Star Wars: Fallen Order
0

Bu konuda 4 mesaj var

Her zamanki gibi EA'in patlayan başka büyük projesi sonucunda, EA salağı elindeki SW Franchise'ının turşusunu mu kuracak diyorduk. Meğerse kurmuyormuş. 3rd person, single player, Ep3 sırasında geçecen bir oyun geliyormuş. 

https://www.theverge.com/2019/2/5/18212627/ea-star-wars-jedi-fallen-order-respawn-new-game-release-date-fall-2019

Tabiiki 2020ye falan kalabilir lafları var. Niye KOTOR 3 değil, niye Galaxies yerine adam gibi PvP'sı olan bir MMO değil soruları baki kalıyor. EA olunca şaşırmıyorum ama keşke KOTOR tadında yapabilseler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SWTOR'u KOTOR yerine koyuyorlar da ondan. MMO olarak o açığı kapatıyor SWTOR. İçinde adventure-story öğeleri de var. Bir KOTOR mu peki? Elbette hayır!

Zaten artık neredeyse bütün oyunları MMO'ya ya da PVP'ye çevirdiler. Bıyığı yeni terlemiş çoluk çocuk birbiriyle internetten kapışsın, kantır yapsın diye asıl yapılması gereken oyunları yapmaz oldular.Zaten son filmlerden sonra Star Wars'tan da soğudum iyice...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KOTOR'u üniversite son senemde tekrar indirip oynamıştım. Şimdi yine gaza geldim iPad'e indirdim ordan oynuyorum. Günümüzde bile hala güzel oyun. 

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok