Makaan

CHW
 • Content count

  785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Makaan last won the day on January 31 2018

Makaan had the most liked content!

About Makaan

 • Rank
  Cursed Soul
 • Birthday 11/07/1976

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  Izmir
 • İlgilendikleri
  Fotoğraf, Hi-Fi, Bisiklet, Konsol ve Oyunları

Recent Profile Visitors

1,288 profile views
 1. Güzel konu olmuş. Hem gördüğüm kadarıyla oyunlar güçlü sistemler de gerektirmiyor. Ama kişisel olarak asıl sorunum "ne oynasam ki" değil "ne zaman oynasam (oynayabilirim) ki". Zibil gibi oyun var ama yeterli zaman yok.
 2. Mi Band 3 aldım. Görüntüsü, bilekte duruşu felan çok hoşuma gitti. Telefon çalınca haber vermesi felan da güzel. Memnun kaldım.
 3. Ben de uzun zamandır alayım almayım çok kararsız kaldığım direksiyon setini aldım. T300 Ferrari Alcantara Edition. Hafta son epey bir direksiyon salladım Kesinlikle oyun zevkini çok yüksek bir noktaya çıkarıyor. Daha önce T100 vardı, PC2, T100 ü tanımayınca pek kullanamaz olmuştum. T100 karşılaştırırsak epey fark var tabi. Neyse, memnunum yani.
 4. Önceki sezonlara göre sönük. Ama yine de izletiyor.
 5. Bence de Demons Souls daha güzeldi. Ucuza çıkarsa alırım yine de Dark Souls'u... hatırası var Geçi uzua çıkmazsa da yılbaşı indirimlerinde düşüyor nasılsa.
 6. Ben de ilk çıktığı günden beri Note 5 kullanıyorum. Arkadaşın epey çalışmış telefonu bu hale getirmek için Açıkçası 900 TL masraf yaptığında ortada garantili bir sonuç olsa hadi yiendüşünülür. Ama ne idüğü belirsiz adamlara yaptıracaksın tamiri onlar da en ucuz ne bulduysa onu kullanacak, artık telefon Note 5 değil, Kemaraltı 1 olacak. Temiz bir note 5 bulsan zaten ancak bu kadar eder. Xiaomi Mi6 ya da Najaz ın söylediği gibi Sony Z5 almak daha mantıklı. Ya da üniverstende elektronik öğrencilerinden birine bitirme tezi olarak bu telefonun tamirini verebilirisin Zorlu ve kendilerini gelitirecekleri bir konu olur.
 7. Bunlar insan değil ya Allah düşman etmesin
 8. Bu parmak meselesinden sonra ne diyeceğimiz şaşırdım. Bunu alana geçmiş olsun Ben en son aşağıda linkini verdiğim vakum makinesini aldım. Yok parmak yerine vakum kullanılmıyor Amaç etlerin evde daha uzun süre dinlendirilmesi, dün geldi, eti arine edip içinden çıkan poşet ile vakıum yaptım. Dolapta 4 gün bekletececeğim. Umarım lezzette fark yaratmış olurum. Makine gelipçalışmasından memnun kalınca dün buna özel kapları da sipariş verdim. (2. link) https://it.aliexpress.com/item/Vacuum-Sealer-Packing-Machine-Keep-Food-Fresh-Reduce-Waste-Money-Saving-Including-15-Pieces-Free-Bags/32826528220.html?spm=2114.46010108.5.1.78d5f729z1mLYU&&scm=1007.12783.72505.0 https://it.aliexpress.com/item/Vacuum-Sealer-Containers-Packing-Machine-Jar-Keep-Food-Fresh-Reduce-Waste-Money-Reelanx/32829339347.html?spm=2114.46010108.5.5.7ec71eb9vYa3j5&&scm=1007.12783.72505.0
 9. Aynen ben de 2 günlük oynayışımda atak yapan taraf için zorlu bir süreç olmuş. ilk sektörü bile ele geçiremedik ilkinde, diğerinde 2. sektörde tıkandık. Defanstaykense aynısı oldu bu sefer onlar ilk sektörü bile alamadılar. Ancak güzel harita olmuş.
 10. Bu devirde bir ürünü yapmak değil satmak önemli. Tata ucuz bir araba, satılıyor mu ? PAzar payı ne ? Peki Vestel telefona ne demeli, desteklemek için diğer tüm telefonlara vergi bindirilmesine rağmen kaç kişide gördünüz ? 1960 larda yapılacak işi 2020 de yapmak bana anlamlı gelmiyor. Birilerinin cebi dolsun diye yapılan bir saçmalık daha.
 11. Şimdi yeni expansion aldım ya daha çok takılırım, senin tag i online olduğunda uyarması için ayarlayacağım böylece girdiğinde haberim olur.
 12. Bana bir şey gelmemiş.
 13. PSN Black Friday indiriminden 15 USD ye premium pass aldım. Yeni haritalara akarım artık. PS4 de oynayan var mı burada ?
 14. Dün ben de başladım, 2 bölüm izledim gayet iyiydi, devem ederim.
 15. Öcelikle Schiit oldukça iyi bilinen kulaklık amfisi konusunda başarılı bir firmadır. Ben de bu firmann Lyr modelini kullanıyorum. Dijital müziğinizi kulaklıkla dinlemek için bu markanın 2 ürününe ihtiyacınız var, DC ve Amp Bifrost + Lyr 2 alabilirsiniz. Lyr lambalı amfidir, beraberinde gelen lambalardan sonra ebay ya da başka yerlerden lamba da edinip farklı renkleri tadabilirsiniz. Bunlardan herhangi biri bir diğer olmadan çalışmaz ancak bu ille bu bu markanın modellerini alacaksınız anlamına gelmiyor, DAC için de amp için de farklı markaları birleştirebilirsiniz, ancka uyum açısında aynı markanın ürünleri daha iyi olur, görsel olarak da öyle. Ancak bu markanın uzmanlığı kulaklık amfileridir, dediğim modele hoparlör takamazsınız.