Superonline - Apple TV kampanyası rezilliği
0

Bu konuda 12 mesaj var

Arkadaşlar merhaba, 

Bu hafta evi taşıdım, eski evde ücretsiz internetim olduğu için Superonline Fiber internete geçeyim dedim. 

Pazartesi günü aradım, kampanya olarak tablet ve modem verdiklerini söylediler. 100 Mbit ve 150 GB kota ile alacağım için Asus Zenpad 7 verilebileceği söylendi.

Ben de herhangi bir tablete ihtiyacım olmadığını, modem olarak da kendi modemimi kullanmak istediğimi söyledim.

Tabletin zaten hediye olduğunu, istemesem de gönderileceğini bildirdiler. 

Ben de kabul ettim.

Bugün tesadüfen, kotaya bakmak için girdiğimde Apple TV kampanyasını gördüm, ben bu ürünü zaten almayı planlıyordum. Hiçbir şekilde işime yaramayacak bir ürünü bildirip, aslında ihtiyacım olan bir ürünü bildirmemişler.

Aradım, jelatinini bile çıkarmadığım ürünü istemediğim için diğer kampanyaya geçmek istediğimi bildirdim. Kampanya başlamışmış, iki yıl boyunca değişmiyormuş.

Benimle konuşan kadın, kampanyayı bilmek zorunda değilmiş. Eh, yuh yani, çalışmasın o zaman. Bana o kampanyayı söylemeyebilirdi, ama ben tablet istemediğimi söylediğimde bunu yapmak zorundaydı. 

Ben 18 senedir Turkcell kullanıyorum, son 10 yıl da platinum üyesiyim. Mail attım, 2 yıl belki internet taahhüdüm olabilir ama Turkcell'i bırakacağımı bildirdim.

Parasını vs. geçtim, kullanmayacağım çöp bir ürünü söyleyip, diğerini söylememek ne demek? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam zaten hediye filan değil. O tabletin parasını alırlar erken bitirirseniz sözleşmenizi. Yalan dolan dolu bir satış olmuş size. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam doğru ama zaten 2 yıl ayrılmayacağım. 

Ama en azından Apple TV kullanırdım.

Kaldı ki, biri 200 TL, diğeri 750 TL 

Ve biri hiç bir işime yaramıyor. :( 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar çağrı merkezi eksik bilgilendirme yapsa da Apple TV kampanyası web sitelerinde bayağıdır var. Sözlük gibi yapacağım rezalet puanı 4/10. Keşke tableti kabul etmeden önce tüm tarifeleri iyice kendin araştırsaydın o saatten sonra firma şartlarını kabul ettirmiş oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar çağrı merkezi eksik bilgilendirme yapsa da Apple TV kampanyası web sitelerinde bayağıdır var. Sözlük gibi yapacağım rezalet puanı 4/10. Keşke tableti kabul etmeden önce tüm tarifeleri iyice kendin araştırsaydın o saatten sonra firma şartlarını kabul ettirmiş oluyor.

Doğrudur, ancak karşınızdaki kurumsal (!) firma olunca düştüğümüz güven hissi sanırım buna neden oluyor. 

Neyse.. 

Ablam da tesadüf abonelik yenileyecekmiş. Bugün onaylayacaktı, "tablet hediye" falan demişler, dedim Apple TV iste

İstedi, ay sonuna gelirmiş.

Onayladı, ben de ona tableti vereceğim :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf apple tv için superonline planı yapıyorum ben evde 2-3 aydır. Apple TV kampanyasını kasıtlı söylememişler gibi bir algı oluştu bende de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf apple tv için superonline planı yapıyorum ben evde 2-3 aydır. Apple TV kampanyasını kasıtlı söylememişler gibi bir algı oluştu bende de.

Abi kesinlikle kasıtlı, yalan söylüyorlar.

Ablam bugün 10 defa söyledi, Apple TV istiyorum diye.

Adam da 10 defa "öyle bir kampanya yok" dedi. 

Adam kampanyayı biliyor, yalan söylüyor. 

Neden?

Çünkü ablam "sitenizde var zaten" dediğinde "ya geç geliyor, stok yok" dedi. Eee, hani kampanya yoktu. Bal gibi de biliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun beni de aradilar size Lenovo tablet kitleyelim, 20TL zam yapalim diye...  Apple TV kampanyasini sordum, 1 Mart'a kadar gecerliymis, 80TL aylik... 

Su an Minix Neo X8-H kullaniyorum, ihtiyacim yok acikcasi yeni bir cihaza... Bana faydasi ne olur Apple TV'nin?.. 3 sene taahhut verip 60TL yerine 80TL odemeye deger mi?.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Apple TV severim. Birçok app'i seviyor ve kullanıyorum ve benim ekosistem hep Apple olduğu için faydası çok, mesela Homekit cihazlara uzaktan ulaşabilmemi sağlıyor.

Ama sizdeki cihaz zaten (Apple TV'nin oynatamadığı) 4K videoları oynatabilen, Youtube'a giren, Apple TV'den daha az da olsa app yüklenebilen bir cihaz. Bu yüzden gerek yok bence.

Ama 20 TL farkla 3 senede 720 TL'ye geliyor, Apple'ın web sitesindeki fiyattan düşük. Alınıp aynı fiyattan peşin satılabilir, 3 senede taksit taksit ödenir mesela :)

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun beni de aradilar size Lenovo tablet kitleyelim, 20TL zam yapalim diye...  Apple TV kampanyasini sordum, 1 Mart'a kadar gecerliymis, 80TL aylik... 

Su an Minix Neo X8-H kullaniyorum, ihtiyacim yok acikcasi yeni bir cihaza... Bana faydasi ne olur Apple TV'nin?.. 3 sene taahhut verip 60TL yerine 80TL odemeye deger mi?.. 

Tablet kampanyasının içeriğini tam bilmiyorum ama Apple TV kampanyasına sadece apple tv veriliyor diye bakmamak lazım. Evet Apple TV işin en önemli kısmı ama bu kampanya aşağıdakileri de içeriyor 

1 - Turkcell TV+ : Apple TV üzerinden izleniyor ve kotadan düşmüyor

2 - Turkcell cep telefonunuzda 5GB a kadar ücretsiz Turkcell TV+ izlemek.

Bunları da değerlendirerek karar  vermek lazım.

Turkcell TV ye ihityacınız yok, apple cihaz kullanmıyor ve apple movies gibi şeyler ilginizi çekmiyorsa bence 20 TL ekstra vermek anlamsız. 

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iPhone ve iPad kullaniyorum, hattim Vodafone... 

Su an Netflix ve Digiturk Play uyeliklerim var... Apple TV'nin icerik anlaminda bunlardan birinden vazgecmemi saglayacak duzeyde bir ekstrasi yok gibi sanki?.. Diger konuda @@Makaan yazmis aslinda karsilastirmali sekilde Popcorn Hour ile, simdi okudum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok