Asus PA279Q 27" Grafik Tasarım Monitörü 2560x1440
0

Bu konuda 4 mesaj var

Merhaba

Kullandığım Asus PA279Q 27" Grafik Tasarım Monitörünü daha büyük bir monitör ihtiyacım olduğundan satma kararı aldım. 

Ankara içi evimde test edip alabilirsiniz. 

Monitör Grafik tasarım monitörü olup oyun odaklı değildir bu yüzden 60hz dir. Ekran kartınız Vsync da sabit 60fps verebilirse mevcut adaptive sync den farklı hissettirmeyecektir.

tipik bazı özellikleri,

• 99% Adobe RGB, 100% sRGB ve 120% NTSC ile fabrikada önceden kalibre edilmiş, eşleştirilmemiş renk doğruluğu (∆E< 2)
  • Daha ayrıntılı görüntüler için 2560 x 1440 WQHD çözünürlüğe ve inç başına 109 piksele sahip profesyonel 27 inç AH-IPS ekran
  • DisplayPort girişi, Papatya zinciri DisplayPort çıkışı, HDMI ve Dual-link DVI ile altı USB 3.0 portu ve 9-in-1 kart okuyucu
  • Rahat bir görüntüleme açısı için ergonomik eğme, kendi ekseni etrafında dönme, dik konuma getirme ve boy ayarları
  • PA279Q, bir milyarın üstünde görüntü rengi için 10 bit ekran rengi sunar ve daha kusursuz, doğal ton geçişleri sağlayan 14 bit dahili renk arama tablosunu (LUT) destekler.
  • Adobe Sertifikalıdır
  • Tam Pivot özelliğini destekler yani dikine kullanabilirsiniz.

istediğim fiyat 3200 lira ama bizim üyelere güzellik yapabilirim. 

Monitörün sıfırı 7500 lira civarına bulunabiliyor. 

not: Fotoğraflar Asus Global Resmi Fotoğraflarıdır.

asus3.JPGasus1.JPGasus2.JPGasus4.JPG

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Najaz gelmeden ben söyleyim, fiyatı oldukça uygun yarı yarıya denk geliyor sıfırıyla, uzunca bir süre bu monitörü almayı düşündüm ancak mbpro usb type-c girişi olmaması nedeniyle almamıştım.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok