Modem tavsiyesi
0

Bu konuda 8 mesaj var

Arkadaşlar evdeki ömürlük modemim malesef artık ömrünü doldurmuş. Teknoseyirde tanıtılan xiaomi routerdan edindim, ne var ki kullanmak nasip olmadı mofem bozulunca.. Öneriniz nedir modem olarak bir tane model alıp geçeyim mi hepsiburada veya vatandan ya da ttnetten? 400 600 tl lik rakamlara çıkacak halim yok uygun fiyatlı 150 200 civarı danışmak istiyorum sizlere.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Madem elde iyi bir router var, basit ve uygun fiyatlı 2. el bir modem işinizi görecektir.

ADSL-VDSL için TTNET'in abonelerine dağıttığı modemlerden alabilirsiniz. 2. el sitelerde bolca mevcut, fiyatları 50-100 TL arasında değişiyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-hic-kullanilmamis-tertemiz-modem-direk-tak-kullan-545077936/detay

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler arkadaşlar öneriniz doğrultusunda halledeceğim artık..@qwerty ev geniş modemim eskiydi router uygun fiyatlı olunca alıp menzili genişlettim bazı evlerde duvarlar modemin menzilini azaltıyor, bu gibi ortamlarda işe yarıyor

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

50-100tl ikinci el modem için çok para. sizin yer neresi bilmiyorum ama yazıcıoğlunun alt katındaki dedede 20-30tlye canavar modemler var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok