eBay 'den birşey almam lazım
0

Bu konuda 9 mesaj var

Selamlar,

Aradığım araba parçamı ancak ebay 'de bulabildim hem de fiyat olarak epey uygun. Diğer heryere baktım , sanayii , Aliexpress vs.  Tek burada bulabildim ve satıcı sadece PayPal ile ödeme kabul ediyor . 

Ürün bu:

https://www.ebay.com/itm/Chevrolet-Aveo-Sonic-Manual-Transmission-Shift-Lever-Boot-Cover/162551025637?hash=item25d8cbcfe5:g:h8kAAOSwjAlaofmB&vxp=mtr

s-l500.jpg

Tecrübeli arkadaşlar nasıl alabileceğim konusunda yardımcı olursa çok sevinirim. Hatta hali hazırda PayPal üyeliği sorunsuz çalışan arkadaşa ücretini gönderebilirim eğer benim adıma alabilrse.

Teşekkürler 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam satıcı çinde görünüyor ebay sayfasında, baktım aliexpresste mağaza açmamış. Bence aliexpresste chevrolet-daewoo parçası satan bir satıcıya sorun parçayı, çinde satılan birşeyse illa ki bulurlar ve listelerler.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

paypal ana konusunda (off topic'teydi sanırım) paypal kullanabilmek yapılabilecek ali cengiz oyunları yazılıp çizilmişti, orası bir gözden geçirilebilir.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ebay'den alışveriş yaparken paypal gerekmiyor. Kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Satıcının sadece paypal kabul etmesi önemli değil, siz kredi kartı ile ödeme yaptığınızda kredi kartinizdan parayı paypal çekiyor satıcıya da paypal ödüyor. Yani satıcı sizin paypal ile mi ödediğinizi yoksa kredi kartı ile mi ödediğinizi bilmiyor.

Tabi adres olayını bilemem, ben ebay alışverişlerimde us adresi ve tr kredi kartı kullaniyorum. 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, TiesTorN said:

paypal ana konusunda (off topic'teydi sanırım) paypal kullanabilmek yapılabilecek ali cengiz oyunları yazılıp çizilmişti, orası bir gözden geçirilebilir.

bakmıştım gerçi ama , hazır biri varsa hayrına bir güzellik yapabilir mi diye açtım başlığı. Evde VPN vs kasıp denerim olmadı.

1 saat önce, Whooosh said:

Ebay'den alışveriş yaparken paypal gerekmiyor. Kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Satıcının sadece paypal kabul etmesi önemli değil, siz kredi kartı ile ödeme yaptığınızda kredi kartinizdan parayı paypal çekiyor satıcıya da paypal ödüyor. Yani satıcı sizin paypal ile mi ödediğinizi yoksa kredi kartı ile mi ödediğinizi bilmiyor.

Tabi adres olayını bilemem, ben ebay alışverişlerimde us adresi ve tr kredi kartı kullaniyorum. 

Valla hocam Paypal 'den birşler istiyor , sanal kartımı girdim ki limiti var , 1.5TL yi 1 saattir çekemedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar ben paypal konusuna yazdığım yöntemle halen alışveriş yapabiliyorum. Uğraşmakistemem derseniz size ödeme konusunda yardımcı olabilirim. Arabadaşız en nihayetinde :)

ufak not; para gönderebiliyorum ama geri almayı denemedim hiç. Alışverişi geri iade yada iptal dırumunda parayı geri alanayacağınız kabulü ile bu desteği verebilirim yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Coppermine   selamlar , şimdi gördüm mesajını,

Arabadaşız aynen ve ben bu modelden çok memnunum , f/p oranı tavan bir araç kendileri :)  . Araçla ilgili yeni şeyler yapmayı seviyorum , detaylı temizlik , ufak tefek upgradeler vs. bunları da paylaşabiliriz.

Ayrıca bu hafta Yunanistan ofislerini ziyaretim vardı , aklıma geldi şimdi ofisteyken paypal'e yeni üyelik açayım dedim zaten Greece olarak gördü lokasyonu ve açtım hesabı girdim Yapıkredi Sanal kartı , ebay 'den ürünü satın aldım :)   .  Adres olarak Türkiye ev adresimi verdim , paypal'e de buradaki ofis adresini gösterdim , yanlışlıkla gelirse burdaki arkadaş biliyor bana bir şekilde ulaştıracak. Ama yine de satıcıya mesaj gönderdim , özellikle ebay shipment adresi yeniden yazıp kesinlikle bu adrese gönderim yapın dedim.

Ayrıca ilgine çok teşekkürler , yine böyle ihtiyaç olursa danışmayı isterim doğrusu :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok