Philips Dekoratif Aydınlatmalar , kullanan var mı?
0

Bu konuda 13 mesaj var

Bende şerit led var. 6 renk, bir de 3snde bir fade out yaparak bu renkler arasinda geçiş imkani sagliyor. Banyo aynasinin arkasina sardim. Ayna 4 cm duvardan uzakta. Banyo isigini acmadan ilgili renk ne ise öyle loş bir sekilde aydinlatiyor.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
  • Xiaomi Yeelight RGB olan ürünü inceleyin isterseniz, bence fiyat performans ürünü. Evde 6 tane(3 ayrı odada) bağlı şekilde kullanıyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, escape said:
  • Xiaomi Yeelight RGB olan ürünü inceleyin isterseniz, bence fiyat performans ürünü. Evde 6 tane(3 ayrı odada) bağlı şekilde kullanıyorum..

Ben de onu soracaktım,  nasıl keyifli bir ürün mü? nerden aldınız? Birşeyler okurken odanın karanlık olmasını sevmiyorum, ambiance yaratsın diye kullanacağım. Sadece BT üzerinden bağlanıyor herhalde, mesela Wifi , IFFT ile birşey yapılamıyor. 

Fiyatı 50Euro +gümrük +kargo. Şimdi Phillips ürünlerinde indirim var, o fiyatlara bazı modelleri alınabiliyor.

Aslında Xiaomi 'nin hub 'ı alınıp diğer smarthome ürünleriyle kullanılabilir. Mesela akıllı yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı vs var. Zaten değiştirecektim evdekieleri

Bir de şu var ama gönderimi yok.

https://www.amazon.com/AUKEY-Sensor-Bedside-Dimmable-Changing/dp/B01AJ7F14I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1499145135&sr=8-1&keywords=aukey+light

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gearbest.com/smart-lighting/pp_361555.html

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-yeelight-wi-fi-akilli-led-ampul-e27-rgbw-smart-led-colorful-edition-16m-renk-p-HBV000002XRX2?magaza=Mobilecarsi&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CJvnpo757tQCFW4A0wodN4AARA

gearbest'ten almıştım bende. Wifi üzerinden de bağlantı yapabiliyorsunuz. Kendi içerisinde yeralan 5-6 farklı hazır renk modunun haricinde sizde renk ve aydınlatma ayarını yapabiliyorsunuz. Hazır modların birinde mesela gün batımını seçerseniz ürün turuncu gibi bir ışıkla başlıyor ve 15 dakika içerisinde yavaş yavaş kapanıyor.

Ya ben yapamadım, yada ayarı o şekilde tek telefon üzerinden eşleştirebildim. Hem eşimin hem de benim telefondan eşleştirmeyi yapamadım. Hanım evde yokken watsapp'tan yazıyorum dışarıdan yakıyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, ResetButton said:

Ben de onu soracaktım,  nasıl keyifli bir ürün mü? nerden aldınız? Birşeyler okurken odanın karanlık olmasını sevmiyorum, ambiance yaratsın diye kullanacağım. Sadece BT üzerinden bağlanıyor herhalde, mesela Wifi , IFFT ile birşey yapılamıyor. 

Fiyatı 50Euro +gümrük +kargo. Şimdi Phillips ürünlerinde indirim var, o fiyatlara bazı modelleri alınabiliyor.

Aslında Xiaomi 'nin hub 'ı alınıp diğer smarthome ürünleriyle kullanılabilir. Mesela akıllı yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı vs var. Zaten değiştirecektim evdekieleri

Bir de şu var ama gönderimi yok.

https://www.amazon.com/AUKEY-Sensor-Bedside-Dimmable-Changing/dp/B01AJ7F14I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1499145135&sr=8-1&keywords=aukey+light

Bence gayet keyifli ürün ben odaları hub yaptım, her iki ampul 1 oda diye düşünün, kısaca 35 dolara bir oda gayet istediğiniz gibi oluyor. Benim aklımda salona 2 tane daha alıp sinema modunda kullanmak var.

Gearbest'te indirimdeyken almıştım.

Diğer ürünleri pek bilemiyorum ben çok para vermek istemediğim ve Xiaomi markasına sempati duyduğum için aldım, memnunum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, escape said:

Bence gayet keyifli ürün ben odaları hub yaptım, her iki ampul 1 oda diye düşünün, kısaca 35 dolara bir oda gayet istediğiniz gibi oluyor. Benim aklımda salona 2 tane daha alıp sinema modunda kullanmak var.

Gearbest'te indirimdeyken almıştım.

Diğer ürünleri pek bilemiyorum ben çok para vermek istemediğim ve Xiaomi markasına sempati duyduğum için aldım, memnunum.

@escapehocam siz tek bir yerden mi kontrol ediyorsunuz? 2 farklı telefondan kontrol edebiliyor musunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@cherqes hocam ben kendi android telefonum, eşimin android telefonu ve ipade uygulama yükledim.

Hepsinde aynı account ile login oldum kontrol edebiliyorum eş zamanlı. Tabii ki yer mekan farketmeden erişebildiğimi söylememe gerek yok sanırım:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 dakika önce, escape said:

@cherqes hocam ben kendi android telefonum, eşimin android telefonu ve ipade uygulama yükledim.

Hepsinde aynı account ile login oldum kontrol edebiliyorum eş zamanlı. Tabii ki yer mekan farketmeden erişebildiğimi söylememe gerek yok sanırım:)

Eşimin telefonunda ve benim telefonda uygulamaya farklı account ile girdiğimden bağlanamıyorum demek ki. Akşam deneyeyim bakalım. Teşekkürler :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek, güle güle kullanın.. Size birkaç kritik öneri daha sunayım, eğer ilerde ampulleri hub olarak kullanacaksanız eşleştirmek biraz karmaşık olabiliyor. Youtube videolarına göz atın.

Yalnız ben 16 dolara almıştım tanesini gerçekten fiyat-performans rakipsiz. Çocuk odasında bile gece lambası olarak kullanıyorum:)

Şimdi projeksiyonu alıp salonu sinema salonuna çevirmek var sırada:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olayı yanlış anlamışıtım. Siz şundan bahsediyuorsunuz.

Ben şu sandım.

Tavana şu ikisinden birini alacağım. Ne fark var aralarında ona bakıyorum.

http://www.gearbest.com/ceiling-lights/pp_596249.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=special.0623&eo=EaMNpgji9onqI18D&email=b2t8dG9sZ2FhdHVnQGdtYWlsLmNvbXwxNTkyMQ==

http://www.gearbest.com/flush-ceiling-lights/pp_633589.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok