Laptop Pil/Batarya ve Alınacak Yer Tavsiyesi
0

Bu konuda 5 mesaj var

2011'de aldığım eski bir laptopum var. Dell N5010 işte birkaç rakam yanında da. :)

Daha önce eminim laptopu için batarya/pil alan olmuştur. Nereden aldınız, aldıktan sonra 12 saat şarjda beklemek gibi durumlar yaşadınız mı? Öneriler vs. vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben notebook ile ilgili tüm yedek parça, onarım gibi işlerimi Kadıköy'deki Sıfırhata'da yapıyorum. Hizmetlerinden memnun olduğum için fiyat araştırması da pek yapmıyorum.

Adres: Osmanağa, Nüzhet Efendi Sok. 18/A, 34714 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 346 07 01

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben notebook ile ilgili tüm yedek parça, onarım gibi işlerimi Kadıköy'deki Sıfırhata'da yapıyorum. Hizmetlerinden memnun olduğum için fiyat araştırması da pek yapmıyorum.

Adres: Osmanağa, Nüzhet Efendi Sok. 18/A, 34714 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 346 07 01

Ben de burayı öneririm. Birlikte çalıştığım bir firma hizmetinden memnunum.Genelde 2 tip ürün gösterirler. Ucuz 6 ay garantili ürün ve nispeten pahallı 1 yıl garantili ürün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

pillerin 12 saat şarj hikayesi hiçbir zaman doğru değildi zaten, nedense öyle saçma bir bilgi dolaşıyordu eskiden. 12 saat şarj edip etmemen birşeyi değiştirmiyor pilin kapasitesi belli & dolduktan sonra şarj kesiliyor zaten.

ben eski bir laptop için pili ebay üzerinden almıştım ama tabi paypal kapandıktan sonra orası da yalan oldu gitti... yine de bir şans denebilir, kredi kartı kabul eden vardır belki. tr firmaları fahiş fiyat ister gibime geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok