70-80bin TL'ye otomatik büyük C+ veya D sınıfı veya C-Suv araç tavsiye eder misiniz?
0

Bu konuda 30 mesaj var

2011 yılında sıfır x-trail 2.0dci araç aldık ve halen kullanıyoruz. (140 bin km. civarında) şuana kadar periyodik bakımları dışında bir masraf çıkarmadı, yolda kalmadı. araç iç mekanı geniş, koltuklar rahat. en büyük eksiği yalıtım zayıf. tavsiye ederim kesinlikle.

Kibitzer beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, emre666 said:

2011 yılında sıfır x-trail 2.0dci araç aldık ve halen kullanıyoruz. (140 bin km. civarında) şuana kadar periyodik bakımları dışında bir masraf çıkarmadı, yolda kalmadı. araç iç mekanı geniş, koltuklar rahat. en büyük eksiği yalıtım zayıf. tavsiye ederim kesinlikle.

Ben önceden de yazdığım gibi o aracı çok beğeniyorum. Satma planınız var mıdır? :D Gerçi benim bütçeyi bir hayli aşar :) Belki biraz kayınpederden falan destek bulursak düşünürüz :mrgreen:

Kibitzer tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 hours ago, emre666 said:

periyodik bakımların içine katmadıysan eğer zincir değişimin gelmiş. kendi kopup motoru dağıtmadan sen değiştirsen iyi edersin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 saat önce, Kibitzer said:

Ben önceden de yazdığım gibi o aracı çok beğeniyorum. Satma planınız var mıdır? :D Gerçi benim bütçeyi bir hayli aşar :) Belki biraz kayınpederden falan destek bulursak düşünürüz :mrgreen:

sıfır araç fiyatları bu şekilde olunca istesekte satamıyoruz. :) aslında yeni kasasında 4 çeker otomatik olsa değiştirecektik..

4 saat önce, stardust said:

periyodik bakımların içine katmadıysan eğer zincir değişimin gelmiş. kendi kopup motoru dağıtmadan sen değiştirsen iyi edersin.

doğru, bir kontrol edelim o durumu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şanzıman yağı değişiminin de geldiğini ekleyebilirim. çoğu aracın yetkili servisi şanzıman yağının değişmediğini, ömürlük olduğunu savunuyor anlam veremediğim şekilde ancak böyle bir şey yok. uzun ömürlü olması için 100k da bir değişmesi şart

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok