escape

Member
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

escape last won the day on August 25 2017

escape had the most liked content!

About escape

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

679 profile views
 1. Hocam hevesinizi kaçırmayayım da hemen iade sürecini başlatın, bana bir yemek ısmarlarsanız kafidir. https://shop.nurus.com/tr/aileler/black-friday-2020 Ciddi indirimler var, bir kontrol edin isterseniz.
 2. 4 tane oyuncak dolabı monte ettim haftasonu, toplam 80 vida falan sıkmışımdır, evet tork ayarı olsa iyiymiş.. Malzeme kalitesi gayet iyi, USB'den şarj edilmesi güzel mesela, sonuçta yok ucuz etin yahnisi diyelim..
 3. bilmeden aynı ürünü bende aldım, buna kaç puan:) Fİyatları 700-800 lerde görünce panikle davrandım sanırım..
 4. Şu anda araba değişikliği vs.. yaptığım için çılgın harcamalara giremiyorum. Evet Comandante cidden iddialı bir değirmenmiş sanırım , Timemore alacağım. En azından şimdilik Pour Over tercih edeceğim için makinaya para vermediğimden, kendime sürekli yüksek kalite kahve almak gibi bir hedef koydum:)
 5. Ben yine kızıp almayacağım belli oldu, geçen sene de bir beğenmiştim bir değirmen, ona da 800 lira demişlerdi. Şimdi 2000 olmuştur... En son elde çekim ucuz yollu bir şey alıp geçeceğim bu gidişle, geçen gün starbucks'ta çektirdim, Bildiğin çekirdek yanmış bence, sonra tadından anladım. Aynı kahveyi uzun süredir kullanıyorum bu işi en güzeli evde yapmak...
 6. Gerçekten iyi ve astronomik fiyatı olmayan bir değirmene ihtiyacım var. Bu konuda deneyimli arkadaşların yardımını istiyorum...
 7. 8. Bölüme kadar merak ve keyifle izledim. Son iki bölüm her şeyi bitirdi benim gözümde, yeni sezonu izleyeceğimi sanmıyorum..
 8. Sene 2006, o zaman Otomoto dergisinde test yazıları yazıyorum, bir sürü araba, model kullandım. Bir gün dediler ki e60 kodlu m5 teste alınacak, tabii ki 3 gün boyunca hayatımda yaşadığım en müthiş sürüş günlerini geçirdim. Zamanında Atatürk Havalimanı Otoparkı mesai sonrasında boş olurdu, özel izinle orada donut çizip fotoğraflarını çekmiştik. Sonraki 2 gün boyunca korku ve zevkten çıldırma arası vakit geçirip aracı Borusan'a teslim ederken hüzünlenmiştim:) Şuanda fiyatlara bakınca hayalini bile kuramıyorum, zaten yeni M5'i teste bile verdiklerini sanmıyorum. Diyeceksiniz ki şimdi bunu niye anlattın, M5 öyle marketten ekmek alır gibi alacağım birşey değil, ekonomik ve mental olarak tamamen hazır olmanız lazım.
 9. m5 canım benim ya:) nasıl güzel diğer zıpırların yanında:)
 10. gibi.. Şehiriçi kullanımda 20 cm farkediyor olabilir, ancak yol kalitesi -trafik gibi değişkenler olduğu için bunu hissetmeniz mümkün olmayabilir demek, Kullanım süresi daha uzun olduğu için sorun olmadı demek:)
 11. Maslak sanayii AYN otodan almıştım, sonrasında yine maslak sanayii de ustam var ondan aldım, özelden tel atarım isterseniz
 12. Selam, Hocam önceli Mini Countryman S'de ilk servis sonrası hep EBC green kullandım. Çok memnundum, fiyatı sıradan Mini balatasından %25 daha pahalıydı o zaman. Sonra babamın 2012 Honda CRV arabasını da geçen servise bırakıp ona da EBC green taktım. Fren mesafesini psikolojik olarak kısalttığına inanıyorum:) Daha uzun ömürlü, şuanda performans aracım olsa kesin green alır şaşmazdım..
 13. eksenli koltuk hareketleri, yanal destekler ki biliyorsunuz virajlarda aktif yanal destek özelliği S modellerinde uzun yıllardır var, masaj, baldır desteği, vs... diye yorumladım.
 14. Bu S Klasse'ler falan artık bize hepten uzak hayaller de, teknolojik anlamda hayran kalmamak mümkün değil. Yeni arka lastik yönlendirme sistemi ile birlikte A160 ile aynı dönüş çapına sahipmiş, her koltukta 19 motor tüm elektronik ve destekleme özellikleri için çalışacakmş. Kısacası arabada 76 tane sadece koltuk motoru var. İç aydınlatma uyarı modu vs eklenmiş, tesla ekran şimdiye kadar yapılan en iyi multimedia deneyimini sunuyormuş, vs...S500 seçeneği 0-100 4.9 saniye ve en verimli ,düşük tüketimli S motorlarıymış.. Özellikle hibriti öve öve bitiremiyor gavurlar.. Delice işler
 15. Hocam verdiğiniz gaz sonrası Redmi Note 9 Pro 128 GB aldım. Kalan parayla incik boncuk harcamalarında zirveye çıkma niyetindeyim:)