Hangi file hosting servisi kullanıyorsunuz? Anket
0

Bulut yedekleme için tercih ettiğiniz servis   13 oy

1. 1. Bulut yedekleme için tercih ettiğiniz servis

• Onedrive
    • Google drive
    • Dropbox
    • Apple drive
      0
    • Diğer

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 7 mesaj var

office 365'in yanında onedrive geldiği için kullanıyorum ama en işlevsel olan Google drive . Dosya indirme hızı da onedrive dan yüksek bende.

Örneğin yeni özellik ,google photos fotograflardaki  köpekleri ayırt edebilioyor.

https://twitter.com/Google/status/919984322383368193

ResetButton tarafından düzenlendi
pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, pentaman said:

Tam olarak ne işe yarıyor @ResetButton ?

o bilgisayarda tutmak istediğin klasörleri seçebiliyorsun , otomatik indirmiyor hepsini. 

Eskiden sadece onedrive folder altındaki dosyaları yedekliyordu ,şimdi başka klasörlerdeki, disklerdeki dosyaları da yedekleyebilioyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, ResetButton said:

o bilgisayarda tutmak istediğin klasörleri seçebiliyorsun , otomatik indirmiyor hepsini. 

Eskiden sadece onedrive folder altındaki dosyaları yedekliyordu ,şimdi başka klasörlerdeki, disklerdeki dosyaları da yedekleyebilioyor.

OS X uygulaması sürekli güncelleme alıyor ve office 365’le tam bir uyum halinde. Seçtiğin klasörleri indirme özelliği ilk sürümden beri var, iMac’de kurduğum tüm klasörler MBAir’de yok örneğin, resim klasörünü hiç kurmadım. Başka klasörlerin buluta dahil edilebilmesi güzel olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anket oylayamadım. Zira yedeklemeden kasıt ne anlamadım. 

SMS için GMail ve çağrı kayıtları Google Drive, GPS navigasyon yedeklerim Dropbox'ta, kendi kişisel dosyalarımın kısmı Drive bir kısmı Dropbox'ta, resimlerim ise Flickr'da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

işte hightail kullanıyorum mecburiyetten. şahsi ise google drive/hightail kombosu. eskiden dropbox kullanıyordum ama drive'ın entegrasyonu vb. daha iyi. dropbox'u terkettim çoktan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok