elektronik sigara
1 1

Bu konuda 8 mesaj var

arkadaşlar selam, 

Babam için elektronik sigara almak istiyorum. yanlız bu konuda hiçbir tecrübem yok. Hangi markayı hangi ürünü tercih etmeliyim ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niçin elektronik sigara? Bence uzak durun.

Çevremde sigaradan e-sigaraya geçen herkes onun bağımlısı oldu, hiçbiri sigarayı bırakmadı. Sıvısı, şarjı biten gidip bir paket sigara alıyor arada.

Tanıtıldığı gibi de zararsız olduğunu hiç sanmıyorum, sadece henüz yeterince araştırılmadı.

[/yeşilay]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

[yeşilay]

Zyban ile bıraktım sigarayı şimdi baktım da 1 ay 1 gün olmuş toplam tasarruf 347,05 TL :icon_dance: 

İlgilenen varsa detayları yazarım ...

[/yeşilay]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara içmeyen, hayatında ağzına yanan sigara koymamış biri olarak yazıyorum. Sigara ve e-sigara zararlıdır, her ikisinden de uzak durmak gerekir. Ama araştırdığım kadarıyla e-sigara sigaraya göre çok daha az zararlı, ve duman gibi derdi olmadığından e-sigara içen biri çevresindekileri pasif içici yapmıyor. Onun için nikotin bağımlısı biri için sigara içmektense e-sigara içmek daha sağlıklı bir tercih.

Tekrar ediyorum imkan varsa hiçbirini kullanmayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim son okuduğum yazılar, e-sigara ile hem pasif içiciliğin devam ettiği hem de sigara kadar zararlı olduğu yönündeydi. Tabi detaylı araştırmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok