Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  2,530
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

Altan Yoklar last won the day on October 2

Altan Yoklar had the most liked content!

1 Follower

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

4,328 profile views
 1. Bu awbw hadi neyse de yaatıot etgen dimse dim. Bir de işten çıkarken adama ingiliççe am günü yağğ tabi.
 2. Lou mu The Outfit mi ?
 3. Limon ile mandalinin filmin başındaki tavşan kestim timsah dövdüm tiyatrosuna dayanamadım neyse haftasonu tekrar deneyeceğim.
 4. Dövüş sisteminde sorun yok, şakır şakır çalışıyor fakat konuyu anlamadım. Ne olup bitiyor hiç bir fikrim yok. Yetenek kazanıp silahları şunu bunu geliştirme işini de ne kadar karmaşık yaparsak oyun o kadar çok satıyor diye düşünüyor yapımcılar sanırım.
 5. Bulut Treni malum yerlerde yerini almış.
 6. Harcanan emeğe yazık , görsel iyi de , oyun mekaniği - hikaye ilerlemesi vb. tırt gerçekten
 7. . Three Thousand Years Of Longing -Sevdiğinizle İzleyiniz-
 8. Büyük umutlarla başladım. Aynı şeyi ben de düşündüm , artık ben bu tür oyunları oynayamıyorum yaştan sanırım. Oynamayı zorlaştırmak için ne gerekiyorsa yapmışlar. Control'ü de aynı sebepten bırakmıştım bunda da öyle olacak sanırım. güncelleme: Hiç sarmadı beni ,bir kaos içinde geçiyor gibi geliyor oyun. Bana göre değilmiş . Açtım Serious Sam'i sıka sıka gidiyorum. DLC Jewel of the Nile grafikleri ilk SS'lere göre epey gelişmiş.
 9. 26 kanal, 27 mesial çürük vardır om dolgu.28 çekilir. 48'de mobilite varsa alınabilir.47'de de birşeyler var gibi. Detertraj ihtiyacı da vardır muhtemelen. Ek:Aaa OMFS şimdi anladııım.
 10. Dünya lideri ülkemizde henüz aktif değil bu video.
 11. Çok pahalı. Neyse gözün aydın
 12. Tixati kullanıyorum ayar yapmadım. https://www.tixati.com/download/ Ben ttnet abonesiyim , benzer durum yaşamadım.
 13. Dört gözle bekliyorum. Gözlük var bende yakını göremiyorum. Muhtemelen gözlükle kullanılmaz. Kontakt lense mi geçsem. Ek:Şöyle bir şey varmış. https://vroptician.com/
 14. Kevin Smith filmlerini izlerim. Clerks 1-2, Dogma , Zack and Miri , Jay and silent Bob serisi . Son dönem yukarıdakilerin arasına girecek bir filmini izlemedim. Clerks 3 vizyona giriyor. Clerks 2 hayranı olarak (her sene tekrar izlediğim filmler arasındadır) merak ediyorum tabi. 16 sene sonra...
 15. Jim Carrey and Kate Winslet in Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) Neredeyse 20 yıl olmuş İzlemeyen kaldıysa bir zahmet izlesin artık.