Asus RGB Z170 Pro Gaming / Aura
0

Bu konuda 6 mesaj var

91H6DOCoLLL._SL1500_.jpg

Can sıkıntısından 6700k'yı 7700k'ya değiştirdikten sonra, anakart için de kaşıntı basmasından dolayı, mis gibi ve yep yeni anakartım boşa çıktı, umarım burdan bir tanıdığın işine yarar ve 6700k gibi yabancıya gitmez.

6700k işlemcim oldukça takoz olmasına rağmen 4800mhz açıyordu ama sıcaklık yüksek olduğu için ben günlük 4600mhz'de kullanmıştım, aynı şekilde 7700k 5GHz stabil çalıştırıyor, ben günlük 4800MHz kullandım bu anakart ile.

Bu RGB ışıklandırma olan "Aura" model Türkiye'ye hiç gelmedi, o yüzden özel bir anakart. Ayrıca Asus'tan Z170 için çıkan en son anakarttır, Bios günceldir, direkt 7700k çalıştırabilirsiniz.

16 Ekim 2016 Amazon.com faturalıdır, Ekim 2019'a kadar Asus global garantisi altındadır. Her hangi bir olası problemde hem Asus Türkiye ile işi halletme, hem de eğer gerekirse amazon.com için amerika'ya götürme ya da gönderme işlerinde her zaman yanınızda olurum.

Kutusu ve kutu içeriği mevcuttur.

İlanı ilk önce bizim foruma açıyorum ve sadece eski üyelerimize özel fiyat 450TL'dir. Daha sonra diğer yerlere 550'den koyacağım, minimum 500'e bıkarıkırım.

1469623204813.jpg

Kendi sisteminden anakartın görünüşü:

LQmDaZ.jpg  rEn1Q3.jpg

photo_2017-05-15_11-12-26.jpg

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler alıcı çıktı bu anakarta, açıkçası biraz oyaladım. 1-2 gün daha bekleyip vereceğim artık. 

Bunun yanına 850-900 tl'ye bir 6700k bulsanız canavar sistem olur. Ya da aynı şekilde 6600k ile de gideri olur. 

Yabancıya gitsin istemiyorum, sonra sattığım ürünlere kaçırmışız diye mesajlar geliyor :)

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 kişi 450 teklif etti, 500 altına vermem diyerek reddettim, iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama artık bir daha 450 veren olursa dışarıdan satacağım. Gönül ister burdan verelim ama ihtiyacı olan yok sanırım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anakart satılmıştır, 6700k da olduğu gibi bunu da almadığınız için teşekkür ederim. Yine buraya yazdığım fiyatın üstüne sattım, burdan isteyen olsa daha ucuza vermek zorunda kalacaktım. :D

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok