660 TL ile günlük oda ücretini karşıladığımız otellerin günlüğü 12-13 bin TL olmuş durumda. En azından indirim mantığıyla hesaplayınca fena gelmiyor puanlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok