escape

Member
 • Content count

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

escape last won the day on September 16 2021

escape had the most liked content!

About escape

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

1,250 profile views
 1. Çok beklentiyi yükseltmemek lazım, bence Ryan Gosling hep ince çay bardağından hallice Film izlenir, vakit geçirmelik pandemi filmi. Yeşil perdeye daya elemanı zıplasın hoplasın, araya 2-3 şehir kattın mı oldu sana aksiyon...
 2. Bende 1,5 yıldır XM4 kardeşimde de aynı zamanda alınan Momentum 3 var. Kulağım fena değildir, loseless formatta birebir denedik, size şu kadar yazayım. Ses kalitesi ve bas derinliği için Momentum XM4'e göre açık olarak çok daha iyi, ancak mid seslerde XM4 öne çıkıyor kesin bilgi yayalım. Günlük kullanımda nasıl ve ne zaman kullandığınız belirleyici, benim gibi evde-ofiste toplantı, telefon görüşmesi, müzik, film gibi karma kullanımda XM4 öne çıkıyor, ancak müzik dinlerim sakin ortamda filmimi izlerim zaten kafamda max 2 saat durur derseniz Momentum daha mutlu eder. Çünkü momentum hem ağır hem de uzun kullanımda beni yormuştu, XM4 hafif ve yumuş yumuş malzemeleri:) ANC farklı bir klasman ve Sony ANC teknolojisi cidden başarılı, XM4'ün ANC başarısı Momentum ile kıyaslanmayacak kadar öne çıkıyor. XM5'i merak ediyorum ancak sonraki kulaklığım momentum 4 falan olabilir bence:)
 3. bende izledim, pişmanım sizi dinlemediğime:(
 4. Netflix Spotify Disney+ IPTV yıldım daha da birşey almam, PSN+ saymıyorum daha
 5. Benim 100 HZ olayı ile derdim yok zaten iş yeri monitörüm yerine konumlandıracağım, arada film nadiren noob olarak PS5. Fazlasıyla yeter, OLED olması görsel kalitesi vs aklımı çeliyor.
 6. Monitor olarak 42'' LG C2 OLED alma fikri çık aklımdan, izleme mesafem 1,5 metre bana çok büyük olursun.. Kaldı ki günde 12 saat toplantı ve mail trafiğinde koşan adam seni ne yapsın. Kış kışşş çık aklımdan
 7. Hala 30'' civarında 4K , PS5 bağlayabileceğim(HDMI2.1), IPS veya OLED bir monitör bulamıyorum. Bu dramdır, olanlar da sağolsun memleket gerçeği 20K ya falan çıkıyor.
 8. Hocam geçtiğimiz hafta 2002 model 1.4 benzinli otomatik polo mu 158 e sattım, küçük araba hasretime 2012 Fiat 500C ile son verdim:) Fiyatlar bildiğiniz gibi değil.. Alınmış alınmıştır dedim geçtim, oğlana da bahaneyle cabrio araba sözümü tuttum
 9. Bence gayet iyi olmuş, sevdik:) Ancak bu zamanda Elden Ring neymiş yahu, pek beğendim:)
 10. Teşekkür ediyorum, ben de bir bulaşayım bakalım ciddi merak içerisindeyim. Hala bu forumda ortak hesap için küçük olsa da ekip olmamız gerektiğini düşünüyorum. Kendime akşamları bu şekilde aktiviteler planlamaya başladım ki tüm günüm bilgisayar başında 7:30-19:30 geçiyor resmen. 19:30-21:30 arası çocukla oynama, 21:30:23:00 arası PS5, sonrası günlük hijyen konuları, İstiklal marşı , kapanış:)
 11. Valla elder ring çok tavsiye ettiler, bugün yarın alacağım. Bir de cyberpunk hevesim var:) Alternatif olarak öneri varsa memnun olurum, Hanım ile oynayabileceğim sacboy mantıklı, co op oyunları arada oynuyoruz:D Aslında DHW de deli gibi kardeşlik muhabbeti var, keşke burada da olsa diyeceğim de zaten forumda 10 kişi kaldık..
 12. Gaza gelip PS5 aldım, alışma sürecindeyiz:)
 13. Bilmiyordum, evet budur. Deri kayışlı model, 2010 yılında aldığımda böyle deli paralar değildi.
 14. 12 sene önce aldığım Tag Heuer Calibre 16 saatimi çok seviyorum, o zaman 4000 USD civarıydı, beğendiğim Omega daha sade bir model 6200 USD idi. Şimdi neden Omega almadım diye soruyorum, çünkü TAG in bu şekilde bir değer artışı olmuyor. Sanırım o dönemdeki cahilliğime denk geldi.
 15. Moonfall görsel olarak iyi olsa da, kurgusal olarak çok uçlarda saçmalamış. Hani insan bir noktaya kadar eyvallah diyor da bilim kurgu diye bu kadar saçmalayıp mal mal icatlar yapmak yazık. Hani beklentimiz olmadan izledik, en son telefonda balon patlatıyordum. Halle Berry bebeğimi bile mındar etmişler..