escape

Member
  • Content count

    294
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

escape last won the day on August 14

escape had the most liked content!

About escape

  • Rank
    Tainted Soul

Recent Profile Visitors

1,541 profile views
  1. Ben arabamın klima arzasına 20K harcayıp hayatıma devam edeceğim:) Zaten çok seviyordum, satmamak için bahanem oldu..
  2. Maks 1 yıl garanti ile alınabiliyor onun da fiyatı saçma sapan, zaten 53 olan fiyat 57 ye çıktı. Telefon değiştirme planımı yeni xiaomi ile sürdüreceğim gibi görünüyor.
  3. Gereksiz iphone eleştirisine girmeyeceğim, ancak apple kullanmayı sevmiyorum diyeyim yetsin:) Yoksa teknolojik olarak eleştirmek akılsızlık olur.. Benzer fikre sahibim, ancak telefonla ilgili tüm zamanım mail yaz-cevapla, vaktin varsa birşeyler izle modunda geçiyor. Oyun oynamam, fotoğraf video çekmem, why not diye düşündüm:)
  4. Selam son zamanlarda telefonumu değiştirmem gerekiyor, Mevcutta Xiaomi Redmi 9 Pro kullanıyorum. Geçen hafta tesadüfen samsung bayiisine girip bu cihazı kurcaladım. Çok beğendim, fiyatı 53 binlere kadar düşmüş, apple kullanmadığım için sizlerin görüşünü sormak istedim.
  5. Tam bu çıkmazlar sebebile küçük elektrikli sınıfa niyetleniyorum, zaten ikinci araba olacağı için böyle düşündüm.
  6. @SEP zaten fiat 500 segmentine göre pahalı, bir de elektrik işin içine girince ederinin %15 üzerine çıkıyor. Nisan ayında 939'du cabrionun fiyatı, o zaman da benim param yoktu..
  7. yeni Fiat 500E yi kullandım bayıldım, bana süper uygun evin ikinci aracı elektirikli dünyaya ilk adım bana yeterli menzil.. fiyat bayiide benim istediğim kombinasyon 1.370 , benim araç 700e satılsa neden olmasın diyorum, fikirlerinizi sorayım.
  8. Hocam al bir amfi bitsin bu çile, hatta müzik processor'lu bir sinema amfi alın bitsin gitsin bu iş:D
  9. Kötü olmuş, bana çok methedilen Edifier S3000 Pro diye bir model var, onunla HD6'nın karşılaştırmasına baktım da bence HD6 daha makul ve mantıklı cihaz, https://www.bhphotovideo.com/c/compare/Edifier_S3000PRO_vs_Audioengine_HD6/BHitems/1503885-REG_1423375-REG Umarım gönlünüze göre olur.
  10. Hocam öneri gibi olmasın ama aleti satana kadar küçük bir amfi ile deneyin, yine memnun kalmazsanız satın. Wi Fi performansı da mı kötü, okuduğum incelemelerde yere göğe koyamamışlar HD 6'yı. Sanırım sizin kaynağı değiştirmeniz lazım dediğiniz gibi,
  11. Sizin ilandan sonra merakımdan bir kaç review'a baktım, millet aksine o kadar memnun ki, param olsa düşünmez alırdım, siz neden memnun değilsiniz ?
  12. Hey gidi günler hey, zamanında millerimle Dyson Animal Pro süpürge, jbl hoparlör ve huawei akıllı saat almıştım:) Şimdi 200 puanım kalmış, nereden nereye:D
  13. Öncelikle forumda önerisini paylaşan herkese buradan teşekkür edeyim, printer ve monitör önerisi buradan geldi. Dağınıklık için idare edin, son hali bu şekilde:) Cidden Çalışma verimim arttı desem inanın. Büyük monitör canmış:D Herhalde aynı şeyleri bugün alsam min 100K olurdum,
  14. Anan ağlasın Rarbg şu hallere bak, genci ayrı yaşlısı ayrı mağdur. Film izleyemiyorum, saçma sapan dizilere sardım. Keşke bir geri gelse, böğrüme vura vura gitme diyeydim.