escape

Member
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

escape last won the day on August 25 2017

escape had the most liked content!

About escape

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. Amerika'da birisinden istemek farz oldu TR'e bu para verilmez bence,
 2. Merah edip hem Amazon hem Tr fiyatlarına baktım 11 Pro modelinin, Sahibinden de 3100 TL , Amazonda 240 USD en ucuz kullanılmış modeller. Valla TR de kullanılmışı 1200 falan olsa kesin alırdım, çok mantıklı hareket yapmışsınız.
 3. Babama 1 sene önce Redmi Note 8 Pro almıştım, çok seviyor kullanmayı da öğrendi. Sadece öneri olarak Redmi Note 9/Pro falan olabilir sanki
 4. 450 ml civarı, ağız kısmı vakumlu ancak kapaklı ve 5-6 saat soğuk sıcak direnci olan ürün arıyorum. Stanley'de olan 38 dolara çıkmış, tr'de sadece aynı modelin 350 ml olanı var fiyatı da 450 TL. Termos bile bulamadığıma inanamıyorum, bu arada amazon fiyatına 20 dolar da kargo geliyor.
 5. Aradan geçen bunca zaman içerisinde hala 470 ml-500 ml seviyesinde çok iyi ısı ve soğuk direnci olan termosa ihtiyacım var. Geçenlerde Stanley'in bir modelini beğendim TR'de çılgın fiyat olmuş. USA fiyatı 33 dolar
 6. Tekrar yazıyorum, maalesef masraf çıkacak, Paugge fiber HDMI kablo fiyatları için satıcılar ile pazarlık edin..
 7. 15 metre fiber kablo kullanıyorum benzer ihtiyacım için, Paugge ile şimdiye kadar yaşadığım tüm sorunlar çözüldü. Şiddetle öneririm, monster kablolardan alamadığım performansı Paugge ile aldım, tüm sorunlarım çözüldü diyebilirim.
 8. Çalışma odamda kullanmak için iş için laptop bağlayabileceğim (ki genelde office uygulamaları ve proje çalışmaları ile geçiyor zaman) Olabildiğince büyük boyutlu, en iyi görüntü kalitesine sahip, %80 iş , %10 film ,%10 ps5 ile kullanılacak Oled, moled artık hepten kafam karıştı monitör öneriniz nedir? Cehaletim için kusura bakmayın:)
 9. Hocam hevesinizi kaçırmayayım da hemen iade sürecini başlatın, bana bir yemek ısmarlarsanız kafidir. https://shop.nurus.com/tr/aileler/black-friday-2020 Ciddi indirimler var, bir kontrol edin isterseniz.
 10. 4 tane oyuncak dolabı monte ettim haftasonu, toplam 80 vida falan sıkmışımdır, evet tork ayarı olsa iyiymiş.. Malzeme kalitesi gayet iyi, USB'den şarj edilmesi güzel mesela, sonuçta yok ucuz etin yahnisi diyelim..
 11. bilmeden aynı ürünü bende aldım, buna kaç puan:) Fİyatları 700-800 lerde görünce panikle davrandım sanırım..
 12. Şu anda araba değişikliği vs.. yaptığım için çılgın harcamalara giremiyorum. Evet Comandante cidden iddialı bir değirmenmiş sanırım , Timemore alacağım. En azından şimdilik Pour Over tercih edeceğim için makinaya para vermediğimden, kendime sürekli yüksek kalite kahve almak gibi bir hedef koydum:)
 13. Ben yine kızıp almayacağım belli oldu, geçen sene de bir beğenmiştim bir değirmen, ona da 800 lira demişlerdi. Şimdi 2000 olmuştur... En son elde çekim ucuz yollu bir şey alıp geçeceğim bu gidişle, geçen gün starbucks'ta çektirdim, Bildiğin çekirdek yanmış bence, sonra tadından anladım. Aynı kahveyi uzun süredir kullanıyorum bu işi en güzeli evde yapmak...
 14. Gerçekten iyi ve astronomik fiyatı olmayan bir değirmene ihtiyacım var. Bu konuda deneyimli arkadaşların yardımını istiyorum...
 15. 8. Bölüme kadar merak ve keyifle izledim. Son iki bölüm her şeyi bitirdi benim gözümde, yeni sezonu izleyeceğimi sanmıyorum..