Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  1,761
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Altan Yoklar last won the day on July 3 2020

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,087 profile views
 1. https://youtu.be/V0YFbjO8Buo .
 2. Yurtdışında da stok sıkıntısı olduğunu bilmiyordum. Neyse beklemekten başka yapacak bir şey yok . . . Çıktığı anda botlarla tüm stoğu tüketeip fiyat yükseltenler yüzünden yokmuş. Buradaki galericilerin şerefsizliği gibi. Reddit'te birisi de bestbuy çalışanından öğrendiğine göre sony'nin mağazalara bu kovid döneminde yığılma olmasından korktuğu için göndermediğini yazmış. Bunlar bana pek inandırıcı gelmedi acaba üretim sayısı az olabilir mi çeşitli sebeplerden?
 3. Ps4'te oynadığım oyunlarını neden ps5'te rahat rahat oynamıyorum diye bir his var içimde.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=2iS7fihj67o . Deli Şair mahlaslı biri "neyim var ki" şarkısını (Ceza-Sagopa) yeniden seslendirmiş. Gülümsetiyor ayrıca medeni cesareti için tebrik ediyorum. .
 5. Bu kolleksiyona kattığın cihazların pil durumu nedir? Dün 2007 senesinde aldığım ipodu (nano sanırım) evin derinliklerinden çıkardım , sanırım 2 yıldır el değmemiştir. 2 yıl önce de arabaya bağlı kullanıyordum. Adamlar ne pil yapmışsa hala şarj ediliyor kullanılıyor. Ayrıca o zaman apple kabloları da şimdiki gibi değilmiş , daha sert plastik temas sorunu kırılma vb. olmadı. Hangi pil 13 sene sonra çalışır yahu? . .
 6. Ben dayanamıyorum bu aralar , bulursam PS5 alabilirim her an. Yurtdışına giden gelen de yok çevrede , yaza kadar da olmayacak sanırım.
 7. Ps4 demek istediniz sanırım Ps5'te askıya alıp diğer oyuna geçildiğini bilmiyorudum.
 8. Nasıl bir şeymiş merak ettim.
 9. Just Cause 4 oynuyorum ps4'te, daha önce serinin diğer oyunlarını oynamamıştım. Tam sıka sıka ilerlemelik oyun. Spiderman oynamadım ama hareket özgürlüğünün ona benzediğini düşünüyorum. Tavsiye ederim fütursuzca şarjör boşaltmalı oyunlardan.
 10. Ps4'te de öyle değil mi? Akşama bakayım bir.
 11. Evet bu max modeliymiş.
 12. Klikkolik'ten mi aldınız? Amazon.com.tr'de biraz daha ucuz . Nasıl bir şey olduğunu videosunu merak ediyorum.
 13. İyiymiş bu👍