EKEN H9R Aksiyon Cam (sıfır gibi)
0

Bu konuda 7 mesaj var

Selamlar,

Kanalımı takip eden fanatiklerim bilir , bisiklet vlogları - youtube vs. için EKEN H9R aksiyon kamerası almıştım . Şimdi DJI Osmo Action almak için bunu satayım dedim , zira bisiklet gibi hoplamalı zıplamalı işlerde kullanılmasını pek tavsiye etmiyorum . Ancak normal çekimlerinizde , yürürken ve özellikle su altı vs. için gayet f/p ürünü ve sorunsuz kamerayı tüm kutu içeriği ile 1 yedek bataryası ve uzaktan kumandasıyla birlikte isteyen arkadaşa satacağım :)

Fiyatı fanatiklerime özel 230 TL  :mrgreen: 

Detay için linke tıklayabilirsiniz : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-eken-h9r-plusbatarya-plusuzaktan-kumanda-752987395/detay/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, TatanQa said:

Selamlar,

Kanalımı takip eden fanatiklerim bilir , bisiklet vlogları - youtube vs. için EKEN H9R aksiyon kamerası almıştım . Şimdi DJI Osmo Action almak için bunu satayım dedim , zira bisiklet gibi hoplamalı zıplamalı işlerde kullanılmasını pek tavsiye etmiyorum . Ancak normal çekimlerinizde , yürürken ve özellikle su altı vs. için gayet f/p ürünü ve sorunsuz kamerayı tüm kutu içeriği ile 1 yedek bataryası ve uzaktan kumandasıyla birlikte isteyen arkadaşa satacağım :)

Fiyatı fanatiklerime özel 230 TL  :mrgreen: 

Detay için linke tıklayabilirsiniz : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-eken-h9r-plusbatarya-plusuzaktan-kumanda-752987395/detay/

Neden bisiklette tavsiye etmiyorsun? gyro özelliği yok mu? 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, ObiWan said:

Neden bisiklette tavsiye etmiyorsun? gyro özelliği yok mu? 

Selam ObiWan , malesef yok . Olsaydı satmazdım zaten  :)    Şimdi hedef DJI Osmo Action .

Diğer işler için gayet iyi ama ... özellikle su altı çekim de yapmıştım çocuklarla beraber havuzda , çok başarılı fiyatına göre özellikle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/5/2019 at 13:40, ObiWan said:

yahu dur bi pazarlık yapacaktık daha :D

Arayan çok oldu hiç pazarlık etmedim , son fiyat 250 dedim vallahi :)

18 saat önce, wazzap said:

@ObiWanhocam bu antalyalılar biraz garip. genelde ürünleri ucuza verdiklerinden uzun süre ellerinde tutamıyorlar ürünleri. :icon_whistle:

Antalyalı değilim :=)  Adanalıyım :)

250TL 'den sattım 2 ay sonra , bence fena değil :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok