Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  2,217
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Altan Yoklar last won the day on December 11 2021

Altan Yoklar had the most liked content!

1 Follower

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

3,731 profile views
 1. Altyazı gelmiş. Çok emek verilmiş. İyi filmdi. Dario Argento.vw Sucker Punch.
 2. https://youtu.be/be-1mCM8QYs . . Flashdance - Maniac (metal cover by Leo Moracchioli feat. Truls Haugen) https://youtu.be/G6r1dAire0Y Bu da Eye Of The Tiger Ete of the tiger Sultans of Swing de harikaymış. https://youtu.be/x0RV0kgdqJU
 3. Najaz adresimi yolluyorum , bu posta zincirini bozmassın umarım.
 4. https://youtu.be/OiYb9kOuDAA . PSB-It's A Sin ile fazlaca benzer. Aynı yıl piyasaya çıkmış bu iki şarkı. Video rahatsız edici Aşağıda da daha güncel halleri var aynı grubun. https://youtu.be/2uANfAdbSBE
 5. Merakla bekliyordum bugün izledim. Daha iyi bir senaryo bekliyordum. Duygulandırdı tabi ama defalarca izleyeceğim bir film değil.
 6. @emre666 Evet dün okudum Bekliyorum merakla. Bu arada yakın-okuma gözlüğü takmaya başladım bakalım nasıl olacak bu işler.
 7. Bende de var , Wii u pro kontrolcü bağlıyorum.
 8. Bende de yok , steam harici bir şey yok.
 9. Sadece elde kullanılacaksa problem yok diye duydum .
 10. Xiaomi mi box +tv stick ve lg televizyon için kumanda kılıfı aldım. 7.99 usd. https://www.amazon.com/gp/product/B08BHH4QQ1/ref=ox_sc_saved_image_1?smid=AKI54NNZ6PH23&psc=1 https://www.amazon.com/gp/product/B07MV6PLH4/ref=ox_sc_act_title_3?smid=AKI54NNZ6PH23&psc=1 + Ps5 remote için yine sikai marka kılıf aldım.Daha önce de yine başka bir LG tv için kumanda kılıfı almıştım. Dolardaki değişimle uçuk fiyat ama müthiş işe yarıyor. Kumandalar koruma altında. + Nintendo switch için pro controller (kontrollerin şahı) + 4 tane switch game (patron çıldırdı) SM 3d wörld (wii u'da bitirmiştim ama cd'si bozuldu okumuyor ) Bowser's Fury Zelda Link's Awakening+Paper Mario Origami King+Super Smash Bros Ultimate.
 11. https://youtu.be/ioi3jsT8XH8
 12. Don't Look Up'ı şimdi bitirdim. Seeking A Friend For The End Of The World filmini hatırlatayım. Konu olarak aynı . Daha önce önermiş olmam lazım bulamadım. . Don't Look Up'ı bir daha izlemem ama bunu iki kere izledim ileride bir defa daha izlerim , yaşarsam... Steve Carrel , Keira Knightley.
 13. Idiocracy 2006 filminin daha gerçekçi 2021 versiyonu. Kadın spiker'in Keyt Blanşet olduğunu 40. dakikadan sonra filmin başına 2. oturuşumda fark ettim Nerde Indiana Jones filmindeki Keyt nerede bu Keyt.
 14. İlk 40 dakikayı izledim , akıl tutulmasına alıştığımız için yadırgamadım. İyi film gibi gidiyor bence de. Oyuncuları izlemek iyi şu Cenıfır Lavrıns da boş değil iyi oynuyor. . Aha star mesajımı okumuş