Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  2,690
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Altan Yoklar last won the day on December 1 2022

Altan Yoklar had the most liked content!

1 Follower

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

4,692 profile views
 1. https://youtu.be/YPhi8CBYXpk Dünya Bu Gain Medya'da yayınlanacakmış. Benim için beklenesi ve izlenesi. Oyuncular bir yana arka planda: Ozan Akyol Erman Çağlar Volkan Öge Caner Özyurtlu var.
 2. Disney'e Scrubs dizisi gelmiş. 2001-2010 Çok izledim ama Disney'de görünce dayanamadım tekrar başladım , unutmuşum tabi. Neşeden ziyade alttan alta diğer duyguları uyarıyor. Yeni bir şey değil ama oldukça iyi. Her bölüm 22 dakika , kurgusu hızlı bayık değil. Oyuncular harika. İzlemiş olan çoktur , duyup da "acaba izlenir mi?" diyen varsa hemen başlasın.
 3. Ben de şaşırdım açıkçası. Playstation'ı Playstation yapan oyunlardan biridir hatta başa oynar diyerek arttırıyorum. Diziyi falan boş verin şimdilik. Oyunu oynayın bitirin hemen.
 4. Kesin 200 alırdım. 1-200 işimi haydi haydi görürdü, 2-50 kr 50kr'dur. #birazcimriyimsanırım Kron mu kuruş mu bilemedim bu arada. Copenhag yazıyo kocaman orada , baktım kronmuş.
 5. Kesin ip var ya da photoshop. #kedicigermundar
 6. " Gibi " dizisi var işte izlemediyseniz. Ayak İşleri ve Doğu dizileri de izlemeye değer bence https://streamable.com/flyfvz https://streamable.com/wgh55z
 7. Nazar boncuğu değil de uykukaçıran olur kavgaçıkaran olur.(Boyanın başka birine kullanılmasından bahsediyorum çarpmadan değil) Senelerdir böyle şeyler olmasın diye çabalayan birinden ve arabasından söz ediyoruz. Bakalım Najaz mı haklı çıkacak yoksa TiesTorn mu? Gerçi Ties kalan boyayı orada bırakmamıştır. Değil mi?
 8. Benimki 7 yaşında olunca herkesin çocuğu o yaşlardaymışçasına yazmışım.
 9. 32 dakika , kitap uyarlamasıymış . Çocuğunuzla izleyiniz. The Boy, the Mole, the Fox and the Horse https://www.imdb.com/title/tt22667880/
 10. Uzun pozlanmış rüzgar tribünleri. https://www.reddit.com/r/GlitchInTheMatrix/comments/vhn5dd/i_took_this_long_exposure_photo_of_wind_turbines/ Denemek lazım.
 11. Artışlar oraya etki etmiyor mu diyorsun? Bilmiyorum.
 12. EK : Yanlış yere yazmışım , dizi yahu 3 sezon. Disney'de var. Solar Opposites Kendi gezegenleri patladığı için belirli bir süre Dünya'da yaşamak zorunda kalan grubun hikayesi. Rik ile Morti'nin sulandırılmış hali , izletiyor.
 13. Dış borç ödemeleri , tl'nin değer kaybı ve kapatılması gereken deliğin çok büyük olması gibi şeyler olabilir.