Almanya'dan bir şey isteyen var mı? :)
0

Bu konuda 7 mesaj var

Arkadaşlar merhaba,

Çok yakın bir arkadaşım Almanya’dan gelecek Eylül (ortası/sonu gibi) ayında. Almanya’dan alınabilecek başta elektronik olmak üzere ihtiyaç varsa, biz yardımcı olabiliriz diye düşündüm. Tabi her iki tarafıda tatmin edecek rakamlarla olacaktır.

Daha önce forumda bir kaç kez yapıldı diye hatırlıyorum, zaten oradan aklıma geldi bu tarz bir şey.

Bizim kafamızda yüksek configli ultrabook veya gaming laptopları var. Genelde ülkemize artık girmiyor ekonomiden dolayı, gelende configleri bok gibi oluyor açıkçası. Yurtdışında çok daha fazla çeşit bulmak mümkün.

Bir de, biraz araştırdım, adamlardan ikinci el almak çok daha iyi gibi duruyor. Sıfır fiyatları özellikle EU’da bizim sıfır fiyatlara yakın seyrediyor ve işin esprisi pek kalmıyor. Tabi ürün hiç gelmiyorsa bu bir problem.

İkinci el olayına girmek isterseniz aracı olarak biz testini, ürünün sağlamlığını falan hepsini de test ederiz. 

Fakat herhangi bir şeyde olabilir daha önce dediğim gibi. Sıfır olur, ikinci el olur farketmez.

Gelen arkadaşın bagaj hacmi kısıtlı olduğundan, sıfır alınsa bile ürün, kutusundan çıkarmak gerekebilir, bu zaten bilinen bir uygulamadır, aşina olanlar vardır diye tahmin ediyorum.

Şimdilik böyle durum. Birisi bir şey isterse, buradan, KM veya sosyal ağlar vasıtası ile konuşabiliriz.

ObiWan tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Almanya'dan ikinci el elektronik aslında baya ucuza geliyor gördüğüm kadarıyla. Bizde ikinci el fiyatları sıfıra yakın seyrederken, adamlarla ciddi fiyat düşüşü oluyor. 

Değerlendirilebilir.

Şimdilik elektronik düşünüyoruz ama baktık olmuyor sucuğa da gireriz artık :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni aldığım bir habere göre arkadaşım Eylül ortası/sonu gibi gelecekmiş. Gerçi daha uçak bileti alınmamış ama Ekim değilmiş yani. İlk postu da ona göre güncelliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok