Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  3,214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Altan Yoklar last won the day on January 21

Altan Yoklar had the most liked content!

1 Follower

About Altan Yoklar

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

6,087 profile views
 1. Utanarak ben de böyle yapıyorum. Youtube'dan indirip mp3 yapıyorum onu da ayda 3 ya da 5 tane.
 2. Bana göre değilmiş sanırım. Şimdilik bıraktım boş bir ara tekrar bakabilirim. . SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake oynuyorum ps5'te . Steam'de 8 dolar şu an . . SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated bitirmiştim. O da 4 dolar Steam'de Psstore'da The Cosmic Shake 999 lira , psplus'a ücretsiz.
 3. Toto marka klozet kapakları var satılıyordu bir ara . Yedek parça tamir şüpheli tabi.
 4. Evet muallak. Düzgün çalıştığını bilsem para önemli değil. Piyasada kanalsız klozet bolluğu var ama şikayetvar sitesi kanalsız (rim-ex) klozet şikayetleriyle dolu hem de her markadan ve çözümü yok. Su fazla geliyor ve su sıçratıyor dışarıya , debi azaltıcı takıyorlar servis gelip güç bela o zaman su sıçramıyor ama kk temizlenmiyor. Kanalsızı eleyince geriye kanallı klozet kalıyor. Eskiden kanal boşluktu su kesintisiz klozetin içini dolaşırdı , şimdi kanal içinde çepeçevre kutu var 4-5 cm'de bir delikler var. Seneler içinde hep o deliklerden su aynı şekilde geldiği için seramikte iz yapacak. Buna yapacak bir şey yok.
 5. https://www.youtube.com/watch?v=zI1_r5ZjMAY Linkte görülen klozet , suyu 3 kanaldan klozet iç duvarına neredeyse paralel gönderiyor. Kullanan bilen denk gelen var mı acaba?
 6. İngiliççe mi?
 7. Şuşimayı da başlayıp bıraktım Najaz gibi .
 8. Death Stranding dir cut indiriyorum. Umarım Red Dead Redemption 2 gibi Cyberpunk gibi beceremeyip sıkılıp bırakmam.
 9. 190'a sanırım.
 10. https://youtu.be/NJOQiKKsoUM?list=RDGMEMHDXYb1_DDSgDsobPsOFxpA Gorillaz – Stylo (BBC Music) Canlı Should I Stay or Should I Go-rillaz ek: BBC prodüksiyonları bir acayipmiş. https://youtu.be/8fv8IqyqEjU PSB-It's A Sin
 11. Cep telefonundan silemedim resmi alıntıda , iki üç defa düzenledim silebilmek için beceremedim.
 12. Alarm olması süpermiş👍 Ek:PC'de düzenleyince oldu.
 13. Yahu bu 10 sene önce olabilecek bir şey değil miydi?. Çoktan çeviri yapan bir el cihazı turizm için üretilir piyasaya verilir sanıyordum ama olmadı. Neden bu kadar gecikti acaba?
 14. Animal Well oynayan var mı? . 11 dolares steam'de. Tunca oyunu çok övmüş. https://www.youtube.com/watch?v=MkTpB2zAG_U Acaba alınır mı ki?