Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  1,900
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Altan Yoklar last won the day on February 16

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,900 profile views
 1. Resim var mı? Ben de geçen sene gaza gelip araba sesi izolasyonu için malzeme aldım kaldı gitti öyle evde duruyor malzeme.
 2. ek: https://dizipal44.com/ Şu bende açılıyor. IDM'ye izin veriyor. Adblock kabul etmiyor kapattırıyor artık. Şu Gibi'nin son bölümleri de edineyim. Dizi bir harika.
 3. Exxen'de "gibi". Feyyaz'ı kingodisko'dan beri takip etmeye çalışıyorum. Bir ara webdizisi yapmıştı. Bu onun daha iyi prodüksiyonlusu. Aziz Kedi ile birlikte yazmışlar. Tavsiye ederim. Exxen aboneliği almadım , alternatif yollarla izliyorum. https://eksisozluk.com/entry/124054161
 4. Kırmızı da güzel siyah da. Beyaz sıktı nedense. Bu arada son kararım; ps4 kontrolcüsü daha iyi.
 5. Army of Dead Filmin başında 5 dakikalık hızlı kurgulu harika bir bölüm var , onu izleyin derim gerçekten güzel yapılmış , sonra hemen kapatabilirsiniz. Sırf başladım diye biraz da meraktan "bir şey olacak mı acaba gerçekten bu kadar kötü olamaz" diyerek 3 güne bölerek izledim. Sonuç boşa geçen zaman. Netfilik filmleri hep böyle teknik oyunculuk müzik muhteşem senaryo yok , kötü demiyorum yok senaryo namına bir şey yok , dialog yok derinlik yok, iki karakter konuşuyor ama iletişim kurmuyorlar ezbere laf salatası. Sonrasında Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmi gözüme çarptı , ilk 30 dakikasını izledim; OHHH dedim yahu işte film dedim . İnsanlığı yok edip , istediği dna şekillendirmesiyle yeni bir toplum gelecek yaratma peşinde olan kötü adamları yakalamaya çalışan iki ajanın hikayesine!! ohhh dedim
 6. Amma övdünüz şu tırt oyunu
 7. 2005 mi yoksa 2015 mi? Ne yapabiliriz ki? Eski arabaya da yüklüce para yatırmak , verdiğin paranın karşılığını alamamak ya da diğer tarafta planlı eskitme türlü yazılım sorunları...
 8. 300 liraya değmez mi diyecektin? Şimdi düşününce gerçekten değmezmiş zaten günde 30 dakika sürüyorum.
 9. 1 senede fiyat değişimi. Ne diyeceğimi bilemiyorum.
 10. İkinciyi de aldım , ikisi de geldi , güzel kaliteli ayakkabılar . Bir nike değil, dolgu taban zaten , sahte, kopya kötü işçilik ayakkabı değiller. Fakat numara tutmadı ikisini de iade ettim , tam giydiğim numaradan sipariş verdim onlar da yarın geliyor. Siyahta numara bulamadım grisini aldım. Kalın taban kış aylarında rahat rahat giyilir. ek: Bu siyah spor ayakkabı falan değil bildiğimiz bot. Karda yağmurda çamurda giyilecek bir ayakkabı. Gerçi gri olanın da tabanı ağır ve sert. Lumberjack olanın bir de siyahını da almayı düşünüyorum zira sonsuza yükseliyor fiyatlar. . Magbox pluton s uydu alıcı da güzel çıktı. Uydudan pek anlamıyorum , kanal geçişi canavar gibi geldi bana. Next aldım 300 liraya 1.5 senede menü görüntüsü bozuldu, çalışmasında ya da görüntüsünde bir bozulma yok ama menü ayar kısmı-on screen display denen kısmı bozuk görüntüleniyor. Magbox'ı beğendim 125 liraya güzel ürün. Model , fiyat nasıl? İnceleme bekleriz.
 11. Siemens WG42A1XVTR çamaşır mak. 4.350 tl Magbox Pluton S Full Hd Uydu Alıcısı 125tl Henüz ikisi de gelmedi. Bir de şu alttaki ayakkabıyı aldım Boyner'den. Spor ayakkabı fiyatları cep yakıyor. Şansımı denedim. Eğer numarası uyarsa bir de şu alttakini sipariş edeceğim sanırım .
 12. İndiriyorum Fakat bu steam web sayfasının abv. Zaten 2 ayda bir giriyorum her seferinde "nerede lan benim oyunlarım " diye acı çekiyorum. Steam uygulamasında kütüphanedeymiş.
 13. A101'de buldum aldım. Hepsiburada'da 71 lira.
 14. . Wreckfest . . Güncelleme: İyi oyunmuş , ara ara oynuyorum o yüzden arabanın ayarlarını neyi değiştirince sürüşü nasıl etkilediğini çözemedim. Başlarda çim biçme makinesi ile yarışıyoruz sonra arabalara geçiyoruz. "Bu ne be ne saçma" demeye kalmadan giderek zorlaşıyor ve mücadeleye zorluyor,hem zevkli hem zor. Grafikler bana göre harika diyebilirim Güncelleme 2 :Oynadıkça coşuyor coşturuyor oyun , arada sıkıcı araçlar da kullandırıyor , biçerdöver gibi. A sınıfı arabam yok henüz ,ayarlarım şöyle (ekşiden buldum , güzel ama abs'yi açmam gerekti) abs---full traction control--off stability control--off differential--locked brake balance en solda.
 15. Evet 50x50 sanırım boşluk. Fan hızlarını arttırmayı kesinlikle düşünmüyorum. Yavaş ve sessiz olmalarını istediğim için kasa fanı kullanmayı düşündüm zaten. . Hmm sadece fan açıklığı yetmeyebilir diyorsunuz sanırım debi az olduğu için çünkü fan devamlı çalışmayacak. Fanı menfeze bağlasam sağı solu açık olduğu için kendi etrafındaki havayı döndürecek. Banyo içindeki tahliye etmeyecek. . O şekilde düşünmemiştim ama doğrusu o sanırım. O açıklık içinde bir de baca var . Alt kattaki mutfaktan gelen baca sanırım. Ama ayrı bir baca kanalı da olabilir. Gidip tekrar bakayım emin olayım. Eğer ayrı bağımsız bir bacaysa fanları ona veririm. 50x50 havalandırma boşluğu panjurlu menfez olarak kalır.