escape

Member
 • Content count

  259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

escape last won the day on September 16 2021

escape had the most liked content!

About escape

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

1,440 profile views
 1. Bu ara Poco F5 Pro duyuyorum her yerde, niyetim var
 2. Doğru bilgi yayalım:) G serisi stand olmadan direk duvara montaj platformu ile geliyor, ekstra ses barı ekliyor paneli daha iyi havalandırıyorlar. Aslında üst düzey işlemci kullanacaklarını açıklamışlardı ama sanırım yeni G serisinde yine diğer serilerdeki işlemci var. 18 bin liraya 5 ay önce 42 C2 almayan kafama ayrıca tüküreyim:)
 3. Çok merak ettiğim bir motor, bir arkadaşım geçen ay Honda CR250 L ve Xpulse almış, bana CEF de hiç farkı yok taksit maksit al geç dedi, kararsız kararsız düşünüyorum şimdi. Bir de pickup'ın kasasına sığar mı sorularım var ki o ayrı:D
 4. Ön far tasarımını beğenmedim, bir E classe çekiciliğinden uzak, aracın yanal çizgisi çok şık. Ön farlar ticari farı gibi duruyor, keşke şu heryeri led ile doldurma çılgınlığını bıraksalar. Sonuçta E herzaman E'dir.
 5. Hocam özelden yazın bana size detaylı off-road 101 paylaşımında bulunayım:)
 6. Garantili Redmi Note 12 Pro bulabileceğim biryer var mıdır? Hanımın telefonu upgrade zamanı geldi,
 7. Abi ufak ufak başlat dualsense ile antreman programı çıkartıp , FRP kültürü enjekte et inceden:D Eşim eski WOW'cu olduğundan pişmiş geldi:) 12 senelik evliyiz onlarca oyun bitirmişizdir:D
 8. Ben bekleme taraftarıyım PS5 için, hatta hanımla coop oynarız dedik
 9. Hocam 2,5 senedir pickup kullanıyorum. Binek olarak yılda 12 bin km civarında biniyoruz ki aldığım hergüne şükrediyorum:) Bugün alamazdım, Bende 2021 wildtrek var, bindiğiniz zaman aklınızdaki sorular bitecek bence:) Sadece yükseltme vs apaçi işlere girmenizi önermem, düzgün bir lastikle sizi mutlu edecektir. Hatta bende fiat 500c var, pickup'ı eşim kullanıyor sürekli öyle düşünün..
 10. @wazzap bence normal bir sinema filmine göre bol sayıda dans müzik sahnesi var, tabii kurgu da bu çerçevede ilerlediği için biraz yoruma açık. Müzikal değil ancak müzikal öğeleri yüksek bir film olduğunu düşünüyorum.
 11. Müzikal öğeleri yüksek diyelim. Margot robbie'yi izlemeye doyamıyorum desem yeridir, oyunculuğu için demiyorum da çok güzel abla. Hanım yazdığımı görse ban yerim evden:) Ev sinemasında izledim, büyük ekran kaliteli ses ondan da çok etkilenmiş olabilirim:)
 12. Bende geçen ay buradan sormuştum Canon G640 aldım, fotoğraf basıyorum aralarda çok memnunum. Tank olayı büyük avantajmış onu anladım.
 13. abi ne diyeyim, memleket hiç şaşırtmıyor:D