Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  1,830
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Altan Yoklar last won the day on February 16

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

2,503 profile views
 1. The Last Of Us Ps5 için yenileniyormuş. Muş muş muş muş... . https://www.theverge.com/2021/4/9/22375262/sony-remake-the-last-of-us-ps5-studio-reorganization-report Yeni Uncharted da gelecekmiş Ps5 için. Deathloop da Eylül'e ertelenmiş. Gerçi çıksa 500 lira olacak , nasıl alınacak bu fiyatlarla oyunlar bilemedim , dh'de " balon olacak " demiş biri bu oyun için.
 2. Ne olduğuna dair hiç bir fikrim yok , gelsin hemen deneyeceğim.
 3. Yeşil olan 15 kg şeklinde etiketlenmiş. Onu alın. Bir de mavi renkli olanı var 5 kg olarak etiketlenmiş. O çok yumuşak gelebilir. Diğer renkler sert , kullanması da kolay değil. ek: Kilo vermek için almazdım.
 4. . Squall'ın önerisiyle 4 ay sonra direnç bandı aldım. Bugün geldi , asıl amacım dambelle birlikte kullanmak ama düşündüğümden zor sanırım o iş. Bakalım... .
 5. https://youtu.be/mP1Z3McZn_E . . Bir Guano Apes-Big In Japan değil Bir Gamma Ray-It's A Sin hiç ama hiç değil Hevesli çocuklar bir şeyler yapmaya çalışmışlar ellerinden geldiğince.
 6. Bilezik gibi geçirecekmiş sony , manası çok derin. https://www.theverge.com/2021/3/18/22337700/sony-new-ps5-playstation-5-vr-controllers-features
 7. L mi g mi b mi t mi ? Bu arada G varken neden bir de L deme ihtiyacı hissetmişler ki? Kadın da erkek de gay olur. . İlk oyunları aldım başladım ama çok sarmadı bıraktım öyle. Bu karar verdirmeli oyunları bana göre değil anladım , Until Dawn'ı da yarıda bırakmıştım.
 8. Rosemund ablamızın giydikleri saçı gözümüze gözümüze sokuldu filmde , konudan çok o kalmış aklımda, eşim bitirdi ben yarısında izlemeyi bıraktım ama son 5 dakikayı izledim. Benim için vakit kaybı , yapımda harcanan zamana emeğe paraya yazık.
 9. Küçük ve büyük dişilerin erkekleri elinizde var mı? Varsa kabloları kesip birleştirin diyeceğim ama hangisi kaç volt onu gösteren şema gerekebilir.
 10. Yarıda bıraktım. Üfürükten teyyare , inandırıcılık sıfır.
 11. Ben seni şimdiye kadar neden engellememişim ki , ilginç ?
 12. Ben bu oyunu bitiremedim bile
 13. Şu 30 fps 60 fps olayını ps4 zamanında bilmiyordum. Uncharted 1-2-3 akıyor ama 4teki fps düşüşünü ps4 ün pro olmamasına bağlamıştım , trk sorun o değilmiş , ps5'te de 30 fps. Bu fps olayı cidden midemi bulandırdı.
 14. https://www.theverge.com/good-deals/2021/2/26/22302827/final-fantasy-vii-remake-ps5-upgrade-lg-cx-4k-tv-deal-sale . Verge'deki habere göre: Mart ayında psplus sahiplerine ücretsiz verilecek olan FF7 remake ps4 versiyonuymuş ve oyuna gelecek ps5 güncellemesinden yararlanamayacakmış. Ps5te ff7 remake oyununu ps5 güncellemesiyle oynamak isteyenlerin oyunu para ile satın almış olmaları gerekiyormuş. Bu biraz su kaçırmak değil mi? .
 15. Bu aralar ps5 yerine xbox alsaymışım ya da ps5'i satıp xbox'a göz kırpmalı mıyım gibi mülteci fikirlerim olmuyor değil. Ne oyun var bilmiyorum sadece senin yazdıklarından. Uncharted4 ps5'te hala 60 fps değilmiş sanırım. Bir katakulli olduğundan şüphelenmiştim. Sony'nin bu 60fps 30 fps kozunu kendi lehine kullanması sinir bozucu. Şu Mart ayında verdikleri oyunda 60 fps güncellemesi para ile mi satılacakmış neymiş? Dnnmhber forumda öyle bir şey okudum gibi uyku sersemi dün gece.