Project CARS
0

Bu konuda 9 mesaj var

Oyun çıktı, Metacritic ve Steam yorumları olumlu ama okuduğum kadarıyla AMD sahipleri düşük fpslerden dolayı çok dertliler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AMD performansını Nvidia eşitlemek için çok uğraştıklarını biliyorum, hatta AMD'den adam falan geldi optimizasyon için. Olmayınca olmuyor demek ki.

3.5 senedir gelişme aşamasında oynadığımdan dolayı artık pek oynayasım kalmadı. Limited edition olarak Steam kütüphanemde var ama kim oynayacak.

Bugün son haline öylesine bi baktım. Olmuş, oynanır ama kim oynayacak? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AMD performansını Nvidia eşitlemek için çok uğraştıklarını biliyorum, hatta AMD'den adam falan geldi optimizasyon için. Olmayınca olmuyor demek ki.

3.5 senedir gelişme aşamasında oynadığımdan dolayı artık pek oynayasım kalmadı. Limited edition olarak Steam kütüphanemde var ama kim oynayacak.

Bugün son haline öylesine bi baktım. Olmuş, oynanır ama kim oynayacak? :D

Oculus Rift çıksın onunla oynarsın hocam...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

whooosh hocam sen bilirsin. oyuna başladım bende gayet güzel fakat sen zamanında dhw ye fotoğraflar koyardın sanki oradaki arabaların çoğu yok gibi. bunlar daha sonra paralı dlc olarak mı eklenecek oyuna ? mesela hiç ferrari yok nissan gtr yok vs vs

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen haftasonu Wheel Stand Pro'ya takılı G27 ile büyük ekran TV'de oynadım oyunu; tüm sürüş yardımları kapalı bir şekilde. Yarış yapmadım, sadece pistlerde turladım ve şunu söyleyebilirim, İnanılmaz güzel ve zevkli bir deneyimdi. Haftasonunun gelmesini iple çekiyorum.

Bu oyun için VR alınır; Oculus piyasaya çıksın sırf bu oyun için alacağım galiba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eksik araçlar sonra DLC ile gelecek olabilir ama Ferrari ve GTR hiçbir zaman olmadı.

Ferrari'nin oyun hakları EA'da, bu adamlar da EA ile papazlar. Projenin son zaanlarını çok takip ettiğim söylenemez, son 7-8 ayda ne araç eklendi ne çıkarıldı inan bilmiyorum.

Yeni araçlar, yeni pistler, yeni özellikler.. bunlar hep oyunun ne kadar ilgi göreceği ile alakalı. Şimdilik durum iyi görünüyor, hatta Pcars 2'nin yapımına çok kısa bir süre içinde yine aynı şekilde gönüllülerin destekleriyle başlanılacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Whooosh hocam bu arabayı "tune" etmek için bir guide varmı ? Oyunun içindeki anlatım çok yetersiz ve benimde açıkçası bu konu hakkında hiç bilgim yok :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Momo direksiyonumda titresimi bir turlu calistiramadim.. force feedback vs hersey normal ama titresim calismiyor..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok