Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  2,082
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Altan Yoklar last won the day on September 13

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

3,446 profile views
 1. Benim LG'de dts çalışıyor? 2017 model sanırım. Güncelleme ile iptal etmesinler?
 2. 2009 Jazz için hava-yağ-polen filtresi aldım 166 tl, Bosch diyor ne gelecek göreceğim. Hepsiburada'dan. Bir de Filips hue aydınlatma ürünü. Avize lambader aplik vb. karar veremedim. Gidip görmek dokunmak lazım internetten olmayacak anlaşılan. Ben de hue dünyasına giriş yapayım dedim. Nedir ne değildir çok net bilmiyorum göreceğim. 2 hue play lamba + hue bridge 948 lira.
 3. https://youtu.be/sYFyacD_OlE Bridgestone Studio: Sezen Aksu Şarkıları 4. Bölüm: Ege Çubukçu & Pandami Music Ege Çubukçu, Pandami Music ile buluştu; Sezen Aksu'nun ''Aşktan Ne Haber'' parçası .
 4. Psstore'da 219 lira
 5. Aynı oyun xbox fiyatı 85 lira ps5 fiyatı 219 lira. Aynı oyun xbox fiyatı 56 lira ps5 fiyatı 189 lira.
 6. Dün o beğendiğim avize için satıcıya mesaj atmıştım. Bugün cevap gelmiş. Şu resimdekini takınca 100 watt sarfedecek! Yahu 100 watt tüketim değeri çok yüksek değil mi? Ben salonda şu an 4 tane 9 watt led ampul kullanıyorum. 36 watt ediyor. 100 watt işini hiç beğenmedim. Hala kafamda bir tane alıp kalitesini-kullanımını görsem mi diye istek vardı şimdi tamamen kayboldu. 6 ampule geçince 6 X 9 : 54 watt yaparım çok gelirse daha düşük watt ampul kullanırım. Gerekirse yüksek watt takarım kontrol bende olur.
 7. Dediğim gibi salon dikdörtgen olduğundan tavanda birbirinden uzakta 2 adet ışık kaynağı olacak. duvarda da 2 tane aplik olacak yani salonda 4 farklı yerde ışık kaynağı olacak. Tavandaki iki avizenin herbirinde 2 tane led ampul olsa farklı yönlere bakan toplam 6 led ampul oluyor muhtemelen yeter. Lambaderin taşınabilme avantajı var ama aynı zamanda kablosuydu yer kaplamasıydı bunlar da dezavantajı. Belki uzak köşedeki ölü alana koyabilirim ihtiyacım duyarsam. Linkini verdiğim ürünler fotoğrafta güzel duruyor ama kullanıcı fotoları pek iç açıcı değil. Malzeme kalitesi de kötü deniyor yorumlarda. Kesinlikle led ampul e27 duy kullanan bir şey alacağım , elektrikçinin değiştirebileceği tipte led düşünmüyorum. Hiç olmazsa istediğim kalitede güçte renkte led ampul seçer alır takarım. Neyse orta vadede alacağım güzel bir şeyler bulursam buraya resim yollarım.
 8. Avize değil de tavan ışıklandırması mı denir ne denir bilemedim. Koridor salon ve çocuk odası avize almam gerekiyor orta vadede. Tavandan aşağıya uzanan sallanan bir sürü kollu parçalı ya da ampulü görünen avizeleri istemiyorum - istemediklerime örnek aşağıdaki resim. . Daha basit - parlak metal olmayan- tavana yakın bir şeyler arıyorum. Şu aşağıdaki modeller ilgimi çekti ama resimler fotoşop , bazı yorumlarda satın alanlar resim yollamışlar ama kolların uzunluğu ile o yuvarlak lambaların oranı kullanıcıların yolladığı resimlerde farklı. Aynı estetik yok ayrıca yorumlarda malzeme kalitesi kötü deniyor. Satıcı o led lambaların tek kolu 20 watt demiş . 5 kol olanlar 100 watt mı sarfedecek? Hatta linkini de vereyim https://www.trendyol.com/magaza/saliha-ulukaya-m-118631?sst=0 Duvarda 2 adet aplik olacak. Salon tavanı dikdörtgen yani 2 avize olacak. Şimdilik toplamda 4 yerden ışık kaynağı olacak gibi. (mutfak salon içiçe mutfağın ışıklarını saymıyorum) Lambader ayaklı lamba falan kullanmak istemiyorum. Neyse sözün özü siz bu aydınlatma işini nasıl hallettiniz. Bu aralar avize alan ya da avizesinden memnun olan var mı? Tavsiyelere açığım.
 9. https://www.youtube.com/watch?v=s-dUyrKJUnc . Uyku sersemi şu videoyla karşılaşınca daha gösterime girmediğini fark etmemişim. 1 hafta önce girmiş sanırım vizyona .
 10. Shang chi and the legend of the ten rings filmini izleyen var mı ? İzlenesi mi yoksa tırt mı? .
 11. O Morfius'un gençliği değil mi?
 12. Her şey gibi bu da öyle, üstelik para kazanma garantisi var. Berbat bir şey çekecek olsalar bile para kazanacaklar.
 13. Ne kadar kötü olacaksa/olursa olsun razıyım. Fragmanı tüylerim diken diken izledim.
 14. Ps5'i açmıyorum neredeyse 2 aydır. Oyunum da yok. Bir arkadaşla ortak TLOU 2 aldım daha gelmedi. Vr gelecek ve bekliyor olmasam satıp Xbox düşünürdüm .
 15. 24 Temmuz tarihinde tanesi 34.08 liradan almışım. Orjinal kablolarım sorunsuz çalışıyor yedekte bulunsun diye aldım. Şu an 21.99. Kablo çok kalın, uçları estetik ve ince , saçmasapan çıkıntıları yok. Orjinal kablodan %5-10 arası yavaş çalıştı diyebilirim. Yorumlarda yazıldığı gibi hızın yarıya düşmesi gibi bir sorun yaşamadım. Kopma bağlantıda kesilme gibi şeyler hiç olmadı. İhtiyacınız varsa kaçırmayın.