• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  1,255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Altan Yoklar last won the day on August 12

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

936 profile views
 1. Üzgünüm , pöff 😒
 2. Trailerda uyşturucu var kendi cinsiyle yakınlaşma var ,oyun Yeni Türkiye'de yasaklanmaz umarım ya da oyunu alanlara ceza kesilmez. Ben de dört gözle bekliyorum da preorder falan alamam ucuzlasın ancak öyle.
 3. Eski bilgisayarı kurcalarken yerimlerinde Müfit Özdeş'in bir sayfasına rastladım. Nostromo isimli dergide okumuştum bu hikayeyi ,nette görünce yerimlerine kaydetmişim ama 3 sene önce mi 5 sene önce mi hatırlamıyorum. . Zoltrak Kablosu
 4. . The Last Schnitzel 2017 yapımı 22 dakikalık kısa film. Haluk Bilginer ve Şevket Süha Tezel oynuyor. Kaan Arıcı ve İsmet Kurtuluş yönetmiş. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nde gösterilmesi planlanıyormuş ama malum nedenlerle eser işletme belgesi verilmemiş , bazı kısımlarının değiştirilmesi istenmiş , yönetmenler de kabul etmeyince festivale katılmamış. . Sanırım sofy.tv filmi satın almış , 1.99 dolara kiralanabiliyor. . Şuradan izlenebiliyor. Foruma aykırı ise linki sileyim. 22 dakika güzel , tavsiye ederim.
 5. U.S robotocis'in üstündeki Yeniyüzyıl gazetesinin verdiği transleytır mı?
 6. Evet yine Emir Yargın kanka olurduk ölümüne . . . . tokat . . . . kalple beynin savaşı .
 7. 80'lerde onlar vardı xxx olarak.
 8. İlginç , raylı sistem kurulsa daha verimli olur mu acaba ? Bunda da pil harcama derdi yok mu ? O pilin üretimi için kullanılan değerli madenler, atık piller vb. Bütün bunları hesaplayan mühendisler firmalar vardır herhalde.
 9. Lana (Larry).
 10. Ne için bu?
 11. Shadow of the Tomb Raider'ı bitirdim. A Survivor is Born havası olmasa da güzeldi. Red Dead Redemption 2'ye başladım , Tomb Raider'dan sonra alışamadım. Sanki TR Şafak Sezer filmi RDR2 de Tarkovski. Elim RDR2'ye hiç gitmiyor , ne kontrollere alıştım ne görevi bulabiliyorum (gta hiç oynamadım) atı sürmek çok keyifli de ... TR'da artifact bul trophyleri bitir onla oyalanıyorum.
 12. Shaft'ı ben de beğendim.
 13. ? Yazdım ya öyle yapmadığımı. Neyse kısmet ne diyeyim.
 14. Edit edit tamam , yardırın soldan Tiese laf yok ben onun gibi yazınca höt zöt ... ekleme: Gıcıklığına soldan 60 la gidecem bundan sonra , isterseniz konum atayım selektör falan yaparsınız. ek:http://prntscr.com/osbjh4 Burada yazdım öyle yapmadığımı , Bilale selam.