Altan Yoklar

CHW
 • Content count

  1,451
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Altan Yoklar last won the day on March 28

Altan Yoklar had the most liked content!

About Altan Yoklar

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,250 profile views
 1. Ama değerli kısımlara temas eden de o kapak, klozetin kendisi değil.
 2. Tam olarak ikisi birden çalışırken modem ve range extender davranışlarını çözemedim ama: Asus telefon hangisine bağlıysa onda kalıyor gibi görünüyor. Ipad mini de bağlı olanda kalıyor değişmiyor. Bir de bu ürünün wifi menzili çok geniş. Maksimum güçte evin her yerine dağıtıyor. Bu gün çok yağışlı burası, internet bağlantısı yağıştan mı bir garip yoksa extender bağlı diye mi bir tutukluk bilemedim bir gariplik var gibi geldi.
 3. Super şef 220 lira görünüyor. Büyüğü 275. ek: Küçük 155 büyük 200 görünüyor HB indiriminde. Tamir olmayacak durumda mıydı? Youtube'da tamir videosu var da.
 4. İstanbul Bilişim'i okuyunca benim de aklıma "oradan artık bir şey alınmaz" fikri geldi . Yer etmiş kafama oysa ki hiç alışverişim olmadı oradan. Ama herhalde problemsiz satışa devam ediyor demiştim kendi kendime.
 5. Tp-link wi-fi range extender aldım.Arka odalara düzgün kablosuz ağ erişmiyordu . TL-WA854RE modelini hepsiburada'dan 126.74 liraya aldım. . . Prize taktım , modemdeki wps düğmesine bastım cihazdaki düğmeye bastım , hemen eşleşti . Normal ağımın ismine _ext uzantısı ekleyip yayına başladı , yani kurulumu 10 saniye sürdü. Şifre aynısı, hiç ayar yapmadım gerek var mı acaba güvenlik için , bilmiyorum bu konuları ? Keşke daha önce alsaymışım. ek: Arayüzüne giriş parolası koydum. Modemimin de wps'ini kapattım.(Ne işe yaradığından tam emin değilim)
 6. The Sparrows And The Nightingales .
 7. Bu gerçek mi? Ne olur olmasın. Prototip falan olsun. Böyle gubidik şeyler varsa oyunlar ilkokul seviyesinde olacak demektir. Zaten çoğu oyun "parlayan yere git - ekrandaki tuşlara bas -ara videoyu izle" şekline dönüşüyor yavaş yavaş. . Yine de 4 gözle bekliyorum . Ps1-2-3 hiç almadım oynamadım. Ama konsola uzak değildim o dönem. Wii ve wii-u kullandım . Sonra ps4 aldım. PS5'i yurtdışından VR'lı falan en donanımlısından almayı-aldırmayı planlıyorum. Pleysteyşına özel oyunlar ilgimi çekiyor. Vr'ı Ps4'te denemiş beğenmiştim fakat sahip değildim. Oyunlar düzgün olsun bir de gamepad yukarıdaki gibi çin kütüphanesi gibi olmasın mümkünse Bir daha izledim de grafikmiş yahu. Ohhh. . Ek: Şu ps mediaplayer olarak kullanılsa (dts falan çözse filmleri oradan izlesem) hayat bayram olsa...
 8. How to Lose Friends & Alienate People IMDB . Simon Pegg ve Kirsten Dunst başrollerde. Ayrıca Megan Fox ve Gillian Anderson da var. Jeff Bridges de var. Simon Pegg'i pek bir severim. Filmi 4-5 defa izledim , karakterler inandırıcı , senaryo iyi , komedi sulu değil , sonu filan harika. Denk gelirse izleyiniz , gelmezse denk getirmeye çalışınız öyle izleyiniz. Bu da afişi: . ek:Konudan hiç bahsetmemişim. Yerel bir magazin dergisinin sahibi olan Pegg günün birinde tüm ülkeye hitap eden sektör devi bir dergiden teklif alır ve büyük şehire taşınır , olaylar gelişir...
 9. Cenk Eroğlu - Yolculuk Rüzgara .
 10. Dediğiniz gibi Detroit Become Human'ı daha çok sevdim. Heavy Rain o tarz oynadığım ilk oyundu alışık değildim , Türkçe değildi , akıcı değildi , yükleme zamanları uzundu ve beni kendine bağlamadı . DBH daha akıcı bir oyun , şimdi tarza daha alışkınım ve Türkçe. Zevkli ve heyecanlı.
 11. Umarım hemen yenilenir. Bu testi nasıl yaptınız?
 12. Sorun sadece kota değil. Anlamsızca çok update var ve update değil resmen baştan indiriyor uygulamayı. Bir gereği var mı? Bilmiyorum. E paketim de sınırsız değil tabi. Üstelik gereksiz yere pahalı kullanıyorum. 15 gb 61 lira.Uğraşamayacağım indirimle hat değiştirmeyle şimdilik.
 13. Evet kepaze olmuşum , youtube'da bütün sonların olduğu bir videoya göz attım , atmaz olaydım. Neyse herşeye rağmen bazı kısımları ilginçti.