Turksat Kablo ek kota satın almak.
1 1

Bu konuda 6 mesaj var

Turksat kablonun 50 Mbps 250 AKN paketini kullanıyorum. Bu ay indirecek çok şey olduğu için kotayı aştım. 25 gb ek kota satın aldım (10 TL'ye). Sonra o da bitti ve işler bitmedi, ek 50 gb daha satın aldım (15 TL).  1-2 gün geçmedi, bant genişliğim tekrar düştü. 1 Kullanımımı kontrol ettim, toplamda 325 gb kotam olması gerekirken 300 gb'a bile gelmemiş. Türksat'ı birkaç gün önce aradım ama hala sorun çözülmüş değil, 1 haftadır ortaçağ gibi 3 mbps bant genişliğiyle takılıyorum. İş güç çok yavaşlıyor tabii ki.

Büyük ihtimalle sistemlerinde bir sorun var, bu şekilde kota almadan önce dikkatli olun diye yazıyorum. Ayın ilk günü kota sıfırlanacak ama büyük ihtimalle faturaya geçirecekler, bir de onunla uğraşmak zorunda kalacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de iki kez 25 GB ek kota aldım. Hiç sorun olmadan aktivasyon yapıldı ama aynı ay içinde iki kez ek kota almayı denemedim. Acaba öyle bir alım yapılamıyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Almaya izin verdi, ama kotanin tamamini kullanamadim.

Saniyorum, durum soyle.

25 gb alinca, 250 + 25 = 275 olarak hesapladi.

Ustune 50 alinda, 250 + 50 = 300 olarak hesapladi ve 300'de kesti.

Bu tabii ki kota kullanimina bakarak tahminim, kesin bir bilgi degil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası uyku yok servisi varken ek kota almak çok anlamsız geliyor bana. Kotanız; torrent, oyun indirme vs. ile doluyorsa kota bitmeden uyku yok servisini alın 9,99TL'ye. Tüm downloadlarınızı gece 12 - sabah 9 arası yapın, 30 gün boyunca keyfinize bakın. Ev değiştirmeden önce evde uydunet aboneliğim vardı. Kotayı doldurmak mümkün olmuyordu bu şekilde.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası uyku yok servisi varken ek kota almak çok anlamsız geliyor bana. Kotanız; torrent, oyun indirme vs. ile doluyorsa kota bitmeden uyku yok servisini alın 9,99TL'ye. Tüm downloadlarınızı gece 12 - sabah 9 arası yapın, 30 gün boyunca keyfinize bakın. Ev değiştirmeden önce evde uydunet aboneliğim vardı. Kotayı doldurmak mümkün olmuyordu bu şekilde.

Dogru, ama kotayi bitirip isini gucunu rahat yapamadiginda mecbur kaliyor insan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok