Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  3,024
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Altan Yoklar last won the day on August 18

Altan Yoklar had the most liked content!

1 Follower

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

4,894 profile views
 1. İzlenme sayıları ne yöndeyse , furya ne tarafa gidiyorsa ,kimin getirisi daha fazlaysa o türe , o tarza o oyuncuya yatırım yapılıyor gibi. Ya da neyin propagandası yapılacaksa...
 2. Arkadaşı geldi oyun oynayacağız dediler kıyamadım kurdum ps4ü-mini tvyi. Cuphead Mugman oynuyorlar. Yarın kaldıracağım tekrar.
 3. Bk vardı ps5 aldım...
 4. Switch preorder fiyato 29 dolar. Pc-xbox 85 lira bedava ise bedavaymış. Oynarım oğlum da birinci oyunu oynasın isterim. (bu arada okul açıldı kavga dövüş ps4 youtube tv çıkarıldı çocuğun odasından hala savaş halindeyiz ne olacak bilmiyorum , bağımlılar gibi yoksunluk sendromu ataklar nöbetler geçiriyor )
 5. Burda da bir şeyler var gibi.
 6. Milli servet böyle böyle heba oluyor işte. Ondan sonra dolar niye yükseldi tl niye değer kaybetti.
 7. Ben de aldım bir senelik daha , ilk denemede kabul etti , 2025 aralığa kadar devam edecek aboneliğim. Acaba bir sene daha uzatmaya çalışsam mı?
 8. Ben de oynamak istiyorum herri potırı , 630 liraymış. Beklesin biraz demlensin. ek: Bramble: The Mountain King PSstore'da 299 lira. Steam'de 280 lira. Hmm takibe alındı. Death's Door oynuyorum , psplus ücretsiz. Miyazaki esintili. Güncelleme: 14 Eylül Çok severek oynuyorum,iyice sardı , espriler ince zeka pırıltılı , grafik-estetik çok iyi , aksiyonda kolaya kaçılmamış ayrı ayrı emek harcanmış ,oyun basit tam benlik.
 9. 2 seans izledim , yarıyı geçtim, bu akşam bitireceğim sanırım. Anladığım kadarıyla 30-35 dakika gereksiz uzatılmış film, o kısımları çıkarsan bir şey değişmeyecek. Neyse şapka kamçı yüzüsuyu hürmetine izliyorum. ek:Bitti film. Koca bir ha***tir Mangold .. Spilberg senin de *********. 4. filmi kabul etmiştim ama bu... (4. film bunun yanında ne kadar da muhteşem ) Prince of Persia Sannds of Time Tomb Raider ilk film. Bunları izlerim daha iyi. Karikatür çizgi roman teksas tommiks yapmışlar Indiana Jones serisini. İlk filme net 3 yerde selam vermişler. Gözden kaçırdığım 2-3 tane daha olabilir. Antonio Banderas neden oynamış ki filmde? Sözleşme gereği 2020 2023 yılları arasında 5 tane dev bütçeli filmde oynama garantili sözleşme yapılmış herhalde. Uncharted'ta da vardı anlamsızca. Neyse 5 sene sonra bir Indiana Jones spin-off'u yapılır muhtemelen.
 10. Web sürümü düşmüş malum yerlere. 12 çikobit. Kaldırın düşenleri.
 11. Bu topici bir "Utandırmaz" ya da bir "İyi Edersin" ile taçlandırmayalım mı?
 12. Klima düzgün tamir edilmediği için soğutmuyor gibi bir his var içimde. İmalathane de içerisi toz duman gözgözü görmüyor gibi bir durum yoktur muhtemelen. Gaz kaçağı vardır bakır boru çatlamış yarılmıştır valfler kaçırıyordur vb. gibi geliyor. Hava temizleyici alacaktım burada başlık da açmıştım ama alamadım , bilgim yok. Klimanız ne marka? Gelen servis her markaya bakan servislerden mi yoksa sadece sizin markaya bakan servis mi?
 13. Bu konuda dava açılabilir mi ya da tüketici hakem heyetine başvurulamaz mı? Gelirler iki tarafı da ölçerler. Sayısal değer değil mi bu yaju. Makinaya bağlarlar apartman girişindeki cat6 dan sizin evdeki cat6ucunankaybı ölçerler , aynısını santrale doğru yaparlar. Hay sokayım böyle sisteme. Her gün sikiliyoruz. https://youtu.be/zAfpZn9ZyHA?si=OExgawrRcvk2Zjpo
 14. Al al diye zorlayacağınıza Erwin'e bir 65" hediye ediniz o zaman.
 15. . 2007 ya da 2008 yılında Teknosa'dan hdready 38" Philips tv aldım teşhir ürünüydü. Anne evinde hala kullanılıyor. Kumanda zor çalışıyor(tuşa çok kuvvetli basmak lazım muhtemelen içindeki devre membran temizlenmeli) bir de ışık gücü azaldı. 3600 saat günde 10 saat bir yıl demek , ben de kesinlikle almazdım. Hem de oled.