• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  776
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Altan Yoklar last won the day on June 4

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

 • Rank
  sethgecko

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

770 profile views
 1. Youtube linki içeren mesaj atamdım ,
 2. Ben de kutulu almaya çalışıyorum. Hatta dijital sadece pc için aldım , ps4 için hep kutulu aldım.
 3. Nisan sonunda 15 gb için 59lira ödemeyi kabul ettim , hem de turkcellden geçmiştim türktelekom'a, bir türlü avantajlı kampanya yakalayamadım yahu.
 4. Aradaki sürenin ne kadar olduğu önemli...
 5. 1 senedir LG OLED kullanıyorum , pixel temizleme görmedim otomatik var mı yok mu onu da bilmiyorum Antene bağlı değil sadece netflix ve bilgisayara bağlayıp kullanıyorum, bilgisayarda kullanırken görev çubuğunu otomatik gizle seçeneğini aktif ettim duvar kağıdını da rastgele değiştir seçeneğini seçtim , pencerelerin renkleri de duvar kağıdına uygun olarak değişiyor tabi böylece dakikada bir renk değişimi oluyor. internette dolaşırken de browser penceresini her zaman fullscreen yapmıyorum genelde rastgele birşey ayarlıyorum biraz küçültüp ama en önemlisi tuvalete mutfağa ya da başka bir odaya giderken fullscreen video açıp öyle gidiyorum çünkü 3 dakika için gidiyorum bazen yarım saat odaya girmediğim olabiliyor. Klasörler arasında işlemler yaparken beyaz zemin uzun süre açık olduğu zaman bazen hale şeklinde renklenmeler görebiliyorum fakat normal kullanıma geçince 2-3 saniye içinde yok oluyor. Her zaman da olmuyor belki haftada bir ya da 10 günde bir. İlk başta endişelenmiştim şimdi umursamıyorum bile.
 6. 5-6 yıl önce benji bananas denen oyunu tablet üzerinde aylarca oynadım güzel bir oyun tavsiye ederim, internette benji bananas ile ilgili modlanmış APK dosyaları buldum ,sınırsız muz ile oynuyorsunuz istediğiniz bonusu alabilirsiniz fakat hiçbirine güvenmediğimden indiremedim , bu oyunu oynayıp da o dosyalardan birini daha önceden kurmuş olan var mı acaba?
 7. Ties beş param yok ama arabanı satsan almaya çalışırım canla başla.
 8. . https://tr.letgo.com/tr/i/merida-crossway-40d_f74f6707-7662-4087-a8c1-b8ee9ad34322 . letgoda benzer birşey var. 1050 lira. Hmm 1 aydan fazla olmuş ilan verileli satılmış olabilir.
 9. Sadece ağırlık değil bacaktan pedallara iletilen kuvvetin de bir kısmını o ARKA amortisör emiyor sanırım.
 10. 2005 yılında kısa film ile ilgilenirken internetten tanımıştım. Kardeşini (sanırım yurtdışında okuyordu) eşini arkadaşlarını oynattığı amatör kısa filmler çekiyordu , montaj ile ilgili çok güzel videoları vardı. Jimmy-jib , kamera mount vb.yapmıştı. Öcü serisi aklıma ilk gelen yapımı. Sonra yavaş yavaş kamera rig , lens adaptörü slider üretmeye başladı, sanırım kısa film işini bıraktı. Ankara'da yaşıyordu , varlıklı bir aileydi sanırım.
 11. Milyorluk tv üreticilerinin ucuz numaralarını , dts açmaz , Türkçe altyazı desteklemez , desteklese boyutu ayarlamana izin vermez ya da çok kısıtlı seçenekle ayarlatır. Hoş LG bu konuda biraz daha iyi. Bu yüzden tv'ye usb takıp hiç film video izlemedim , eski dizüstünü tv'ye adadım , ses için de 2.el kerativ harici usb ses kartı alıp optik çıkış elde edebildim. Teferruatı fazla ama daha kullanışlı. İnternet elimin altında tv'imde.
 12. Turkcell'den Vodafone ya da diğerlerinden birine geçmek istiyorum. İnternet Turkcell'de çok pahalı , Vodafone dediğiniz gibi sıkıntılı mı bağlantıda-konuşmada? Türk Telekom kullanan var mı acaba , varsa bağlantı nasıl TT'da?
 13. Vizyonda fark edilmeden göçüp gitmiş , ben vizyondan kalkıp youtube'da filmin yapımcıları onar dakikalık iki bölüm koyduklarında rastladım ve çok şaşırdım . Bence iyi film izlenir.
 14. Yapanın emeğine saygı (yoksa bunu buraya taşımazdım)