• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  1,216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Altan Yoklar last won the day on August 12

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. Ne için bu?
 2. Shadow of the Tomb Raider'ı bitirdim. A Survivor is Born havası olmasa da güzeldi. Red Dead Redemption 2'ye başladım , Tomb Raider'dan sonra alışamadım. Sanki TR Şafak Sezer filmi RDR2 de Tarkovski. Elim RDR2'ye hiç gitmiyor , ne kontrollere alıştım ne görevi bulabiliyorum (gta hiç oynamadım) atı sürmek çok keyifli de ... TR'da artifact bul trophyleri bitir onla oyalanıyorum.
 3. Shaft'ı ben de beğendim.
 4. ? Yazdım ya öyle yapmadığımı. Neyse kısmet ne diyeyim.
 5. Edit edit tamam , yardırın soldan Tiese laf yok ben onun gibi yazınca höt zöt ... ekleme: Gıcıklığına soldan 60 la gidecem bundan sonra , isterseniz konum atayım selektör falan yaparsınız. ek:http://prntscr.com/osbjh4 Burada yazdım öyle yapmadığımı , Bilale selam.
 6. Pazardaki açığa yasadışı yollarla ufak ufak saldırıp para kazanan , büyüyen , pazarı şekillendiren girişimci öyküsü. Akla hemen Blow (2001) ve The Wolf of Wallstreet (2013) geliyor. Konu bu defa porno yer ise Japonya. Başrol oyuncusu kendini izletiyor , çıplaklık ve seks var. 2 bölüm izledim , O dönemi - Japonya'yı görmek güzel (uzakdoğuluların , alışmadığımız için bize göre anlamsız tavırları bu dizide de mevcut ) İzlenir diyorum ve ekliyorum hep bu konuda şeyler izlemiyorum bu sıralar denk geldi
 7. Hemen televizyonumu kontrol ediyorum çalışıyor mu diye. Sony tv istiyor sanırım , LG beceremedim.
 8. Ölmeye niyetim yok , yukarıda Ties gibi yazayım dedim. Aslında şunu da eklemem lazımdı: "benim ya da başkasının neden yol vermediği seni ilgilendirmez ki , önünde biri varsa yavaşlayacaksın bu kadar basit." Ties mod off . Ağır hareketlerle şerit değiştirdiğim doğrudur. Sokakta yürürken çekilin çekilin diye bağırarak insanları yara yara neden koşmuyorsanız yolda da bunu yapmayın lütfen . Orası yarış pisti değil trafik denen olgu bunun için var. Bir de toplum bilinci saygı falan da var da şimdi boşver şimdi. Bu arada kimse de madalyonun öbür yüzüne bakmamış herkes benim yazdıklarıma takılmış , bu arkadan " yolu açın çekilin" diye bağıran araç ambulans mı , itfaiye mi, polis arabası mı kimse sormamış. Hepimiz çakarları yakıp sellektör yapa yapa yarışalım o zaman.
 9. Emrin olur paşam.
 10. E aynısı senin içinde geçerli neden 180 km saat ile gidiyorsun gece vakti
 11. Ben arkamdan sellektör çakar yapan hızla gelen arabalara yol vermiyor aksine yavaşlıyorum.
 12. İkisi de hatalı .Ben ekşideki şu yorumu beğenmiştim. https://eksisozluk.com/entry/93661167
 13. https://youtu.be/qT8CD8CeOeE üsküdar . . https://youtu.be/2Mehb21zxPI ov yeah
 14. 49 alacak olsam 1080p alırdım demek istedim. Benim aldığım 55" oled lg 1080p. Ama adamakıllı internet bağlantım , 4k veren konsolum olsa hmmmm ... bu sefer de torrentten 4k indirmem gerekecek: yine de 4k almazdım sanırım , 4k için 65" ya da üstü tv almam lazım o da 6-7 yıl olmayacak (elimdeki bozulmazsa tabi). 55" 1080p beni rahatsız etmiyor.