HL2 Episode 3'nin hikayesi yayınlandı
0

Bu konuda 9 mesaj var

Bu saatten sonra Gordon'la falan uğraşamam, en ufak bir şekilde dahi ilgimi çekmedi, Team Fortress 3 ile yine Orange Box falan olarak gelecek ise yalnızca o açıdan ilgimi çeker.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu seriyi oynamadim ama aklimda kaldigi kadariyla bi ihtimal soz konusu idi sonra gordonu seslendiren eleman mi ne olmustu onun ustune artik ihtimal falan kalmadi.durumu olmustu sanirim

oyunun cikmasi icin en gerekli sey steamin cok kan kaybedip kani kendi oyun gruplarini olusturan bazi firmalarin isi tuturuup steamin kan kaybedip gaben efendinin para ve musteri cekmek icin hl e girismesiydi

oyle bisi olmadi pek de olasi da degildi

bide gordon rahmetli olunca tabutun kapaginin civilediler

dhw zamani hatirlaiyorum buraya yazan bazi arkadaslar redaon ati kartlar aliyor steam kuponlari orange paketler hl oyunlar codlar ucusuyordu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sen boyle diyince google dan baktim ustune saka yapilmis 3-5 sene once forumdan okumustum aklimda kalmis

seriyi oynamadigim icin bu sakayi ben anlamamisim gercek sanmisim

gerisinde bi sorun yok gaben efendi steam ustunde matbaa gibi para bastikca bisiler ugrasip risk almasina gerek falan yok

o atiden cikan kuponla half lifelar zirt pirt oynadiginiz zamanlarda bu derece tutmamis olsa daha olasilikti

googleda gordon voice actor dead yazip aradiktan sonra senin msgin uzerine saka dalga oldugunu ogrendim

zamaninda kim bana nerden soyleydi aklimda kalmis

sala yapmissa saka oldugunu anlamamisim yada baska bir sazan beni de oltaya cekmis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen oyunu yapmaya birkaç kere giriştiler, bıraktılar. Yarım yamalak bir sürü şey yapıldığını tahmin ediyorum. En sonunda pes edilmiş belli ki.

Buradan artık yapılmayacağını çıkarmak doğru bence de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/26/2017 at 7:16 AM, nazareth said:

gordonu seslendiren eleman mi ne olmustu 

Free Willy i canlandıran kaplumbağanın ölmesi gibi.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok